Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Ocena 10 + (plus) za Compaco v Velenju oz. za gospoda Kompareta. Pojdite pogledat in prepričajte se sami! :grim

Do nadaljnega ostajam zvest Nolan-u. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružujem pohvalam Compacu! Lansko leto enkrat sem se odločil prelepit mojo staro N60, na kateri so odstopile nalepke in mi je g. Kompare brezplačno poslal nov set nalepk in mi natančno svetoval kako naj opravim postopek prelimanja :OK:

Pri nakupu naslednje čelade bodo zagotovo prvi, kamor bom šel pogledat, če imajo kaj ustreznega zame :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče trgovin, je najvažneje kako ti znajo svetovati. Če je lastnik oziroma trgovec bajker, bo sigurno znal dobro svetovati iz svojih izkušenj. Torej priporočam Compaco in pa Pilko. Za ostale ne vem. Si pa Kompi vedno vzame čas zate. Pa čelado lahko prej sprobaš :OK: :OK: :OK: . Zakon. Raje kupim Nolana za 300 Eurov, ki ga prej sprobaš, kot pa nekaj za 1000 Eurov, pa se potem izkaže za neustrezno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, imam v glavi še kar marke... Torej Nolana za 150 Eurov, kot pa nekaj za 500 Eurov. .)

Sploh pa zdaj, ko ima Compaco pupuste. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pohvalil bi trgovino Stupit v Mariboru za zelo prijazen in korekten odnos do strank. Pripravljeni so ti vse razložiti, ne komplicirajo in se ti (če to želiš) popolnoma posvetijo. Vsekakor svetujem obisk. Če se vam takoj ne javijo na telefon, je to za to ker se posvečajo stranki, tako kot bi si sami verjetno želeli, da se vam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat, moja prva in edina in sej veste prve....

vec al manj sem vse tm kupu. Vse naj naj, sam založenost bi lahk bla bolša. (al sm pa glih js tko naletu)

Probal sm se v TC motoshop ki je velka in lepa in razn motorjev mi ni nc vsec tm notr.

Louis Villach - dobra založenost, slaba postrežba, pocen, mal od rok....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalil bi trgovino Stupit v Mariboru za zelo prijazen in korekten odnos do strank. Pripravljeni so ti vse razložiti, ne komplicirajo in se ti (če to želiš) popolnoma posvetijo. Vsekakor svetujem obisk. Če se vam takoj ne javijo na telefon, je to za to ker se posvečajo stranki, tako kot bi si sami verjetno želeli, da se vam.

Jap, se strinjam s teboj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene so pozitivno presenetl iz TC motoshopa, so mi poslal kupon za popust 25%, pa čeprov sm biu samo 1x tam (čelada). Tko da moja ocena TCja je odlično (5). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut ta kupon dobu. Dobra gesta.

Res pa je, da se se mi mal zamerl, ker sem se včeraj moral pošteno kregati, da so mi na skoraj novi čaladi, za katero sem odštel 75k, zamenjali vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala gre AUTOCOMMERCU APRILIA MARIBOR. Če želiš kvalitetno opremo najvišjega razreda greš k njim v MB. Imajo vrhunske blagovne znamke (DAINESE, SHOEI, ARAI, NOLAN pa tudi izpuhe)po noro nizkih cenah (delal primerjavo z tujino). Prodajalec, ki tam dela je pravi strokovnjak. Tudi dober popust sem dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TRGOVINI VOMERGER SEM KUPIL LANI CBF 600 JO LETOS PRODAL KUPIL CBF 1000 Z ODNOSOM TRGOVCA IN GOSPE ZELO ZADOVOLJEN.TUDI VSE SERVISE OPRAVI V TEJ DELAVNICI.ODLIČNO.ZADNJIČ SEM PELJAL KOLEGA PO OPREMO 1 URO JE PROBAVAL OBLEKE ,ČELADE TRGOVEC ČISTA DESETKA.KOLEGA SE NI ODLOČIL ZA NAKUP. ZA NAGRADO SVA DOBILA PIVE KATERE SMO SPILI LEPO V KLETI.KR MAL MI JE BILO NARODN DOBRO,DA SE JE MOJA ŽENA ODLOČILA ZA ZALO SAJ VESTE ZAKAJ.BIL TUDI TC-JU TAM BI DAL OCENO 5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMC: na kratko, vse pohvale prodajalni. prijaznost ter kvalitetna roba. le cen se je treba mal navadit :D kupil sem tam jakno, rokavice in ledvični pas ter svojega prvega suzukija. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut ta kupon dobu. Dobra gesta.

Res pa je, da se se mi mal zamerl, ker sem se včeraj moral pošteno kregati, da so mi na skoraj novi čaladi, za katero sem odštel 75k, zamenjali vizir.

Jaz sem bil pa vesel, ker nisem dobil kupona za popust, ker bi si lase populu. :( Tri tedne nazaj sem tam zapravil 95 jurjev, zdaj bi mi pa popust dali !!!??? :? :hmm:

Ne maram :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo, mene pa zanima, v katerih naših trgovinah je največja zaloga bajkerskih oblačil + da so neke normalne cene in kvaliteta.

A je res treba it nujno v tujino? :huh:

Rabim v bistvu celotno moško in žensko opremo - od čelade do oblačil, mogoče čevlje... Pa bi blo dobro, da zna prodajalec svetovat, ker sva dejansko čist novopečena motorista. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večjih trgovinah imaš več izbire, v manjših pa se ti mogoče prodajalec bolj posveti.

Za kakšen motor iščeš opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pozitivno presenetl iz TC motoshopa, so mi poslal kupon za popust 25%, pa čeprov sm biu samo 1x tam (čelada). Tko da moja ocena TCja je odlično (5). :OK:

hjaa .. ma kakšne popuste dej ..

vse je 30% dražje če ne celo več kot pri drugih trgovcih, lahko potem dajejo bone za -25% .. kdo je potem nategnjen..

slučajno je naneslo, da sm kupil pasto za polirat usnje.. 2 tube po 8.50€ drugje sm opazil jih imajo za 6€ :slap: .. skoraj še eno tubo bi dobil drugje .. ni nek denar, ampak je za vse artikle tako...

naj ljubljančane odirajo s takimi cenami in kitajsko robo .. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bi pohvalil, še najbolj pa tiste, kjer lastnike/direktorje osebno poznam :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa zanima, v katerih naših trgovinah je največja zaloga bajkerskih oblačil + da so neke normalne cene in kvaliteta.

A je res treba it nujno v tujino? :huh:

Rabim v bistvu celotno moško in žensko opremo - od čelade do oblačil, mogoče čevlje... Pa bi blo dobro, da zna prodajalec svetovat, ker sva dejansko čist novopečena motorista. :D

Pozabla napisat, ja. :grrr

Za enga chopperja, bolj potovalnega. Tut kakšne torbe lahko zraven. Usnje bi bilo fino, lahko tut bolj bajkersko. Saj sem prebrala za nazaj nasvete in tut sama gledala po netu te trgovine, samo vseeno ne dobiš občutka, kakšna je izbira. Moraš it najbrž osebno tja, pa se mi ne da ravno po celi Sloveniji iskat, če lahko tukaj vprašam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjaa .. ma kakšne popuste dej ..

vse je 30% dražje če ne celo več kot pri drugih trgovcih, lahko potem dajejo bone za -25% .. kdo je potem nategnjen..

slučajno je naneslo, da sm kupil pasto za polirat usnje.. 2 tube po 8.50€ drugje sm opazil jih imajo za 6€ :slap: .. skoraj še eno tubo bi dobil drugje .. ni nek denar, ampak je za vse artikle tako...

naj ljubljančane odirajo s takimi cenami in kitajsko robo .. :ninja:

Take krize pa spet ni.. Pri TCju sicer ne kupujem potrošnega materiala, tako da ne vem kako je s tem, ampak določene stvari se zelo splača kupit tam, sploh v času akcij.. Čelade Shark so v TCju v večini cenejše kot v Austriji/Nemčiji, pa niso slaba roba.. Potem je tu obutev Oxtar, tudi ni slaba firma, glede na to da je prisotna v MotoGP, ki je tudi večinoma cenejša v Tcju kot v Italiji in kot v Nemčiji. Polo ima npr. konkretno dražjo obutev Oxtar, pa je ogromna trgovinska veriga, kjer bi moglo bit edino cenejše.. Pa tudi v primerjavi o ostalimi trgovci, ki držijo npr Oxtar v sloveniji TC ni drag. Enako je pri ključavnicah Xena, Louis je dražji..

Ne pravim, da marže niso velike, prav zagotovo so. Ampak hec je v tem, da so povsod in da je TC v določenih primerih hočeš ali nočeš kar ugoden, sploh zato, ker celo leto potekajo kakšne -20/-30% akcije na določene artikle.

Pa nisem kakšen fan TCja, večino svojih nakupov tako in tako opravim v Nemčiji, izpostavil sem le par primerov, ko sem se precej poglobil v ponudbo pri nas in v tujini, ko sem kupoval čelado in škornje in je bil TC na koncu najugodnejši, sploh zato ker sem v obeh primerih dobil še -25%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pohvala "motocentu Promotor" (Drešinaj vas (tam pri Celju), še 20 minut po zapiralnem času sem štofnaril po trgovini in kupoval rokavice :worship: . :whistle:

V TC Motoshopu, mi pa ni všeč, da se zanimajo zame samo takrat ko pridejo oče z menoj :nono: , ne vem no stranka je stranka, moji €€€ so pa čist enako vredni :closedeyes:

Popravljeno . Popravil yack_ass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Trgovine ne morem ocenit ampak Yogi se mi zdi skrajno neresn. V zadnjih 14 dnevih sem na stacionarno telefonsko klical VSAJ 20x pa ga nisem niti enkrat samkrat dobil, tud poklice ne nazaj za nic na svetu. Jebes tako, pa ce bi dobil celado 100 eur ceneje je pri takem ne kupim, zdaj me je ze vse minlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pohvale motoraj-u :worship: :OK:...ful so mi pomagal, svetoval pa se mi posvečal ko sm pršla tja kot stranka, ki se ne spozna na opremo pa še izbirčna sm ful :whistle: ...tko da res vse pohvale njim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!