Skoči na vsebino

4000 (was:2000) članov


dave the wave

Priporočene objave

Od danes naprej ima forum motosveta

2000 članov

Čestitke nam vsem :OK:

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :kva1:, tud jest sem že opazla in ji tudi čestitala na PM. Zdej pa vidm še tle to novico...JUHUUU :yea1: pa smo jo ujeli magično številko :chase: no, pa se veselmo skupaj :grupni: LALALALALAAA :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanimivost...

...2000 članov...od tega ma dobrih 75% oz. 1500 članov manj kot 30 postov...se prav ma forum dost "bralcev" :hmm:

...anyway... le tako naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanimivost...

...2000 članov...od tega ma dobrih 75% oz. 1500 članov manj kot 30 postov...se prav ma forum dost "bralcev" :hmm:

še dobro ... a ti veš kakšna štala bi bila, če bi vsak napisal po 10 postov na dan ... bi morali imeti 200 moderatorjev ... :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res je :hmm: pa še mal statistike.... (nekatere številke so zaokrožene)

trenutno 2 sta legendi z nad 4999 objavami

trenutno 11 je carjev z do 4999 objavami

trenutno 41 je vsevedov z do 2499 objavami

trenutno 45 je mojstrov z do 999 objavami

pribljižno 250 je vajencev z do 499 objavami

pribljižno 1651 je neznancev z do 74 objavami

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je član s št 2.000 ?

ta bi moral biti slovesno objavljen - pod nickom jasno - in dobiti kako nagrado npr 2 Cockte na 3M (dve Cockte za 2 in 3M za tri nule)

:rolleyes:

ali vsaj svojo temo, da mu čestitamo

:OK:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej ima forum motosveta

2000 članov

Čestitke nam vsem :OK:  .... :grupni:

Sanda7

:blink: Le katere so te dve legende

Pravilno: "Le kdo (kateri) sta ti legendi?"

1

kdo je član s št 2.000 ?

ta bi moral biti slovesno objavljen - pod nickom jasno - in dobiti

kako nagrado npr 2 Cockte na 3M (dve Cockte za 2 in 3M za tri nule)

Pravilno: "...npr 2 Cockti na 3M"

Fantje in dekleta moram tole popravit :naughty: : Slovenski jezik ima DVOJINO :OK: ,

ki jo zlahka zlorablajte oz. sploh ne uporabljate :doze: ! Zakaj :? ?

Mnuel sem te prehitu hi, hihihi O:-) .

BTW: Ker sem ravno po prehladu in posledicno takeke volje :cry: , ta stevilka je tko tko zeloooo

relativna :fight2: , vsaj zase vem, da sem se prijavil z razlicnimi nicki najmaj tri-krat :hmm: !

Pa verjamem, da nisem edini! :lol1:

Enivej ne pustite se motiti, veselite se... :grrr

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Le katere so te dve legende

Pravilno: "Le kdo (kateri) sta ti legendi?"

1

kdo je član s št 2.000 ?

ta bi moral biti slovesno objavljen - pod nickom jasno - in dobiti

kako nagrado npr 2 Cockte na 3M (dve Cockte za 2 in 3M za tri nule)

Pravilno: "...npr 2 Cockti na 3M"

pa pribljižno je brez j-ja... :doze: :topic: :zzz:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj zase vem, da sem se prijavil z razlicnimi nicki najmaj tri-krat :hmm: !

Pa verjamem, da nisem edini! :lol1:

In ti se s tem, da so v tvoji glavi najmanj tri različne osebnostni, hvališ? :? :? :? Se mi zdi, da takšne pošiljalo na Polje... :devil: No, upam, da vse tri vsaj z zadovoljstvom uporabljaš :blink:

Aja, pa še to v vednost vsem: v bazi je dejansko vpisanih okrog 2.200 članov, a smo jo pred kratkim po najboljših močeh počistili. To pomeni, da smo preiskali bazo in (ponekod) s pomočjo uporabnikov izločili približno 100 dupliciranih imen, ostalih 100 username-ov pa še vedno čaka na validacijo (se registrira folk, pa vpiše fake e-mail, pa seveda zato ne pride do svojega uporabniškega imena)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj zase vem, da sem se prijavil z razlicnimi nicki najmaj tri-krat :hmm: !

Pa verjamem, da nisem edini! :lol1:

In ti se s tem, da so v tvoji glavi najmanj tri različne osebnostni, hvališ? :? :? :?

Se mi zdi, da takšne pošiljalo na Polje... :devil:

Pihhhh.... Noise Data nisi razumel :book:

:? Kje zavraga si prebral, da se hvalim :hmm:

Tisto kar pise odraza realno stanje, ampak sem tudi dodal, da se ne pustite motiti :yea2:

Ko sem se prijavil prvic je bil prvi nick "woyxjstvq...", drugi nekaj podobnega, potem se mi je zdel tretji fajn dokler ga nisem zamenjal z naslednjim ;) . Tako da si jih niti zapomnil nisem :?

Potem po vec poizkusih, ko sem videl da se srecujemo in tudi klicemo na MS srecanjih sem nasel pravega :wub: in tega tudi izkjucno uporabljam, tako da nimam omenjenih tezav z vec osebnostnim vedenjem.

Zato, ce imas vabilo za polje ga kar sam izkoristi :devil:

Bazo pa kar redno cistite, samo upostevajte, da nekateri spadajo med bralce only! :xx: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto kar pise odraza realno stanje, ampak sem tudi dodal, da se ne pustite motiti :yea2:

Ko sem se prijavil prvic je bil prvi nick "woyxjstvq...", drugi nekaj podobnega, potem se mi je zdel tretji fajn dokler ga nisem zamenjal z naslednjim ;) . Tako da si jih niti zapomnil nisem :?

Ja, takšne smo izbrisali... pa recimo "53affdg12" pa "aaaaa" in "---------" in "fri2rojlkrj" in podobne... to je šlo po defaultu :D

Zato, ce imas vabilo za polje ga kar sam izkoristi :devil:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tisto kar pise odraza realno stanje, ampak sem tudi dodal, da se ne pustite motiti :yea2: ...

Ja, takšne smo izbrisali... pa recimo "53affdg12" pa "aaaaa" in "---------" in "fri2rojlkrj" in podobne... to je šlo po defaultu :D

Zato, ce imas vabilo za polje ga kar sam izkoristi :devil:

:004

:notworthy: Se ze posipam s pepelom :rolleyes: pohvalno B) torej brisete, brisete, ... O:-)

:naughty: tisto z Poljem :devil: si pa :kva1: pravilno razumel :yea2: Lepo :D

Torej cestitke vsem 2000 uporabnikom in ustvarjalcem MSa :OK:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje čestitke gredo Codeinu in Noisu za "furanje" celotne stvari toliko časa, da smo dobili 2000 članov, prav tako so čestitke namenjene celotnemu moderator teamu, ki skrbi za red. Na še 10x toliko... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo število.. :OK:

Pa še res je :D .Počasi bomo vsi slovenski motoristi tu gor. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :kva1:, tud jest sem že opazla in ji tudi čestitala na PM.

Ne boste verjeli, vendar je res...sporočam, če še kdo ne ve, da je juddy MOŠKI in ne ženska (men je pač bolj potegnilo/zvenelo na njo). Ko sem pošiljala čestitko, sem mislila namreč, da je ona, pa me je popravil (v odgovoru na moj PM), da je ON ! ups :huh: ...sam tolk v vednost, da ne boste v zadregi :D

Pa fajn bodte in pridno čičajmo in čakajmo na 3000-ega člana/ico.......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rad predvsem pohvalil Noise-a in Codeina, da tako lepo skrbita za tole godzilo od page-a, predvsem pa cestitke moderatorjem za neizmerne kolicine potrpezljivosti z nami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!