Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Jaz sm pa s trgovinco Pilko zlo zadovoln! Tud un prodajauc je super! :yea2:

Ja trgovina je kar uredu, prodajalec tut zelo prijazen samo reklamacije pa zelo težko sprejmejo (sej vem da tu ni prodajalec nič kriv, samo če me pa skuša prepričat da sem sam kriv za napako...... :angry2: ).......no ja z omembo inšpektorata se da čuda doseč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Na splošno bi jaz slovenske trgovine, kar se tiče cen motoristične opreme, kar dobro ocenil. Vso letošnjo opremo, ki sem jo na novo nabavil, sem dobil pri nas ceneje kot v Italiji in to celo brez popustov ali akcij. Kar pohvalno. Seveda ne trdim, da se določenih izdelkov ne dobi ceneje v tujini, vendar znamke kot so Bikers, Schuberth in Vendramini so 100% cenej pri nas kot v Italiji, kljub temu, da ti dajo "škonto". Preverjeno in kupljeno! Zdaj moram edino preverit še Axo od katere bi rad nabavil hlače Easy One.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

vse je cool sam DAINESE opreme je premalo na izbor! Pr Avto Triglavu je v prodaji, sam ni nevem kwa, če primerjam s Trstom!!! <_<

Drgač so Slo prodajalne kr OK!!! :lol1:

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

vse je cool sam DAINESE opreme je premalo na izbor! Pr Avto Triglavu je v prodaji, sam ni nevem kwa, če primerjam s Trstom!!!   <_<

Drgač so Slo prodajalne kr OK!!!   :lol1:

LP

Mič

Glede Dainese je drugače ja, tudi v motoshopu pignolo ima kar nekaj izbire in tudi ugodne cene. V petek so mi tam od Dainese ponujali škornje le za 90EUR, vendar sem se kljub temu odločil za Vendramini, ker imajo še zaščito za gležnje, medtem ko Dainesove niso imele. So pa pri nas npr. Vendramini škornji cenejši za 50 EUR. Ko sem jim povedal za kakšno ceno jih dobim pri nas so mi ceno spustili, vendar še vedno je bila večja za približno 25 EUR.

Drugače sm pa ti jaz govoril o znamkah za katere vem 100%, da jih je pri nas bolje kupit. Govoril sem o cenah in ne o izbiri. Drugič si bolje preberi post, namesto, da mi neke neumne smeškote dajaš zraven. Pa brez zamere. Pišem iz izkušenj in ne govorim nekaj v tri dni!

Zdaj bom šel še do Sestjane, da vidim kakšne cene imajo za AXO v primerjavi z našimi. .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gorici še nism bil ne v Motoshop Pingola, MotoCycle store in ne v Il Cross-u, pa zihr je še kkšna!!!

Bil pa sem v Trstu in v NEM. v parih trgovinah pa se mi Slo trgovine kr mal predrage kar zadeva cen, izbira je pa tud kot sami motorji, omejena pri barvah in zalogah!

Dobavni roki so predolgi!

Slo trgovine so ceneje sam, če pr sosedih ni popustov!

No tolar gor dol ne šteje, če je kvaliteta!

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slo trgovine so ceneje sam, če pr sosedih ni popustov!

No tolar gor dol ne šteje, če je kvaliteta!

Ne bo držalo, lep primer so znamke, ki sem jih že naštel. Sem jih kupil v zadnjih desetih dneh, zato vem. Kako je z drugimi znamkami ne vem, ker sem nekatere, kot je npr. Dainese kupil še v času, ko so nam vračali davek.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, lep primer so znamke, ki sem jih že naštel. Sem jih kupil v zadnjih desetih dneh, zato vem. Kako je z drugimi znamkami ne vem, ker sem nekatere, kot je npr. Dainese kupil še v času, ko so nam vračali davek.

Pozdrav od Roberta

Slo trgovine so ceneje sam, če pr sosedih ni popustov!

No tolar gor dol ne šteje, če je kvaliteta!

Ne bo držalo, lep primer so znamke, ki sem jih že naštel. Sem jih kupil v zadnjih desetih dneh, zato vem. So bistveno cenejše. Kako je z drugimi znamkami ne vem, ker sem nekatere, kot je npr. Dainese kupil še v času, ko so nam vračali davek. Seveda so v tujini marsikare stvari cenejše, vendar se je prej fajn pozanimat o cenah, ker si lahko presenečen kot sem bil sam pri zadnji nabavi. Prej nikdar nisem niti pomislil, da bi pri nas kupoval stvari, vedno sem šel takoj v IT, vendar so se stvari pri nas spremenile in kakšno stvar se splača tudi pri nas kupit .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vseh znamk ne bom trdil, prej sm omenil samo eno!

Kar sm pa opazu, da je v Slo dosti ceneje so rokavice! Ma mogoče so me glede cen tudi mal farbal, sam pač tko je en pride nek ceneje drug pač ne! Se zgodi!

LP

mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, sem pac tak, da kupujem tam kjer je cenejsa in predvsem vecja izbira. Ne letim v trgovino po vsako malenkost posebej, prej malo splaniram. Razen kaksne malenkosti nimam cesa kupit v SLO, zal ! Strosek 5-10 tisoc tolarjev za potovanje preko meje ni toliksna negativna postavka, saj je oprema zunaj cenejsa in polovim razliko v ceni! Za popolnoma kompletno, novo motoristicno opremo po svoji izbiri sem odstel 310 € s tem, da sem predhodno obsel vecino trgovin pri nas in bil sem seveda vse prej kot navdusen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno kupujem usnjen kombinizon pa ga pri nas pod 120k sit sploh ni medtem, ko v louisu dobiš za ta denar zelo soliden kombinizon

potem razni smerokazi, dežni kombinizoni, kuhalniki, rokavice, stojala za motor...še kaj bi lahko naštel je bistveno ceneje v louisu

je pa res,da to niso znamke dainese, wintex,spool...sicer pa že nekaj časa velja, da ime ni vse :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je seveda kupovati na kaksnih sejmih npr. IMOT , INTERMOTO.Kjer se cene prav smesne proti slovenskim trgovinam ,tudi ce ti le te nudijo nevemkake popuste.Kupil sem kombinezon spool(imot) za 280 evrov,skoraj identicnega imajo v tc motoshopu za 158k sit.Skornje dainese tcs gtx za 99 evrov.Je pa res da sem ze tudi pri nas zasledil kaj ugodnega npr. rokavice(spx karbon 10k sit).Sploh pa manjse stvari za katere se ne splaca posebej v tujino vozit.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coli ali lahko pveš kje si dobil novo opremo za 75.000.00 sit? Naredil boš uslugo mnogim,ki nabavljajo novo opremo.Po možnosti še povej kaj si kupil,seveda če ni skrivnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coli ali lahko pveš kje si dobil novo opremo za 75.000.00 sit? Naredil boš uslugo mnogim,ki nabavljajo novo opremo.Po možnosti še povej kaj si kupil,seveda če ni skrivnost.

Z lahkoto !

Uslugo bikerjem, slovenski trgovci me bodo pa napljuvali...

Celada "Shark Alpha S 500" 100€

Podkapa silk "Louijze" 3€ (sem vzel kar dve)

Jakna usnje "Probiker" 79€

Rokavice probikerKevlar/karbon 15€

Hlace usnje "Probiker" 70€

Skornji usnje " Probiker" 40€

Potem je enako, nekaj podobnega kupila moja deklica, in se vsaj stirje moji znanci :)

Kupil sem pa pri Louijzetu v avstriji...mislim da se tko nekak imenuje trgovina .) No tolko mislim, da lahko povem...ker naceloma ni vmesno reklamirat trgovcev .)

Ce pa malo pomislim, pa komot drugo leto opremo podarim nekomu sam pa si kupim enako-novo! :)

Ps: Ko sem se nazadnje pridruzil prijateljem pri nabavi sem se vrgel v strosek in nabavil tudi kvaliteten (suskast ne plasticen kot otroske pelerine) dezni kombinezon z membrano za 20€ :) identicnega sem teden dni popreje imel v rokah pri nas vendar za 14.800 sit.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z lahkoto !

Uslugo bikerjem, slovenski trgovci me bodo pa napljuvali...

Celada "Shark Alpha S 500"          100€

Podkapa silk "Louijze"                      3€ (sem vzel kar dve)

Jakna usnje     "Probiker"               79€

Rokavice probikerKevlar/karbon     15€

Hlace usnje      "Probiker"               70€

Skornji usnje    " Probiker"             40€

Potem je enako, nekaj podobnega kupila moja deklica, in se vsaj stirje moji znanci :)

Kupil sem pa pri Louijzetu v avstriji...mislim da se tko nekak imenuje trgovina  .)  No tolko mislim, da lahko povem...ker naceloma ni vmesno reklamirat trgovcev .) 

Ce pa malo pomislim, pa komot drugo leto opremo podarim nekomu sam pa si kupim enako-novo! :)

Ps: Ko sem se nazadnje pridruzil prijateljem pri nabavi sem se vrgel v strosek in nabavil tudi kvaliteten (suskast ne plasticen kot otroske pelerine)  dezni kombinezon z membrano za 20€  :) identicnega sem teden dni popreje imel v rokah pri nas vendar za 14.800 sit.

Lp

Zelo poceni si to zrihtal, vendar mal dvomim v kvaliteto te opreme. Se bojim, da gre za bolj ali manj cenejšo opremo, ki bi padec zelo slabo prenesla, če pomislim, da sem samo za jakno dainese plačal 370 EUR, da pa o drugi opremi niti ne govorim. :hmm:

Sem lani opazil, da se splača v slučaju padca (v mojem primeru nesreče) boljšo opremo imet. Če bi imel npr. motoristične ojačane škornje, namesto navadnih usnjenih, poškodbe sigurno ne bi imel. Ker pa sem npr. imel Dainese jakno s ščitniki, so mi pa bile prišparane druge poškodbe, katere v primeru navadne usnjene jakne bi sigurno bile prisotne. Se zavedam, da če pride do konkretnega šusa ali udarca v oviro (ograja, itd), potem ti nobena oprema ne pomaga, vendar......

Mogoče se motim glede tvoje opreme, zato bom mal pogledal na netu za kakšno opremo gre. Me prav zanima. :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo poceni si to zrihtal, vendar mal dvomim v kvaliteto te opreme. Se bojim, da gre za bolj ali manj cenejšo opremo, ki bi padec zelo slabo prenesla, če pomislim, da sem samo za jakno dainese plačal 370 EUR, da pa o drugi opremi niti ne govorim. :hmm:

Sem lani opazil, da se splača v slučaju padca (v mojem primeru nesreče) boljšo opremo imet. Če bi imel npr. motoristične ojačane škornje, namesto navadnih usnjenih, poškodbe sigurno ne bi imel. Ker pa sem npr. imel Dainese jakno s ščitniki, so mi pa bile prišparane druge poškodbe, katere v primeru navadne usnjene jakne bi sigurno bile prisotne. Se zavedam, da če pride do konkretnega šusa ali udarca v oviro (ograja, itd), potem ti nobena oprema ne pomaga, vendar......

Mogočese motim glede tvoje opreme, zato bom mal pogledal na netu za kakšno opremo gre. Me prav zanima. :D 

Pozdrav od Roberta

Tud jaz zelo pogosto zahajam v trgovino Louis v Beljaku (Avstrija) pa ti povem da tam oprema niti ni tako slebe kvalitete (se najde tudi pofel) v tem času pa so imeli tudi nekaj akcij tako da si lahko kupil dobro opremo za kar pametne denarce. Je pa tam v bližini tudi trgovina Hein Gericke in če česa ne najdeš v Louisu greš pa še tja pogledat majo tud kar pametne cene. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No pa da še jst malo zatečim s pohvalami :P Dam 10ko Nitro moto shopu. Mala trgovinca a dobijo skoraj vse. Odnos do stranke super, vedno na razpolago ne glede kaj in za koliko kupuiš. Samo tko naprej ne se pokvart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi dal čisto destko trgovini JAP v obrtni coni Trzin. Trgovec prijazen, strokoven in ustrežljiv ne glede kaj in za koliko denarja kupuješ. Prišel sem pogledat hlače iz kordure. Za probo mi je dal tri različne modele in ko sem se odločil za model, ki mi je najbolj ustrezal sem hotel probati še številko manjše, ker so mi bile prve po mojem mnenju malo predolge. Prodajalec pa me je prijazno povabil v skladišče, kjer je imel parkiran svoj motor in mi rekel naj se vsedem na motor in se potem odločim ali so hlače res predolge ali ne. Na koncu pa še najlepše, redna cena 43.000 sit - popust = 30.000 sit.

Trgovina je sicer majhna, vendar imajo resnično veliko izbiro in za naše razmere kar ugodne cene. Sigurno pa se ne morejo primerjati z Luisom.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jst malo zatečim s pohvalami :P Dam 10ko Nitro moto shopu. Mala trgovinca a dobijo skoraj vse. Odnos do stranke super, vedno na razpolago ne glede kaj in za koliko kupuiš. Samo tko naprej ne se pokvart.

Jaz pa bi dal čisto destko trgovini JAP v obrtni coni Trzin. Trgovec prijazen, strokoven in ustrežljiv ne glede kaj in za koliko denarja kupuješ...

A se da dobit kak URL do teh trgovin, če obstaja? Obe sem iskal na netu (bolj na hitro), pa ju nisem našel.

Sicer pa v Slo poznam tri trgovine z opremo: TC Motoshop, Habat moto center in Pilko (poslovalnica Lj). Z nobeno od njih nimam kakšnih slabih izkušenj. Poznam tudi Torzo, kjer imajo veliko usnja, inm tudi tam je gospod zelo ustrežljiv.

Rad bi si povečal seznam poznanih trgovin, zato sprašujem...

LP, Ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit kak URL do teh trgovin, če obstaja? Obe sem iskal na netu (bolj na hitro), pa ju nisem našel.

Sicer pa v Slo poznam tri trgovine z opremo: TC Motoshop, Habat moto center in Pilko (poslovalnica Lj). Z nobeno od njih nimam kakšnih slabih izkušenj. Poznam tudi Torzo, kjer imajo veliko usnja, inm tudi tam je gospod zelo ustrežljiv.

Rad bi si povečal seznam poznanih trgovin, zato sprašujem...

LP, Ma

Nitro, TSC LABA, AMH Vomberger, Pintar racing

malo pa še sam daj, saj iskalnik najde... .)

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit kak URL do teh trgovin, če obstaja? Obe sem iskal na netu (bolj na hitro), pa ju nisem našel.

Sicer pa v Slo poznam tri trgovine z opremo: TC Motoshop, Habat moto center in Pilko (poslovalnica Lj). Z nobeno od njih nimam kakšnih slabih izkušenj. Poznam tudi Torzo, kjer imajo veliko usnja, inm tudi tam je gospod zelo ustrežljiv.

Rad bi si povečal seznam poznanih trgovin, zato sprašujem...

LP, Ma

http://www.jap.si/

Japova spletna stran ni ravno redno ažurirana, nekaj informacij že lahko najdeš, za kaj več pa boš moral v Trzin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina štacuna, ki si zasluži 10. je Compaco v Velenju :OK:

to ni trgovina, to je že ko butik na rodeo drive-u, malo pokramljaš, spije kavo ali pivo in by-the-way pogledaš in probaš čelado ali daš staro servisirat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa zlo slabo izkušnjo z Vombergerjem iz Kranja - Vomi d.o.o.

Kupu sm novga Hyusonga GT 125, in isti dan je zadeva začela neki nagajat (ugašal pri pretikanju v prvo prestavo, med vožnjo obrati nihali 7000 - 2000)

tko se je zadeva začela, in še danes ni končana, ker je blo vse posredovano na tržno inšpekcijo.

Vomi se je zadeve lotil zelo nestrokovno, ker očitno ne pozna zakona.

za vse stvarne napake, ki si prijavljene v zakonitem roku, mora prodajalec v prvih 6 mesecih, v kolikor se z napakami ne strinja, priložiti mnenje sodnega izvedenca, kar pa v mojem primeru dvakrat niso storili, čeprov sem jim to napisal.

V sodelovanju z uvoznikom Saplex d.o.o si delajo samo škodo.

upam da bo tržna inšpekcija zdej opravila svoj del naloge in da se bo zadeva uredila.

k bom do cajta pršu, bom skeniru vse te dopise od Vomija ki sem jih dobil, in to nekje objavil, da boste vidl kaksne vn mecejo.

motor bo šov še enkrat na servis po 5.10, tko da bom takrat več zvedel kaj in kako.

drgac so prjazni, no bili so dokler nism kupil pri njih motorja, k so se pa začele težave, se pa hočjo na vsak način izognit svojim dolžnostim kot prodajalec.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!