Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Tudi jaz sem bil danes malo v šopingu, kupoval podkape, pa me prodajalec/prodajalka vpraša a za na glavo to rabim :lol1:

Raje ne povem kje je to blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale BS Centru. Pri nakupu Čelade so bili strokovni, ustrežljivi in ponudili testno obdobje.

Zelo zadovoljen z nakupom. 

Kombinezon sem vzel pri moto-oprema iz Murske sobote. Izredno prijazen in ustrežljiv gospod, okrog 1 popoldan sem ga poklical, zjutraj ob 10 je bil kombinezon že pred vrati - celo 2 velikosti bi mi poslal testno brez poštnine. (http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/). Nudil mi je tudi pomoč pri izbiri

S takimi je res v veselje poslovat. 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 29. 9. 2016 at 7:54 AM, Frenk 67 said:

Proizvajalc ma svojo logiko in svoj tempo, manjkajoče dele bo poslal z naslednjo pošiljko robe uvozniku in nič prej. Jst sem tud pri TC-ju dobil en del za montažo kufra škart od Givija in je trajal ene dva mesca, da so dobavil novga. K sreči sem si lahko pomagal z malo improvizacije v vmesnem času. Pa pri tem TC nima kaj nardit, taka je pač politika proizvajalca.

kako misliš TC nima kaj za naredit?????

da montažni set iz svoje zaloge in on počaka na dobavo od GIVI-ja. 
zakaj bi to naredili? ker so uvonik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pubimu pravi:

kako misliš TC nima kaj za naredit?????

da montažni set iz svoje zaloge in on počaka na dobavo od GIVI-ja. 
zakaj bi to naredili? ker so uvonik.

Je bil nosilc specialno za KTM SA (v SLO so trije) in ga niso mel na zalogi. Tud prvo dobavo sem kar nekaj časa čaku.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7. 12. 2016 at 4:29 PM, dlicen said:

Na razprodajah v (zaenkrat še neimenovani) spletni trgovini sem kupil škornje. Po nekaj urah testnega nošenja izključno po stanovanju se je en vijak odvil in da bi ga nazaj zavil, bi moral razkopati neko gumi zaščito, tega pa seveda nočem. Jaz bi rad zamenjavo za drugi brezhibni par. Prodajalec predlaga popravilo v garanciji. Jaz bi raje odstopil od pogodbe (15-dnevni rok), a oni pravijo, da to velja samo za brezhibno blago.

Po moji logiki blaga, ki je že prišlo z napako, seveda ne morem vrniti brezhibnega. Mislim, da se imam pravico sklicevati celo na stvarno napako. Ali sem upravičen do zamenjave (to bi najraje) oz. do vračila kupnine?

 

On 7. 12. 2016 at 6:30 PM, DL650 said:

Vsekakor.
Torej vrtaj naprej in javi, kako boš rešil. Tvoj strošek je samo to, da pošlješ škornje nazaj na njihov naslov, lahko pa jim pošlješ kot poštnino plača prejemnik. Bodi previden, da ne zamudiš rokov.

Ajde, srečno!

 

On 8. 12. 2016 at 5:52 PM, twom said:

Ali lahko v 15h dneh vrneš defektno robo ne vem...

Drugače pa pri trgovcu kjer si kupil škornje pisno uveljavljaj stvarno napako, opiši napako in kako je do nje prišlo, in zahtevaj vračilo kupnine. Način vračila škornjev se pa zmeni magari po telefonu.

Pri uveljavljanju bodi dosleden, ne mešat različnih možnosti, ker te bojo (če ti pri taki napaki niso samoumevno prišli nasproti) nategnili.

Omenjaj samo stvarno napako z vračilom kupnine (in ne zmanjšanje kupnine, ali zamenjave izdelka za brezhibnega), in ne vračila v 15. dneh (z možnostjo menjave izdelka ali vračila kupnine), prav tako ne omenjaj garancijskega popravila.

 

On 13. 12. 2016 at 11:30 AM, Jure said:

Če gre za spletni nakup od pogodbe lahko odstopiš v zakonsko določenem roku. Golo dejstvo, da so ti oni poslali pofl namesto tega kar bi ti morali ti ne more odvzeti te pravice in konec. Pa pazi na roke.

No, da poročam do konca... Po vrsti dopisovanj, ki je segalo tudi do uvoznika in celo proizvajalca, so priznali stvarno napako in mi na koncu zamenjali par ter se mi zahvalili za potrpežljivost. Ne vem, koliko je tu vplivalo moje natančno citiranje členov ZVPot in omenjanje odvetnika, ampak glavno, da je šlo. Dobro se je zavedati svojih pravic torej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem, natančnega citiranja ZVPot in omenjanja odvetnikov se ustrašijo vsi trgovci, pa četudi se sam odločiš malce "izboljšati" izdelek pa ti ne uspe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ne cviknejo.

Samo tisti (oz. večina tistih), pri katerih je tvoja pritožba upravičena. Se namreč dogaja, da so pritožbe zelooo za lase privlečene, pa vseeno natančno citirajo ZVPot. Nekateri celo odvetnika vpletejo v to. Doživeto. Pa ni pomagalo.:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mene ... :)

Pred nekaj meseci sem bil, na svojo izbiro mopeda, prisiljen obiskati tudi splošne moto trgovine in ne samo HD štacune, kjer veš, da se boš znebil kar prijetne količine denarja ....

AS Trzin ... tam za piramido ... Odlično in dobil vse od A do Ž kar sem hotel. Prodajalca, katera sem izbral sta opravila odlično svoje delo in zapustil sem njihovo trgovino z nasmehom na obrazu - dobil kar sem želel ...

TC-Motoshop ... tam nekje zadej za osovraženim shopingcentrom ... Fantje me že dalj časa poznajo ... vsaj tisti, ki so že dalj časa tam v službi. Svojih besed izrečenih Bojanu, nikoli ne bom pozabil ... "Nimate zame ničesar, kar bi lahko kupil v vaši trgovini" ... Pa sej veste, zarečenega kruha se največ poje ... Pred božičkom sem jih obiskal in spet z nasmehom na obrazu ... Zoped dobil kar sem hotel, brez kakršnih koli težav ... Osebje brez napake ...

Je pa res, da če se vprašam, kako oni name gledajo, ko vstopim v njihovo trgovino ... pa pojma nimam :D 

Skratka vedno dobil kar sem želel, pogovor, hec, izmenjava mnenj, ... nikoli težave, mogoče sreča, mogoče znanje ... vedno vse prebrskam po netu predno grem v nakup :)

Nikoli pa ne bom pozabil obnašanja osebja v BS centru, tam nekje na koncu šmartinke ... pri treh prodajalcih, ki so gledali v ekran računalnika, niti eden ni odzdravil, si vzel mogoče minuto časa ... pri mojem odhodu iz trgovine sem bil končno deležen bežnega pogleda in vprašanja, če mi lahko s čem pomagajo ... Priznam, da sem pri niih kupil poletne rokavice za na HD-ja ... Prišel, pomeril, šel k pultu, plačal in šel ... Vse z nujnim in formalnim odnosom do vrlega osebja ... Ne vem, če je še enako ampak zaslužijo si mojo oceno -0

KMC ... tam nekje na koncu proti Rudniku ... nič pretresljivo in nič za pokritizirat. Osebje pro in OK.

Kar se tiče pa BTC-ja bo pa potrebno še malo časa, da se zapeljem v tisto potrošniško norijo civilistov ,,,

P.S.

V AS-u imajo kompleten program Alpinestarsa in je vredno vsaj pogledat celo zadevo. Na zadnje so imeli še vse na pol v kartonastih škatlah :) so dobili celotno zalogo tik pred božičkom ...

Mogoče bo kdo užaljen z mojim komentarjem ... pač si je sam kriv, da ne morem drugače napisat ..

Live to Ride, Ride to Live :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, daytona675 pravi:

To naj bi bila rubrika Ocene slovenskih moto trgovin, pa se posti uporabnikov / zadovoljnih (ali nezadovoljnih) strank brišejo. Čemu potem ta rubrika...

Poglej če se kakšna reklama kritizirane trgovine vrti na MS;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

Poglej če se kakšna reklama kritizirane trgovine vrti na MS;)

A tako je to? Hm, to je pa še najslabša možna reklama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Poglej če se kakšna reklama kritizirane trgovine vrti na MS;)

Točno tako! 

 

Večerja v velotu kupu čelado, super duper zadovoljen tako z robo kot s prodajalčevim odnosom :cool:

Yogi BTC... Ne rečem, so bili pripravljeni naročit čelado, ampak bi jo mogu vzet. Mal težko glede na to da je čelado treba probat prej. Rokavice imajo, čelade tudi. Ostalo je pa bolj žalost. Kombinezoni, jakne, hlače, kr neki, vsaj zame (vse v črni barvi, no dobr je tut mal bele barve...)

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje kros opremo se včasih splača it pogledat tudi k Selešu; kvalitetna roba, pa če ujameš kakšno akcijo tud ugodno kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dlicen pravi:

A tako je to? Hm, to je pa še najslabša možna reklama...

Ne vem , če je tako , samo namignil sem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel pri TCju namen kupit stranske torbe, pišem po mailu če se da prosim zmenit da mi jih kar naročijo za določen model ker trenutno nimam poti v Ljubljano in pridem iskat takoj ko bodo na razpolag. Odgovor da ne da oni to ne bojo naročil da se naj javim v trgovino in bomo skupaj naročili....:twak: Torej bi se naj zepeljal tja samo zato da rečem ja bom naročil... in se odpeljal.... Ne hvala me ne vidijo več verjetno bom že te torbe nekje drugje kupil....

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Arcanewater pravi:

Sem imel pri TCju namen kupit stranske torbe, pišem po mailu če se da prosim zmenit da mi jih kar naročijo za določen model ker trenutno nimam poti v Ljubljano in pridem iskat takoj ko bodo na razpolag. Odgovor da ne da oni to ne bojo naročil da se naj javim v trgovino in bomo skupaj naročili....:twak: Torej bi se naj zepeljal tja samo zato da rečem ja bom naročil... in se odpeljal.... Ne hvala me ne vidijo več verjetno bom že te torbe nekje drugje kupil....

Veliko je takih , ki naročijo in ne pridejo iskat , osebni stik je bolj če me razumeš , te pa razumem .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Arcanewater pravi:

Sem imel pri TCju namen kupit stranske torbe, pišem po mailu če se da prosim zmenit da mi jih kar naročijo za določen model ker trenutno nimam poti v Ljubljano in pridem iskat takoj ko bodo na razpolag. Odgovor da ne da oni to ne bojo naročil da se naj javim v trgovino in bomo skupaj naročili....:twak: Torej bi se naj zepeljal tja samo zato da rečem ja bom naročil... in se odpeljal.... Ne hvala me ne vidijo več verjetno bom že te torbe nekje drugje kupil....

 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Veliko je takih , ki naročijo in ne pridejo iskat , osebni stik je bolj če me razumeš , te pa razumem .

tle ma moj prijatu Kmet prau ... velikokrat mi trgovci potožijo, da stranke naročijo, potem pa ne pridejo iskat ...

verjetno kupuješ torbe SW Motech ... ker paše samo za določen model in ga nimajo na zalogi se zna zgodit, da še kakšn avans zahtevajo ;)

s tem se lahko vsaj koliko toliko zavarujejo, da bo naročeno blago plačano in prevzeto ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

 

tle ma moj prijatu Kmet prau ... velikokrat mi trgovci potožijo, da stranke naročijo, potem pa ne pridejo iskat ...

verjetno kupuješ torbe SW Motech ... ker paše samo za določen model in ga nimajo na zalogi se zna zgodit, da še kakšn avans zahtevajo ;)

s tem se lahko vsaj koliko toliko zavarujejo, da bo naročeno blago plačano in prevzeto ...

 

Vaju razumem seveda :) Sem dal zraven da lahko vnaprej nakažem v kolikor je problem, in potem sploh nisem več dobil odgovora :)

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arcanewater pravi:

Vaju razumem seveda :) Sem dal zraven da lahko vnaprej nakažem v kolikor je problem, in potem sploh nisem več dobil odgovora :)

pol te pa razumem, da si nezadovoljen ... mogoče tole berejo in se ti v kratkem javijo ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arcanewater pravi:

Vaju razumem seveda :) Sem dal zraven da lahko vnaprej nakažem v kolikor je problem, in potem sploh nisem več dobil odgovora :)

To je pa povsem druga zgodba ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arcanewater pravi:

Sem imel pri TCju namen kupit stranske torbe, pišem po mailu če se da prosim zmenit da mi jih kar naročijo za določen model ker trenutno nimam poti v Ljubljano in pridem iskat takoj ko bodo na razpolag. Odgovor da ne da oni to ne bojo naročil da se naj javim v trgovino in bomo skupaj naročili....:twak: Torej bi se naj zepeljal tja samo zato da rečem ja bom naročil... in se odpeljal.... Ne hvala me ne vidijo več verjetno bom že te torbe nekje drugje kupil....

Pozdravljeni,

prosimo če lahko še enkrat prepošljete vaš email na naš info mail, vsekakor bomo željene artikle naročili in vas obvestili, ko bodo prispeli.

Popravljeno . Popravil tc motoshop
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, tc motoshop pravi:

Pozdravljeni,

prosimo če lahko še enkrat prepošljete vaš email na naš info mail, vsekakor bomo željene artikle naročili in vas obvestili, ko bodo prispeli.

zakaj pa ne takoj že? ko se pa v medijih objavi, se pa kar naenkrat da...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, siks pravi:

zakaj pa ne takoj že? ko se pa v medijih objavi, se pa kar naenkrat da...

verjetno je prišlo do kratkega stika .... sj če se bo rešl pol ni problema ... včasih smo kupci tut mau svoji in lahko pride do nerazumevanja ... ponavadi se v živo to najlažje reši ... tudi meni včasih kakšn mail uide ... 

očitno trgovci berejo in se poskušajo prilagoditi in ustreči kupcu ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!