Skoči na vsebino

KTM 990 Super Duke


Noise

Priporočene objave

Prej v starem topicu je nekdo spraševal, koliko je cena novega Duka 950: na KTMjevem štantu na Intermotu so mi rekli, da cena še ni določena, saj bo prišel v prodajo šele enkrat leta 2004, bo pa Duke med dva in tri kEUR dražji od Adventurja 950 (ki stane 12.500 EUR :shock: :shock: :shock:)...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo tipičen motor za šminkeraj, velik dnarja, velik zvoka, velik moči, slabša vodljivost...(sklepam)

khem..... dobro,da si napisal,da sklepas.preberi clanek v der reitwagen o 950 duke; mogoce si se premislis.v kolikor poznas KTM ves,da delajo vse najprej za max.speed in sele potem za sminkerijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mofa je čisti streetfighter in takšne naj bi ble tud karakteristike(kul),glede na tip motorja(dvovaljnik)mi je še bolj všeč :D :D :D :evil: :evil: 8) :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje v novem PS magazinu je test te posasti in moram rect, da sem pozitivno presenecen :D 20 konjev vec in 20 kg manj kot monster S4! :shock: Zaenkrat kaze da bo KTM resno posegel tudi na cesto :twisted: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
kaj pa tiste govorice o nekem cestnem superšportniku iz fabrike KTM? :blink:

Prihaja v 2005.

Naslednje leto (2004) pride - kot že lani najavljeno - LC8 950 Duke. Fantastično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko slišim ime Duke, imam v mislih lahko vodljivo mašino, primerno za vsako neumnost.

Tole na slikah se mi pa zdi prav neokretna, težka gara.

Seveda se motim, a zdi se mi, da bodo tisti pravi dečkoti, ki obvladajo Duka, raje posegali po že obstoječi verziji.

Verjamem in vem, da KTM dela najprej športne motorje in šele nato šminkerijo a tu se mi zdi, da se je vrstni red zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu,da se ti samo zdi. ;) po dosedanjih pricanjih so vozne lastnosti .....hmmm.... "flickable & steady". :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga prodajali že letos, moram rečt, da bi se kar težko odločil med 950 Adventure in 950 Duke.

Tisti, ki pa sanjate o "težkem" in "neokretnem" motociklu, pa po moje živite v hudi zmoti. Zadeva bo nora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je nadvse preprosta. Ce gledas motor z desne, bos zelo tezko videl levi auspuh :devil: :lol1: ;)

Kar se pa cene, ki jo Noise pricakuje tice ... meni se zdi cisto razumna za litrsko mrcino, tako da dvomim da bo to kaka eksotika na cesti, ne bo tako redka, ker bo zelo verjetno - zelo dobra stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eksotov? Zakaj - a bo cena 6mio SIT tako kot pri Brutale ali koliko je ze? :blink: Meni se to zdi zelo dobra konkurenca monstru ... ce bo cena normalna ... :?

Cena bo, hja .. do 3, 5 mio Sit. Cena Brutale "normale" je hudo različna od cene "Oro", Cyc.

Eksot bo po številu izdelanih in prodanih motorjev in nenazadnje, tole nima ravno kakšne hude povezave (valence) z Monstrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno vprašanje, v kakšen razred sodi "big Duke"???? "Super supermoto, križanec med naked in enduro????

Mislim da spada v "koktejl" razred skupaj z Multistrado in recimo TDM.

Cena, težko pod 3 mio.SIT, saj stane že Adventure 2,7mio.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena, težko pod 3 mio SIT, saj stane že Adventure 2,7mio.

No saj, po moje ne bo dražji kot Adventure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!