Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Tudi jaz bi rad izrekel pohvalo. V KMC Yamaha na Dolenjski cesti v LJ sem se odpravil po nakupih ... Pravzaprav me je prisilila na pot reklama na Motosvetu. Čeprav sem že dvakrat tam kupoval Dragging hlače, je šele v tretje šlo kakor je treba.

Skratka, prijazni šef mi je našel številko, barvo in na koncu dal izdaten popust, iz trgovine sem odšel več kot zadovoljen.

Naslednjič pridem z boljšo polovico, da najde še kaj za sebe ;-)

Hvala in se vidimo !!!

Jaz bi dal pa ravno KMC-ju en velik minus..saj so pri njih te reklame so tko,tko...oglašujejo na veliko določene stvari..prideš pa tja..pa niti probat ne moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ev velek + dam KMC Yamaha na Dolenjski cesti v LJ trgovec takoj pomagov najdet kar sm želev velikost use in na koncu še lep popust:D tako da sm več kot zadovoljen.

vsaka čast fantom;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi dal pa ravno KMC-ju en velik minus..saj so pri njih te reklame so tko,tko...oglašujejo na veliko določene stvari..prideš pa tja..pa niti probat ne moreš.

Razloži, ker si nejasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razloži, ker si nejasen.

..bom ti jaz poizkusil, kolikor sem pač jaz razumel CMAX-a. Sam sem imel podoben problem, namreč oglašujejo določene opremo/artikle, ko pa prideš v trgovino, imajo pa samo eno ali dve velikosti. Sicer kasneje naročijo, ampak vseeno, kupci smo vedno bolj razvajeni.

Upam, da si razumel.

.., da pa ne bom off topic: osebno imam s KMCjem zelo dobre izkušnje, za prvi nakup sem dobil celo popust, edini minus so malce daljši dobavni roki in občasno neujemanje dejanskega stanja inventarja s tistim, ki je opisano preko telefona/e-maila.

Lp A.

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bom ti jaz poizkusil, kolikor sem pač jaz razumel CMAX-a. Sam sem imel podoben problem, namreč oglašujejo določene opremo/artikle, ko pa prideš v trgovino, imajo pa samo eno ali dve velikosti. Sicer kasneje naročijo, ampak vseeno, kupci smo vedno bolj razvajeni.

Upam, da si razumel.

.., da pa ne bom off topic: osebno imam s KMCjem zelo dobre izkušnje, za prvi nakup sem dobil celo popust, edini minus so malce daljši dobavni roki in občasno neujemanje dejanskega stanja inventarja s tistim, ki je opisano preko telefona/e-maila.

Lp A.

Sej tako je ponavadi povsod, ali pač ne? Iz mojih izkušenj ti lahko jaz rečem da je. No tudi sam moram pohvalit KMC, kupil sem čelado, ena mlada blond prodajalka je bila res prijazna, pa še luštna za povrh vsega :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

TC Motoshop-u bi zaželel SREČNO in uspehov polno v letu 2011 in hvala za novoletno voščilnico!! :worship:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC Motoshop-u bi zaželel SREČNO in uspehov polno v letu 2011 in hvala za novoletno voščilnico!! :worship:

.

Tudi mi želimo SREČNO NOVO LETO in veliko varnih kilometrov v letu 2011 vsem Motosvet-ovcem ter preostalim motoristom :)

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam TCju en velik + , ravno včeraj sem šel zopet nekaj malega zapravit, in kot vedno sem bil super zadovoljen z odnosom, ponudbo....

Se vidi da je tam stranka res na prvem mestu. Kar tako naprej :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ob vhodu v trgovino prodajalec sedi na stopnicah.Zmaga.

Hvali samo tisto kar prodajajo.

In malo so zaspali kar se opreme tiče.

TC malo se zbudite ni potrebno spat pa čeprav je sobota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vhodu v trgovino prodajalec sedi na stopnicah.Zmaga.

Hvali samo tisto kar prodajajo.

In malo so zaspali kar se opreme tiče.

TC malo se zbudite ni potrebno spat pa čeprav je sobota...

Verjetno misliš, da bi morali vsi mirno stati cel delavnik :rolleyes:

Ja, in vsem se da teoretizirati s teboj o opremi, ker imaš ravno čas in bi rad pokazal svoje izjemno poznavanje.

Meni so vedno prijazno postregli, česar nimajo pa pač nimajo. Nova roba verjetno pride spomladi. Imajo pa še vedno dokaj veliko izbiro in kar konkurenčne cene. Zato si zaslužijo mojo pohvalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vhodu v trgovino prodajalec sedi na stopnicah.Zmaga.

Hvali samo tisto kar prodajajo.

In malo so zaspali kar se opreme tiče.

TC malo se zbudite ni potrebno spat pa čeprav je sobota...

Haha...gospod popolni..vam more biti pa res dougcajt..lahko da si je samo čevlje zavezal..;)

Najbolje da odprete trgovino z opremo ki je samo vam všeč...pa bom tudi jaz z veseljem prišel pogladat pa potem kaj"lepega" napisat.

Kar se pa opreme tiče..jaz prodajam stirodur in bom samo to hvalil..ne bom hvalil stiropor ki ga prodaja Izolirka...logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vhodu v trgovino prodajalec sedi na stopnicah.Zmaga.

Hvali samo tisto kar prodajajo.

In malo so zaspali kar se opreme tiče.

TC malo se zbudite ni potrebno spat pa čeprav je sobota...

A se pozna da je polna luna?!?

Logično je, da bodo hvalili robo, ki jo oni prodajajo in so oni uvozniki in ne robe ki jo prodajajo v preostalih moto trgovinah. Komu pa to ni jasno? Če grem v LABA center, pričakujem da bodo hvalili KTM in AlpinStar glede na to, da to tam prodajajo, ne pa da bodo hvalili Berik, ReVit in Suzuki, ki ga prodajajo v TC-ju. Kaj pa si mislil s tistim da so zaspali glede opreme? To da prodajajo lansko zalogo z popustom? Model..res bi rabil malce ekonomskega izobraževanja. Res je, da sem do sedaj najbolj zadovoljen pri njih, a se trudim biti objektiven...ampak ob takih izjavah se pa res vprašam kdo je za luno...ljudje, ki take napišejo..ali pa preostali svet. Mi je pa vmes padlo na pamet, da lahko takole piše konkurenca, ki jim gre TC v nos...torej g. Moderator..zakaj se tokrat ne vtaknete z komentarjem: OBRAZLOŽI oceno..kot se je v preteklem mesecu nekaterim članom?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale Moto centru LABA za korekten in profesionalen odnos! Hvala za lepe želje in koledar-enako želim tudi vam. Še tako naprej!

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ful labo pohvalo :closedeyes:

zeki car si.. vedno dobim kavo al pa pir ..

aja mogoce mam privilegije :evilgrin:

pohvalim lahko edino labo pa moto operema ms

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tisto ekonomsko izobraževanje pa odgovorim:

Osebno me ne zanima kaj je z popustom in kaj ni in se tukaj ne pogovarjamo o ceni ampak dobavljivosti nekega izdelka oziroma pomoči pri nakupu.

In zelo težko je slišati od prodajalca v zelo znani trgovini,če ne najbolj znani v Sloveniji,da ne pozna izdelka,ki je zelo znan.

je pa res da žal zaradi enega posameznika pade slaba luč na vso trgovino no zaradi tega pa se opravičujem.

In ko ravno omenjam to so me nekateri prodajalci napotili prav tja saj so mislili,da bodo morda oni vedeli kje se lahko rokavice dobijo.Tam pa sploh nimajo pojma katera firma jih proizvaja.

Nikoli, pa res nikoli ne sprašuj prodajalcev za mnenje. Maš internet, forume, kolege... Tam se pozanimaj, poišči ponudbo in kupi. Po kakšni logiki lahko pričakuješ, da bo prodajalec, ki mogoče sploh ni motorist, poznal vsak model rokavic in kako se obnesejo. Ajde, malo več pameti... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pohvalim internetno trgovino motooprema

Sem naročil neko robo, ki je bila tudi takoj poslana. Ker pa mi en artikel ni odgovarjal, sem jim ga poslal nazaj z obrazložitvijo.

Ta del kupnine so mi takoj nakazali nazaj na OR in se celo opravičili za nevšečnosti (čeprav ni bila njihova krivica, izdelek pač ni pasal na moj motor).

Z nekaterimi drugimi internetnimi trgivinami nimam tako dobrih izkušenj..

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pohvalim internetno trgovino motooprema

Sem naročil neko robo, ki je bila tudi takoj poslana. Ker pa mi en artikel ni odgovarjal, sem jim ga poslal nazaj z obrazložitvijo.

Ta del kupnine so mi takoj nakazali nazaj na OR in se celo opravičili za nevšečnosti (čeprav ni bila njihova krivica, izdelek pač ni pasal na moj motor).

Z nekaterimi drugimi internetnimi trgivinami nimam tako dobrih izkušenj..

Lepo to slišati, vendar samo za informacijo. Vse kar naročaš preko interneta ali kataloga, lahko vrneš brez obrazložitve v original embalaži v roko 14 dni. Tak, da če te bodo kje drugje okoli prinašali, veš kaj lahko zahtevaš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dogaja z Moto centrom Norik?

Niso dosegljivi na telefone, naročila nepotrjena...

Ne vem na čem sem?

Ali bom dobil naročeno ali ne?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dogaja z Moto centrom Norik?

Niso dosegljivi na telefone, naročila nepotrjena...

Ne vem na čem sem?

Ali bom dobil naročeno ali ne?

lp

tko kot jaz vem so trgovino zaprli 29 decembra, saj tako je pisalo tukaj na ms, so tudi imeli razprodajo opreme oblčil itd, hlače za punco dobil skoraj 70% ceneje, tako da dvomim, da boš dobil naročeno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že prav, potem pa naj spremeni napis na svoji strani!

Na mojo žalost, je napaka tudi na shrani.si drugače bi prilepil sliko iz njegove strani...

Tam piše, da se je trgovina zaprla, spletni nakup pa deluje - kao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v zadnjih dneh decembra vzel en kup robe (čelada Marushin 999RS Kuseido, pinlock zanjo, dvoje hlač, škornji, ključavnico z alarmom, polnilec, stranske torbe 60L... ) Frišni motorist pač in sem vse rabil :) Sem prišparal kakšnih 250 Evrov glede na Louis cene. Je blo pa treba že takrat z gotovino plačat, kartice ni sprejemal.

Prodajalec mi je rekel, da bo robo za internetno trgovino prevzel nekdo drug, vendar očitno to še ni zalaufalo.

Tudi jaz sem potem naknadno (v januarju) preko neta naročil še eno čelado in nisem dobil več nobene potrditve in odgovora na telefon, tako da je verjetno to to.

Tudi če bo kdo drug prevzel to robo (je bilo še kar nekaj tega na policah), je verjetno ne bo več prodajal po teh cenah.

Na internet pa se itak lahko napiše kar hočeš - evo na primer: Letos bo prvak v MotoGP Fantocci!!!! (in kdo mi kaj sedaj more :naughty: :boobies: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

še moje skromne izkušnje

1. Laba Litija - nabavil precej robe (čelada, 2×jakna, 2ךkornji, hlače ), svetovalci/prodajalci fleksibilni, potrpežljivi...skratka same pozitivne izkušnje. Kot nasvet iz vidika motorista bi pa mogoče lahko razmislili, da bi razširili ponudbno pnevmatik in servisov vseh znamk motorjev, ker v tej regiji ni nobenega drugega ali ne vsaj toliko profesionalnega (motoristov pa precej). Pohvalit pa tudi moram novost na njihovi internetni strani in to je online možnost komuniciranja (tipkanja) z svetovalcem. Je zelo učinkovito (preverjeno)....probajte ;)

2.Bs center - nakup ni bil velik ampak po telefonu sm se dogovoril in sem prišel prevzet naročeno.....vse ok. Sigurno se pa še oglasim pri njih, ker imam v planu kupit novo HJC čelado.

3.DKS Maribor - kupil čelado in spodnji blatnik za Z750. Kot novi kawasaki freak bi mi sigurno še lahko kaj več prodali, če bi imeli interes ;)

Ostale izkušnje so pa izpred treh let, ko sem kupoval nov motor (z kešem v denarnici) in sem zapustil kr nekaj trgovin (v roki z uradno ponudbo od konkurence tako, da ni bilo kao neko izsiljevanje iz moje strani) ampak je minilo precej časa, da bi dajal pohvale/graje, ker sem prepričan, da so se popravili ;)

Popravljeno . Popravil aquariumwild
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo še en velik + za TC Motoshop. Po mojih izkušnjah lahko povem da se za stranko maksimalno potrudijo in vedno dobro svetujejo :worship:

Tako da me bodo zagotovo še videli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tut imel nazadnje kar fajn iskušnje z TC-jem. Tko,da se mi zdi,da se kr potrudijo.

Me pa zanima za tele?

http://www.nahtigal.si/

Ima kdo kaksne iskusnje z njim-i?? Mogu bi kupit zadnje zmigavce za suzukija,ker to kar mam zdej gor ni za nikamor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno da so vsi prijazni in ustrežljivi, k nas pa lupijo z gromozanskimi maržami, če nam bi dali zmiraj 30 % skonta bi še zmiraj dobro služili :yes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!