Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

ko kličeš v TC, maš feeling da se jim sploh ne da neki ubadat s tabo, pa prej dajo manj info, k pa več...

TSC-LABA jih je pa sama prijaznost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sem bil le v TC-ju in Habatu. Povsod sem bil ustrezno obravnavan, je pa včasih treba res malo počakat če je nekaj ljudi v prodajalni ki probavajo stvari. Se pri kombinezonih in čeladah kar zavleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Autocommerce Maribor, prodajalec Boštjan :OK: :worship: Zelo dobra izkušnje do sedaj.

O da da :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že najdu... klical, ampak še nima za AS

sm biu učeri pr nemu, sm šol lih mimo, pa je reku da čez kakšne 14dni dobi prvo robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g. Andrej

Vaše željene rokavice so že naročene v Dainese, kljub zapisu naročila na neugleden košček papirja, tako da je vaša skrb če jih bom res naročil odveč.

Hvala za zaupanje ter Lep motoristični pozdrav.

Ta'mlad

En tak, ta'mlad? Meni je včeraj, pa tudi jeseni, ko sem kupoval rokavice, brez zadržkov vse razkazal in bil tudi zelo ustrežljiv. Je pa res, da se je potem jako obotavljal, ko sem želel naročiti rokavice katerih niso imeli. Češ, ja to bo pa trajal, pa ne vem kdaj jih bomo naročil, k sam za ene rokavice se nam pa ne splača.... samo sem vstrajal in na koncu si je le zapisal naročilo na nek neugleden košček papirja. Me prov zanima če bo res naročil?!? :naughty:

P.S.: A majo Dainese še kje v Sloveniji, pa da niso vezani na Avtocommerce?? Mislim, da bi imeli robo katero pri Avtocommercu niso naročili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak, ta'mlad? Meni je včeraj, pa tudi jeseni, ko sem kupoval rokavice, brez zadržkov vse razkazal in bil tudi zelo ustrežljiv. Je pa res, da se je potem jako obotavljal, ko sem želel naročiti rokavice katerih niso imeli. Češ, ja to bo pa trajal, pa ne vem kdaj jih bomo naročil, k sam za ene rokavice se nam pa ne splača.... samo sem vstrajal in na koncu si je le zapisal naročilo na nek neugleden košček papirja. Me prov zanima če bo res naročil?!? :naughty:

P.S.: A majo Dainese še kje v Sloveniji, pa da niso vezani na Avtocommerce?? Mislim, da bi imeli robo katero pri Avtocommercu niso naročili.

Spoštovani g. Andrej

Vaše željene rokavice so že naročene v Dainese, kljub zapisu naročila na neugleden košček papirja, tako da je vaša skrb če jih bom res naročil odveč.

Hvala za zaupanje ter Lep motoristični pozdrav.

Ta'mlad

Nekaterim lahko človek še ne vem kako ustreže oz. jim posveča pozornost- vedno bodo (nekateri) nergači in nezadovoljneži!!

(utemeljeno ali ne)!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem bl k ne nov v motoristicnih vodah vas prosm za nasvet. Na internetu sm videl trgovino v murski soboti k ma kr precej zalozeno. Zanimam se za dvodelni kombinezon dainese, pa me zanima ce ma kdo od vas kaksne izkusnje z to trgovino. Cene ima malenkost cenejse kot v Avtokomercu.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem bl k ne nov v motoristicnih vodah vas prosm za nasvet. Na internetu sm videl trgovino v murski soboti k ma kr precej zalozeno. Zanimam se za dvodelni kombinezon dainese, pa me zanima ce ma kdo od vas kaksne izkusnje z to trgovino. Cene ima malenkost cenejse kot v Avtokomercu.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Ima staro robo pa še to nima številk. V AC MARIBOR sem dobil ceneje pa veliko izbiro so imeli. Mal več sem vzel pa mi je Boštjan dal kr dober popust. Nova roba je le nova roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ne vem no... sam še nisem imel slabih izkušenj s TC-jem, sem pri njih vzel že kar veliko stvari in nikoli se nisem počutil nezaželen, sem se pa tako počutil v Labi in to dvakrat, tretjič pa ne grem niti probat, itak mi nimajo nič zanimivega tam. Vredu je bilo še pri Habat-u in pa Avtocommerc-u (Dainese), potem ko sem jih končno našel.

Mimgrede. Kje hudiča je tale Avtokomerc trgovina. Sem se sam že parkrat motal naokol pa so tko skriti, da ni šans.

Naj se že hitro Habat al pa kdo normalen zagrebe in jim spelje zastopstvo za Dainese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimgrede. Kje hudiča je tale Avtokomerc trgovina. Sem se sam že parkrat motal naokol pa so tko skriti, da ni šans.

Naj se že hitro Habat al pa kdo normalen zagrebe in jim spelje zastopstvo za Dainese.

evo KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima staro robo pa še to nima številk. V AC MARIBOR sem dobil ceneje pa veliko izbiro so imeli. Mal več sem vzel pa mi je Boštjan dal kr dober popust. Nova roba je le nova roba.

Ima na zalogi Laguna Seca 2008 od črnih, rdečih, modrih, potem Izalco v vseh barvah...

Ima pa tudi staro robo - ampak tam dobiš med 40-50 % popusta.

Eni kupujejo nove modele, eni pa popuste, ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimgrede. Kje hudiča je tale Avtokomerc trgovina. Sem se sam že parkrat motal naokol pa so tko skriti, da ni šans.

Naj se že hitro Habat al pa kdo normalen zagrebe in jim spelje zastopstvo za Dainese.

Zgleda da bolj slabo opazuješ, če se pelješ po Dunajski c. iz centra proti Bs-u je salon lepo viden na desni strani.

In zakaj misliš da bi moral prevzeti zastopništvo Dainesea kdo drug, ker ga ti ne najdeš?

Po pisanju sodeč sklepam da v trgovino še niti stopil nisi in si že ugotovil da so nenormalni itd...

meni se zdiš ti malce nenavaden, da ne rečem čuden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima na zalogi Laguna Seca 2008 od črnih, rdečih, modrih, potem Izalco v vseh barvah...

Ima pa tudi staro robo - ampak tam dobiš med 40-50 % popusta.

Eni kupujejo nove modele, eni pa popuste, ...

lp

Sem vidu te popuste 40% do 50%. Pred tem pa zviša cene. Poglej v AC pa boš vidu kakšna je normalna cena. Pa ti dajo v AC popust samo 10% pa je cena nižja kot pri njem z 40% popustom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g. Andrej

Vaše željene rokavice so že naročene v Dainese, kljub zapisu naročila na neugleden košček papirja, tako da je vaša skrb če jih bom res naročil odveč.

Hvala za zaupanje ter Lep motoristični pozdrav.

Ta'mlad

Opa! Jah, kaj naj rečem... Odlično, hvala! Res sem bil malce skeptičen, a je bil moj strah očitno povsem neutemeljen :)

Še enkrat najlepša hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim lahko človek še ne vem kako ustreže oz. jim posveča pozornost- vedno bodo (nekateri) nergači in nezadovoljneži!!

(utemeljeno ali ne)!! :fight2:

No no, nikjer nisem napisal, da sem nezadovoljen, pohvalil sem jih, le glede naročila sem bil malce skeptičen, a očitno neupravičeno, se opravičujem.

Tako da tisto o nergačih in nezadovoljnežih kar zase obdrži!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo reklame prijatelju Yogi-ju,

keri je odprl lično trgovinico z imenom

Bikers point, v Podgradu pred G. Radgono,

ob glavni cesti MB-MS, točno vizavi starega Reflexa,

možno se je tudi osvežiti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa stane Laguna Seca v sloveniji? Ravno včeraj sem biu v sistiani (js mam sicer Monzo) pa si je oče probal Laguno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima staro robo pa še to nima številk. V AC MARIBOR sem dobil ceneje pa veliko izbiro so imeli. Mal več sem vzel pa mi je Boštjan dal kr dober popust. Nova roba je le nova roba.

ima vse kar hočeš. če se misliš kompleten obleč pa se ti boljse cene naredi kot vsi ostali. aja btw nima samo stare robe tako da......... :whistle:

bostjan pa ti da 20% popusta na ......................... aja to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa stane Laguna Seca v sloveniji? Ravno včeraj sem biu v sistiani (js mam sicer Monzo) pa si je oče probal Laguno...

Laguna Seca stane med 750 in 850 pri nas (dvodelni). Tudi jast ga nameravam kupiti zato se iscem najbolj ugodno ponudbo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laguna Seca stane med 750 in 850 pri nas (dvodelni). Tudi jast ga nameravam kupiti zato se iscem najbolj ugodno ponudbo. :rolleyes:

V Sistiani ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) stane okroglih 700€ (S popustom). Dvodelni črne barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem kupil čelado v Compacu v Velenju.

Izjemno zadovoljen s prodajalcem. Preden sem našel "ta pravo" za na mojo lobanjo sva spraznila pol skladišča.

Skratka Compaco je No.1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem kupil čelado v Compacu v Velenju.

Izjemno zadovoljen s prodajalcem. Preden sem našel "ta pravo" za na mojo lobanjo sva spraznila pol skladišča.

Skratka Compaco je No.1.

..ja, Kompi se res potrudi. Sem se tudi sam prepričal o tem. Tudi moj glas gre njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!