Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

 

Ob 16/10/2017 ob 14:49, compaq pravi:

Pri nas je na splosno tako, da vsi nekaj zbirajo narocila. In pol to traaaaaja. Ne bojo zate narocili ene malenkosti. Ker pol premal ostane, verjetno.  Wtf!?

Še večji WTF je da ne naročijo posebej niti če jim rečeš da lahko poštnino extra obračunajo. Tako sem lih pri TC Moto ~ 1 mesec čakal na Barkbusterje za 690. Uvoznik v EU (SW Motech) pa jih je mel na zalogi. Sam Švabi jih ne prodajo direkt če je v državi uvoznik. In je treba it preko uvoznika. Verjetno bi jih prej iz Avstralije direkt dobil. Kaj so mutili z naročanjem pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2017 ob 19:45, Snecer pravi:

Vseeno neprimerno obnašanje.

Res je! Nastavit bi moral še drugo lice oz. še drugo ritno luknjo (a kaj, ko ima samo eno), da mu ga prodajalec utera še enkrat, ali kako pač?! Človek (@Gonca) se je samo malce verbalno zventiliral, kar je vsekakor minimum antistresnega pristopa po nategu na suho. Verjamem, da @Gonca ne bi tako znorel, če bi prodajalec pokazal vsaj razumevanje za bolečino in razočaranje nad enomesečnim za djabe čakanjem. Malo empatije pač :friend1:. In kar prepričan sem, da je prodajalčev odnos v stilu: "just another day at the office, just another fucked up client" in njegov: "Kaj ste že naročil (in plačali bajdvej :boobies:)... oh, ne, ni pršlo... a probava naročit še enkrat, mogoče bo sred novembra :P... al pa decembra :P... upam :smoke:... Lejte gospod, do enkrat po novem letu bo pa sigurno :jezik:! ...joj kolk ste grobi, a kr v pm me pošiljate.... mamici vas bom zatožu, ker ste tolk grob... ueeee-ueeee". Fakn ritard in vsi vi fakn poštirkanci z njim.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, jskrablin pravi:

 

Še večji WTF je da ne naročijo posebej niti če jim rečeš da lahko poštnino extra obračunajo. Tako sem lih pri TC Moto ~ 1 mesec čakal na Barkbusterje za 690. Uvoznik v EU (SW Motech) pa jih je mel na zalogi. Sam Švabi jih ne prodajo direkt če je v državi uvoznik. In je treba it preko uvoznika. Verjetno bi jih prej iz Avstralije direkt dobil. Kaj so mutili z naročanjem pa ne vem.

Pol mi cevne zascite agregata SW motech ne bodo poslal direkt? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, a79 pravi:

Pol mi cevne zascite agregata SW motech ne bodo poslal direkt? 

Ko sem probal preko spletne strani SW Motech naročit Barkbusterje, sem dobil samo obvestilo 'kupi od lokalnega zastopnika'. Kako si ti naročal pa ne vem :) 

Sem šal prav za foro nekaj v košarico dat in pri checkoutu izbral Slovenia. Tole se prikaže

 

SW-MOTECH_2017-10-18_09-08-35.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Ko sem probal preko spletne strani SW Motech naročit Barkbusterje, sem dobil samo obvestilo 'kupi od lokalnega zastopnika'. Kako si ti naročal pa ne vem :) 

Sem šal prav za foro nekaj v košarico dat in pri checkoutu izbral Slovenia. Tole se prikaže

 

SW-MOTECH_2017-10-18_09-08-35.png

 

moram napisati, da sem pri SW motechu par let nazaj nekaj naročil preko neta in plačal avans. Pa so me obvestili, kdo je zastopnik in vrnili že plačan denar. Kapo dol SWju.

Isto blago sem potem kupil pri Lojzu, ker je imel neko akcijo 50€ popusta, tako da me je še precej ceneje prišlo.

ps. slovenskim trgovcem pa ne plačujem več vnaprej, ker sem bil prevečkrat nategnjen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil bi še EBAY :) če še kdo ne pozna

Torbico SW motech in fussrasterje sem obakrat kupil preko ebaya, nižja cena kot na uradni spletni trgovini, roba "takoj" doma.

Mogoče se komu splača v TCju kupovat, če kje blizu stanuje, mi iz drugih delov države, se nam ne splača, poštnina je lahko tudi manj kot bencin in vožnja v lj, pa še čas ti gre.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 10. 2017 ob 9:09, jskrablin pravi:

Ko sem probal preko spletne strani SW Motech naročit Barkbusterje, sem dobil samo obvestilo 'kupi od lokalnega zastopnika'. Kako si ti naročal pa ne vem :)

Enako predlani za tank torbo.

Vendar jaz nisem imel nobenih problemov. Naročili so brez avansa, ko sem jo šel dvignit pa so ravno imeli neko akcijo -25%, tako da je prišla res ugodno. Sem hitrokupil še ene rokavice... :D

Sem pa tudi sam opazil, da so prodajalci v TC Motoshop precej različni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, GO_Tomi pravi:

Vnaprej se plačuje samo kurbam (pa kukr koli se to sliši).

sj v trgovini tut kruh prej plačaš preden ga poješ :P

:huh: 

se pa strinjam... to so včasih počele računalniške firme .. avans in čez dva meseca računalnik :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

sj v trgovini tut kruh prej plačaš preden ga poješ

Sej veš, kako je blo včasih, se sigurno spomneš, ko so te poslali po kruh, pa si ga pol požrl, preden si do blagajne pršu ;)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GO_Tomi pravi:

Sej veš, kako je blo včasih, se sigurno spomneš, ko so te poslali po kruh, pa si ga pol požrl, preden si do blagajne pršu ;)

čukolado :jezik: 

p.s.

sj preko ebaya tut prej plačaš .. res pa je, da si kar dobro zavarovan v primeru natega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

čukolado :jezik: 

p.s.

sj preko ebaya tut prej plačaš .. res pa je, da si kar dobro zavarovan v primeru natega :P

Jaz kupujem v SLO samo, če vidim robo. So me "naši" že prevečkrat :pos:. Pol pa izgovori, ja veste, .... itd.. Tako, da kupim preko spleta od resnih prodajalcev v tujini in natega ni, če pa se zmotijo pa brez obotavljanja in izgovorov vrnejo denar. Našim prodajalcem na spletu se načeloma izogibam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je V TC-ju to stalna praksa. Sm naroču stranske kufre ter nosilce za mojga bimerja letos spomladi. Dovolj zgodaj da nebo pol za na morje kakr frke.

Podobna zgodba. Čez en teden bodo kufri in nosilec možni za prevzem, seveda avans vplačan (kar načeloma zastopim, namreč poznam folk k se v sekundi premisli). Čez teden pokličem, nihče ne ve nič. Vrnejo mi klic čez par dni, da je nosilec trenutno nedobavljiv. In da v roku enega meseca bo sigurno. Torej dva meseca po vplačilu avansa dobim kufre na dom, kar je teden pred dopustom. Odprem škatlo. Eden od kovčkov ima eno od vpetij poškodovano. Zgleda da se je kiks zgodil že v fabriki. Nej razjasnem da škoda ni takšna da kovček ni uporaben. Je pa oslabljena nosilnost ter možnost vdora vode.

Glede na čas ki sm ga čakal vljudno pokličem, razjasnem. Ker sem imel drugi dan pot v Lj mi rečejo naj nujno prinesem da poslikajo prej ko kovčke uporabljam, torej zaradi garancije. 

Prvi odziv enega od prodajalcev ko stopim v trgovino ˝to ste vi ziher sam poškodoval˝. Ima da ti vse dol pade. Tip mi je požru živce prej ko sm spregovoru oz prej ko so vidli poškodbo. Nakar ga starejši prodajalec miri, da škode v nobenem primeru js nism mogu nardit, ker ni logične razlage. Da je sigurno zadeva ki je rešljiva meni v prid.  No čez 2 tedna odgovor da je bl amoja napaka in nej se potolažim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa dans dobil nove stranske loke sw motech, kupljene prek ebaya.. Prej kot v enem tednu, dva od slo trgovcev sta mi navedla tri tedne oz. en mesec cakanja.. Sicer sem jih placal 15€ vec (zaradi postnine), ampak?? Sem pac clovk, ki bi rad cimprej zzamenjal podrsane loke... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, a79 said:

 dva od slo trgovcev sta mi navedla tri tedne oz. en mesec cakanja.. 

Si klical tudi v TC? Jaz sem jih dobil takrat iz zaloge. Včasih zadržijo zadnji kos zase, vsaj pri Givi nosilcu je bilo tako. Kliče iz AS-a v TC... kao nimajo, rok dobave 1 mesec. Čez 20 minut pa lahko kupim v TC-ju. :? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm meu u tcju zaenkrat ok izkusnje. Res pa je da sem tocno vedel k keremu prodajalcu grem(vozi cbro ce se bo prepoznal :)). 

Pa tudi kupil sem tisto kar je bilo na zalogi.. mi je pa zanimiv da vsi ki nekaj narocite ne spisete nek ‘aneks’ na racun/predracun da ce zadeva nebo dobavljena v dogovorjenem roku se vrne kupnina. Volk sit, koza cela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, ali pa dolocit penale za zamudo, ki jih da prodajalec v obliki popusta - predplacilo polovice pa je tudi dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah nemorem da nebi objavu. Torbe in kovčki iz zaloge -30%. Ampak verjetno je vseeno za čakat kak mesec :smoke:

 

22789201_10154947244680770_2608116117622

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega šiita je na ebayu kolikor češ. Rejting trgovcev 99,9%. Narediš primerjavo in vidiš kje si. Včasih tudi naši trgovci imajo pametne ali pa konkurenčne cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor že 10let kupujem na ebay.de nad nemci še nikol nism biu razočaran,tako je kot se zmeniš.............pr nas pa ja jutr poklič,pride učeraj,bom preveru,tudi gospod ne pošlje če je premajhen znesek(poštnino itak plačaš)itd.očitno jim gre predobro..............

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo,

Ali imate kakšne izkušnje s podjetjem SM moto ( moto vizija d.o.o. ) iz Solkana.

V ponedelkek bi šli pogledati enega BMW RT - ja, ki ga oglašujejo na avtonetu, saj imajo danes zaprto, da ne hodimo dol če niso korektni

 

Lp, n

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, notranc pravi:

Zdravo,

Ali imate kakšne izkušnje s podjetjem SM moto ( moto vizija d.o.o. ) iz Solkana.

V ponedelkek bi šli pogledati enega BMW RT - ja, ki ga oglašujejo na avtonetu, saj imajo danes zaprto, da ne hodimo dol če niso korektni

 

Lp, n

Z njimi sem sodeloval samo preko spleta/telefona in so zelo korektni. Vsako leto pri njih naročim olje in filtre, pa tudi gume. Lani so imeli celo dobro ponudbo za Mitas Sport Force+, komplet sem dobil za 125€, skupaj s poštnino.

Kako pa je z njimi pri prodaji motorjev pa nimam izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!