Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

mene samo zanima kak je zaj s tem omejevalnikom obratov. kr sn pred nekaj časa bral da bi se to dalo dobit pa me zanima kak je zaj s tem. kolko je cena, če deluje in če je težko vgraditi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar deluje... Ceno je tak že Roba povedal. Dobi pa se na www.scooterkit.com ...

Sej maš za vgradnjo navodila poleg, ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ce bi si iz cinspule(ne vem kako se rece prov) potegnu zicke gor pa prklopu stikalo tak k je za une igrace vlake˙da reguliras hitrost a je kdo to probu ce ne bom jst to ta tedn probu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame nimajo tle nix ;D

a ma kdo res kaki omejevalnik obratov..oz vsaj da vidim..kje to kupiš

vem pa že, da meni ne pride to v poštev :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že probu kako to deluje? Če se mi splača kupt?

Jaz se nisem probal ker se nisn dobo cilindra nazaj pa motorne gredi z italije :cry: :cry: :) Se pa splaca pomojem zato sn ga kupo :) :D V petek al pa soboto ti bom mogoce lahko povedal kak dela ce ne pa naslednji teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bi se kej tazga dal dobit tud za yamaho aerox??? al pa če vsaj obstaja kšn načrt kako to narest :zzz:

Na vse skutere pase razn na diteche pa purejete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa se to vključi

a ma to kšn šaltr al kaj

jst sm nekje prebral da moraš neki bremze stiskat

:o

On se sprozi sam avtomacko ker ma zascito proti kraji in pol si na bremzo ti kodo natipkas in se izkluci in na isti nacin ga spet vkljucis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tole zna bit pa zanimivo :naughty: saj kaj pa če pozabš kodo, al pa ti uni k kradejo motor bremzo odtrgajo :OK: se da naštimat recmo da bi meu u tisti lukni k je čelada eno stikalo, pa da bi pol tm izkluču pa ukluču??? :yea2:

pa še neki me zanima....bi se mogoče dal, da bi to naštimu na unga dalinca za alarm....da bi namest alarma z dalincom ukluču pa izkluču to zadevco??

Popravljeno . Popravil GeNoCiD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa druga vrsta stikal :) samo mislim, da se še v Sloveniji ne dobijo. Pa za tehničnega je boljše met na bremzo :)

@_Roba_: se nena to samo vklopi, ko skuta prižgeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!