Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

No, da dodam svoje mnenje po opravljeni storitvi ....

Z g. Bojanom (TC Motoshop) sva bila dogovorjena (na začetku samo preko mailov) za Givi artikel.
Moram priznat, da je odgovarjal hitro, kar človek danes dejansko pričakuje, glede na to, da imamo pametne naprave vedno ob sebi - na dohvat ruke. Ko je artikel prispel, me je poklical po telefonu in danes sem ga dobil.

Super odnos ....., tako, da hvala!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da nadaljujem z dobro voljo zadnjih postov: pohvalim hitrost trgovine Saplex, včeraj naročeno (10:30), danes dostavljeno (14:00). :OK: Mogoče še kdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, schwantz pravi:

Da nadaljujem z dobro voljo zadnjih postov: pohvalim hitrost trgovine Saplex, včeraj naročeno (10:30), danes dostavljeno (14:00). :OK: Mogoče še kdaj...

S Saplexom same dobre izkušnje. Bil tam fizično, so zelo prijazni.

Drugače pa večinoma kupujem v Moto-oprema, fizično v trgovini. Se vam bolj splača stopiti v trgovino, šef vedno da popust na blagajni in to takega, da robe nikjer ne dobite ceneje, niti na e-bayu ne (razen ponaredke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Andrejcer said:

Drugače pa večinoma kupujem v Moto-oprema, fizično v trgovini. Se vam bolj splača stopiti v trgovino, šef vedno da popust na blagajni in to takega, da robe nikjer ne dobite ceneje, niti na e-bayu ne (razen ponaredke).

Ja, res je. Šef dal konkreten popust za robo. Pa še vzame si cajt za stranko (kadar ni na telefonu).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andrejcer pravi:

S Saplexom same dobre izkušnje. Bil tam fizično, so zelo prijazni.

Drugače pa večinoma kupujem v Moto-oprema, fizično v trgovini. Se vam bolj splača stopiti v trgovino, šef vedno da popust na blagajni in to takega, da robe nikjer ne dobite ceneje, niti na e-bayu ne (razen ponaredke).

Tudi za to sem slišal, bom šel enkrat na izlet v tiste konce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 2. 3. 2017 ob 19:53, Andrejcer pravi:

S Saplexom same dobre izkušnje. Bil tam fizično, so zelo prijazni.

Tudi sam sem z Saplex trgovino zadovoljen. Ker imam do njih nekje 5km, se vedno oglasim osebno.
Zelo prijazni, ustrežljivi. Predvsem kupujem pri njih kakšen ledvični pas, predvsem pa sem zadovoljen z njihovimi rokavicami SPX, ki mi izredno odgovarjajo. Drugače pa pri njih kupim kakšen potrošni material ...

Ob tej priliki bi pohvalil še prijaznost pri AC Domžale (Honda) . Včeraj naročil, danes zjutraj že dobil z hitro pošto, čeprav se ni mudilo. Pohvalno.


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saplex pohvalim se jaz, narocil servisni material, vse na zalogi in takoj poslano...

Kaksne so pa tiste spletne trgovine, ki jih je vec, vse pa imajo isto vsebino in cene, ki so sicer dost visoke? Izberes motor in naklofa za 10 strani robe. Ima kdo izkusnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saplex:

Naročil verigo in oba zobnika za hard enduro pred kosilom, manj kot 24 ur kasneje je bila pri meni. Poleg tega verigo naročiš in plačaš po številu členov in odpade vsakršno krajšanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Torej s punco sva šla v šoping celotne opreme zanjo. Odločla sva se da skočiva najprej v Kozino v Dainese outlet ker nama je blizu. Tam sem bil že večkrat in tudi prevečkrat razočaran. Prvo kot prvo prideš noter in pri dveh prodajalcih te ne jebe niti edn niti malo, eden ni niti doberdan reku. Šele po vljudni prošnji če bi ti pokazal kaj ima v ponudbi se je premakinil. Razen usnjenih oblek po praktično rednih cenah ni blo nič pametnega. V ponudbi niso meli niti ENIH jeans/kevlar hlač. Niti moških niti ženskih. Pravjo da jih dobijo v roku dveh treh mescov?? Nevem če gledamo na isti koledar ampak v začetku sezone nimaš opreme na zalogi? (ps.konec marca sva bla tam, zdej pišem k sem temo videl in se spomnil)

No nato sva se napotila v Moto Charlie v Trstu. Bom opis te trgovine napisal raje v temo Italjanske trgovine da ne delam slabe luči slovenskim ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

k sm glih temo vidu

bil v AS domzale ker majo tam servis shoei celad, sam mam shoei nxr

men se je prednji spodnji zracnik, tist na bradi, polomu, tisti drsniki na pokrovu zracnika...so precej tanke narave

pa jih grem prasat ce lohk to uredijo, prasam enga fanta za pultom, pa mi zacne nek prijazno razlagat, pa vskoci en tip zravn, da tega se pa ne da kar tako, to jim je treba tja gor poslat (nevem kam tja gor bi to posiljal), to je treba ven zrezat (me zajebavas?), ok zrezat ven, mu pokazem da je sam plastika polomljena, da vidim 2 sraufa, da se bi sam to odsraufu in zamenju, ne ne, to ne gre tako enostavno, to treba ven zrezat

mu recem ok, hvala adijo, grem pogledat se tistih nekaj ducatijev da mal sline pocedim in grem domov

pol sm si sam na ebayu narocil ta kos in sam zamenju

verjetno nebi meli zadost profita s takim malim delom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 22 minutami, GO_Tomi pravi:

Pr tem so pa tko počasni da se človeku zazdi, da vsi spijo, res ...

Se je uredilo/ se ureja, gre za en ničvreden drek, zato tud nism zlo sitnaril, sam po 1 mescu je pa treba mal potarnat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 8. 2017 ob 21:26, tomash pravi:

Pozna kdo Top Moto iz okolice Celja? Je možakar OK ali se je bolje izogniti?

Možakarja poznam osebno, je kar OK.

Če te pri njemu zanima kakšen motor me pokliči, pa ga vprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hej, saj ne morem verjet kako se delajo norce iz nas. TRG d.o.o. je pooblaščen prodajalec za Touratech, na spletni strani imajo link, kao poglejte si ponudbo in izbor. Cene naj bi bile priporočene prodajne cene. Pa jim napišem mail za zaščite rok, pa mi ponudi 20% višjo ceno kot na netu, pa še zaloge ne držijo, čakaš 3 mesece na njih. Klinc gleda pa še taki prodajalci, ker enih fakin zaščit za roke ne morejo imet na lagru. Še z rabatom, ki ga dobijo niso zadovoljni, ali so sami nesposobni si izpogajat en normalen rabat pri dobavitelju, ali pa ful požrešni. Zaprejo naj barako. Fuj:twak: :fyou:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V želji nakupovanja v domačih trgovinah in tako podpirati delovna mesta v Sloveniji, ter domače podjetnike sem se odločil za nakup opreme v TC motoshop v Ljubljani.

19.9.2017 so mi potrdili ( Dejan Spačal ) naročilo ščitnikov rok za Honda NC 700, z dobavo 15.10.17. Na osnovi ponudbe 14.9.17. je bil avans v celoti plačan dne 15.9.17., do tukaj vse lepo in prav, stvar bo v trgovini 15.10.17 in jo bom lahko prevzel.

Danes 16.10.17 preverim po tel. stanje mojega naročila, čez kakšni dve uri me obvesti dotični, da ščitniki niso prišli in jih lahko dobim čez mesec ali še bolje dva. Ker jih GIVI nima na zalogi, se lahko dobava zavleče tja po novem letu. Fanta sem poslal v "pm" in zahteval takojšnje vračilo denarja. Moram opozoriti, da pri naročilu ni bilo nikakršnega dvoma o dobavi artikla.

Seveda pa me je še podučil, da se moram lepo obnašati, moj odziv mu ni bil najbolj povšeči. Okradli in oguljufali so me. Drznejo pa si mi pridigati o poštenju in primernem obnašanju. Narobe svet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na las podobno izkusnjo sem imel v BS Centru. 

Pri nas je na splosno tako, da vsi nekaj zbirajo narocila. In pol to traaaaaja. Ne bojo zate narocili ene malenkosti. Ker pol premal ostane, verjetno.  Wtf!? A jest pa lahko vsak kos posebi narocim z eBaya, amazona, ali kjerkoli z neta in za vsako stvar posebi placam postnino? Boli jih k***c za kupca. Zato zdaj, ce je na lagarju in je cena tudi ok, kupim, sicer raje sam narocim prek neta.  

Imel si ze tako ogromno potrplenja, da si pristal na rok en mesec. V tem casu bi ga 3x pes prinesli z Italije, ne pa poslali po posti. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nadaljevanje in odziv TC motoshop:

Spoštovani gospod .....

Danes dne 16.10.2017 smo prejeli dobavo GIVI, ker v dobavi ni bilo vašega artikla katerega ste naročili HP1111 Zaščita za roke NC700/750 X, smo vas o tem tudi obvestili pred iztekom veljavnosti ponudbe, datum veljavnosti avansa vpisan na avansu št. 

Običajno se pri dobavitelju ne zgodi da v roku 1 meseca ne pošlje naročeni artikel, ker dobavitelj trenutno nima produkcije artikla HP1111, TC Motoshop d.o.o. kot zastopnik za prodajo GIVI na to ne more vplivati. (artikel je dobavljiv med 13. in 17. 11. 2017)

Od vas nisem pričakoval nobene pohvale, malo večji bonton v komunikaciji pa bi lahko vseeno imeli, ne pa da ste mi namenili kup žaljivk in psovk, na tak nivo komuniciranja se jaz z vami ne bi nikoli spustil in vas imenoval za lopova in goljufa.

Vplačani avans bomo vrnili na račun vplačnika avansa, zato vas naprošamo , da nam pošljete v ta namen kopijo njene bančne kartice

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje z nami

Lep pozdrav / Best regards

Dejan Spačal
prodajalec

 

Pa še moj odgovor spoštovanemu gospodu prodajalcu:

 

Pozdravljen g. Dejan.
 
V želji nakupovanja v domačih trgovinah in tako podpirati delovna mesta v Sloveniji, ter domače podjetnike sem se odločil za nakup opreme v TC motoshop v Ljubljani, ne prvič.

19.9.2017 si mi potrdil ( Dejan Spačal ) naročilo ščitnikov rok za Honda NC 700, z dobavo 15.10.17. Na osnovi ponudbe 14.9.17. je bil avans v celoti plačan dne 15.9.17., do tukaj vse lepo in prav, stvar bo v trgovini 15.10.17 in jo bom lahko prevzel.

Danes 16.10.17 preverim po tel. stanje mojega naročila, čez kakšni dve uri me obvestiš, da ščitniki niso prišli in jih lahko dobim čez mesec ali še bolje dva. Ker jih GIVI nima na zalogi, se lahko dobava zavleče tja po novem letu (to so tvoje besede).Nakar sem te poslal v "pm" in zahteval takojšnje vračilo denarja. Moram opozoriti, da pri naročilu ni bilo nikakršnega dvoma o dobavi artikla.

Še vedno nisi dojel poante in kar naprej prelagaš odgovornost za tvojo guljufijo in krajo mojega denarja. Moraš se vzeti v roke in premisliti, kaj je kraja, kaj je goljufija in kakšen odnos boš imel do svojih strank. Lastnik, tvoj delodajalec pa bo nosil posledice, ki jih povzročaš s svojimi neodgovornimi dejanji, tebi je očitno napuh glavno vodilo.

Seveda pa me še kar naprej podučuješ, da se moram lepo obnašati. Okradel si me za denar (plačilo po predračunu) in oguljufal si me za artikel in zaupanje do tvoje trgovine na katero se sklicuješ (trgovina ni kriva tvojega slabega dela in še hujšega odnosa do strank).

Kljub temu si še vedno drzneš pridigati o poštenju in primernem obnašanju. Narobe svet.

Upam in zahtevam, da predstaviš najino korespondenco svojim nadrejenim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, repsol pravi:

Verjetno bi ti ga rade volje prodali, če bi ga dobili od proizvajalca, saj od tega živijo.... Včasih so tudi trgovci nemočni.

Seveda. Problem je vtem, da naročila sprejemajo na slepo in upajo da ima proizvajalec artikel na zalogi. Seveda jih to sem pa tja udari po glavi, oziroma imajo občasno nezadovoljne stranke. 

Danes me je poklical odgovorni iz TC motoshopa (ime in priimek sem pozabil) in se je gospod iskreno opravičil in mi poskušal pomagati pri nakupu in dobavi artikla, vendar sem ga že včeraj naročil preko spleta. Težava je bila v komunikaciji z njihovim trgovcem. Opravičilo sem sprejel. Lahko rečem, da lepa beseda lepo mesto najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, repsol pravi:

Verjetno bi ti ga rade volje prodali, če bi ga dobili od proizvajalca, saj od tega živijo.... Včasih so tudi trgovci nemočni.

Tako lahko jaz tudi Ferarri, Maybach ali pa Boeing prodajam, daj mi ti plačaj vnaprej, ko ga pa jaz kupim in dobim, ti ga izdobavim. Lušn je s tujim k***om po koprivah mahat. Ko jaz pridem v trgovino in mi začnejo kazat kataloge, kaj mi lahko prodajo, če jim plačam po predračunu in čakam mesec, dva ali tri na izdobavo, se obrnem in nikoli več ne pridem. :fyou: Vsi bi vse prodajali, nič pa imeli na zalogi. Sam delam v zelo podobni branži, razlika je le tip vozila, pa če nimaš zaloge, ne prodaš. :headbang:

Popravljeno . Popravil MitcH'
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!