Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

aprilia in yamaha center (sedaj zdruzeno) pri autocommerce, mercedes, na trzaski??

http://www.acmoto.si/main.php?com=blagovneznamke&id_proizvajalec=9

 

jaz sem tam nabavil kar nekaj stvari. kombinezon, čelada, škormji, rabljen moped za brata + ostale drobnarije kot razni ketnspreji in podobno.

 

na Ptujski, ne na Trzaski, se opravicujem.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Trgovina še posluje, zdaj naj bi bili samo še v MB?

Spletna stran je izgubila glavni meni, popolnoma nepregledno, dodatno se še na mail ne javljajo. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem klical. Nazadnje ko sem bil v Mb, tam bilo ni nikogar.

Če kdo zvoha kako do njihove robe, prosim za info. Jaz bi tud ene rokavice nabavo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Skoda da ni vec v Celju. Jst sm prvi kobinezon, skornje in rokavice v MotoBee-ju kupil in me je postregu lastnik. Model je res top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se črn kombinezon. Velikost je ženska 36 (za nekje 160-170 cm, srednje postave).

Zelo lepo ohranjen, saj je punca vedno odzadaj in je zaščitena pred vso umazanijo, ki prileti vame. :D

Oglas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima se kdo iskusne s prodajalci v dainese outletu v kozini?

Ok pustimo to da sem imel prevec casa in se iz kranja odpeljal tja samo "pogledat" kaj imajo. Stopim skozi vrata me pozdravita prodajalca ki spotoma gledata kvalifikacije za moto gp in ponudita pomoc. Si recem ok in povem da iscem enodelni kombinezon in me pogleda ko tele v nova vrata. Pol minute tisine nato pa odgovor: to je pa samo vrjanta da si das po meri delat.(obcutek pa pust me na mir a ne vids da gledam kvalifikacije) Halo a lahko saj kej ponudis za probat pa pol reces da nj si dam po meri delat al kako?? :)

pri men so si zapravl nekej + tock

Popravljeno . Popravil mladič
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ima se kdo iskusne s prodajalci v dainese outletu v kozini?

Ok pustimo to da sem imel prevec casa in se iz kranja odpeljal tja samo "pogledat" kaj imajo. Stopim skozi vrata me pozdravita prodajalca ki spotoma gledata kvalifikacije za moto gp in ponudita pomoc. Si recem ok in povem da iscem enodelni kombinezon in me pogleda ko tele v nova vrata. Pol minute tisine nato pa odgovor: to je pa samo vrjanta da si das po meri delat.(obcutek pa pust me na mir a ne vids da gledam kvalifikacije) Halo a lahko saj kej ponudis za probat pa pol reces da nj si dam po meri delat al kako?? :)

pri men so si zapravl nekej + tock

Si ne morem niti predstavljat,da bi prišeu pa takrat ko bi bila dirka.  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

V soboto sem se odzval vabilu KMC-ja in obiskal "MT turnejo". Že tako sem imel slabe izkušnje a sem vseeno šel pogledat.

Bravo! Še en totalen fail. Pridem, nek DJ sredi dneva nabija muziko kot da smo v diskaču, par ljudi si ogleduje motorje, prodajalci pa na drugi strani stojijo v krogu in kadijo. Grem pogledat tracerko in mt-07. Po 15 minutah kar sem bil tam, se prodajalci niso premaknili.

Kul. Če se vam ne da, se tud meni ne. Pa sm šou. Jim morem samo še pisat, da me vržejo z mailing liste...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdej ne vem... a je z mano kej narobe.... al kako...

...Jest nikoli nimam nobenih problemov.

Če pride do mene kdo od prodajalcev v trgovini... pa me sprašuje, če mi kaj pomaga, mu odgovorim, da ja (če res kaj rabim) in se pogovorim... če pa si ne želim njegove družbe in "pomoči" ..pa mu lepo odgovorim  da samo firbcam... pa imam mir.

Z ljudmi je težko. Če prideš v trgovino in misliš da si car, ker si prišel zapravit nekaj svojega denarja in misliš, da so trgovci  psihologi in že od daleč poskenirajo, kaj rabiš...oz. kaj ne ....in da ti takoj ponudijo kar si si zamislil.... se mi zdi da to ne gre tako. Preprosto poveš po kaj in zakaj si prišel v trgovino, pa se takoj zmeniš... ne pa da  pustiš ugibati trgovcu..al si slabe volje...al dobre...al kej rabiš al ne.

sebar.

Tudi jaz sem bil v soboto tam. Z vsemi trgovci sem govoril. ...ali sem šel do njega.... ali pa sem dvignil roko in ga poklical k motorju, ki me je zanimal. Nisem imel nobenega problema. Dež je padal. Zato so stali pod streho.... vsaj tako si mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, sebar pravi:

 prodajalci pa na drugi strani stojijo v krogu in kadijo.

js sm bil pa nad prodajalci v KMC-ju pozitivno presenečen ko sem kupoval jakno. si je res vzel čas in mi povedal kaj in kako, brez da bi mi kaj vsiljeval. malo me je zmotilo edino to da sem potem na jakno, za katero je bilo rečeno da pride v roku 7-14 dni (ni bilo v trgovini prave velikosti) čakal 23 dni.

v KMCju sem bil pozitivno presenečen zato, ker sem dan prej obiskal BS center, kjer si je prodajalec raje vzel čas za svetovanje glede "spodnjih gat", kakor da bi mi vsaj povedal če jakna vsaj približno paše name.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Zivnorc said:

Tudi jaz sem bil v soboto tam. Z vsemi trgovci sem govoril. ...ali sem šel do njega.... ali pa sem dvignil roko in ga poklical k motorju, ki me je zanimal. Nisem imel nobenega problema. Dež je padal. Zato so stali pod streho.... vsaj tako si mislim.

Sej pr motorjih je bla tudi streha. Klicat se mi jih ni dalo, ker sem imel že izpred par mesecev odlično izkušnjo v KMC-ju. V izboru za nov motor je bil MT-07. Ob obisku trgovine sem prodajalcu to povedal in ga spraševal vse kar me je zanimalo. Večinoma mi je odgovarjal z "to piše na spletni strani". Super, hvala. Bom kupu rajš drugje. Mogoče pa jst zgledam preveč kmečko :hmm:

Kdo bi vedu :D 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sebar pravi:

Sej pr motorjih je bla tudi streha. Klicat se mi jih ni dalo, ker sem imel že izpred par mesecev odlično izkušnjo v KMC-ju. V izboru za nov motor je bil MT-07. Ob obisku trgovine sem prodajalcu to povedal in ga spraševal vse kar me je zanimalo. Večinoma mi je odgovarjal z "to piše na spletni strani". Super, hvala. Bom kupu rajš drugje. Mogoče pa jst zgledam preveč kmečko :hmm:

Kdo bi vedu :D 

... hja lej. Smo si različni. Lahko da si imel smolo s prodajalcem, da res ni imel pojma od novega motorja.... toda do sedaj je minilo nekaj mesecev, kot praviš.... mogoče pa zdaj kaj več ve..  :D

Pa že imaš novi MT 07?  ... si ga kupil v kateri drugi trgovini ?  :P  ...kako se pa pelje... nisem bil v soboto v opremi, ker je deževalo, pa nisem testiral....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+5 dam (dava) za LABO v BTC-ju (strokovno, prijazno,  ... ) . Tisto deževno soboto sva se potikala tam in pogledala MT tour (če ne pričakuješ veliko, potem tudi ni neke slabe volje in razočaranja) in nabavila rokavice in hrbteničnik za zapolnit žep v jakni na hrbtu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Zivnorc said:

... hja lej. Smo si različni. Lahko da si imel smolo s prodajalcem, da res ni imel pojma od novega motorja.... toda do sedaj je minilo nekaj mesecev, kot praviš.... mogoče pa zdaj kaj več ve..  :D

Pa že imaš novi MT 07?  ... si ga kupil v kateri drugi trgovini ?  :P  ...kako se pa pelje... nisem bil v soboto v opremi, ker je deževalo, pa nisem testiral....

 

Sem se usedu nanj, ko sem se zapletel v pogovor z lastnikom na OMW-ju v postojni, mi ni pašal. Sem kupil versača :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej...jebenti... še en z versačejem...  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Zivnorc said:

...ej...jebenti... še en z versačejem...  :P

Še malo pa nas bo več kot imigrantov :OK:

15 minutes ago, Fazer03 said:

+5 dam (dava) za LABO v BTC-ju (strokovno, prijazno,  ... ) 

Tudi jst +5 za LABO v BTC-ju, je prodajalec lepo vprašal če kaj potrebujeva in na nevsiljiv način svetoval. Kupovala sva hlače za njo (ima tako lušno postavo da ji nobene hlače ne pašejo na rit) pa jo je prodajalec za probat kar na RC8 posedu. Ljubosumen zelo :blush:

Popravljeno . Popravil sebar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, če je govor o oceni moto trgovin ... ja no, saj A Cosmos (BMW) v Ljubljani je potem tudi to. Pred dvemi tedni sem se telefonsko prijavil na BMW dogodek (testno vožnjo) v Lescah, ki bo to soboto. Do danes sem močno upal, da se bo vse poklopilo, pa se žal ne bo in sedaj jih kličem dobesedno celo dopoldne in številka mobija, na katero sem se prijavil, je "trenutno nedosegljiva" , v prodajnem salonu pa sumim, da so slušalko odložili na pult, ker je zasedena že od jutra.

Pač sem še iz časov, ko mi neke vrste bonton veleva, da se pač "odjavim" in se priporočim za drugič ...

PS: me je pa že ob prijavi na testno zmotilo dejstvo, da tista sila prijazna deklina ni vedela povedati, ali bo na voljo R 1200 RS ali ne ... ker edino ta model bi mi mogoče nekako sedel (vse naj bi bilo OK, le cena je nabita v plafon) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!