Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

Pa za tehničnega je boljše met na bremzo

zakaj? sej ne pogleda pod sedež....k tista "koda" se mi zdi brezveze....k morš pol vsakič tist prtiskat da se lohka odpelš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej odpelješ se lahko, pač samo do omejitve vrtljajev.. Edino če nastaviš vrtljaje pod tiste, da lahko spelješ.

Pol pač vedno skuter vžgeš, pa malo itq morš pustit da se zalaufa v tem času pa ti že oblokiraš.. se to je sekunda

Ja čuj boš ti prišo na tehničnega pa boš mel polini Evolution7 auspuh gor, pa kit evo pa zobnike itd. v glavnem.. drlo se ti bo ko prasica. In če bo stari kaj tečn tisit dan, bo suhtat okol začel. Isto je pri škifih.. sploh onih na motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..jzst mam zdele 20k..pa bi si še najraj kupu un..rpm monitor ;)

da bi magar potem vidu unu..če je kaka``blokada´´ kot mitek pravi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE

Pod:

apriia-ditech-electric sem našel tole:

Revcounter (digital) 1

Digital rev-counter based on induction impulses. Comes with a wire which is simply calmped onto the HT supply wire of the spark plug. Ideal for setting up the variomatic. Size: (8cmx6x3).

€71 €69.58

OnlinePrice DM 136.08

ka s tem v bistvu delaš?

enkrat sem nekje tole najdu...a ve kdo kje je blo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba kak pa kej tvoj deluje :?

Zankrat se nena dela ker je v delavnici na polici gor dal lepo ker se nimam motorja skup bom si ga pa juter priklopo gor :) :) Tak da upam da bol lahko drugi tedn povedal rezultate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, polj pa bol da me kaki študent postreže, k ma še kolkr tolk mlado mamo ;D

ja kurc, k pa tle v novem mestu ni nikjer nix...motorističnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je nov 10k

al mi ga ti prodaš za 10k

pa a maš kšno sliko :D

kam pa se ga ugradi pa kako.... :? :hmm:

Ja ja novega ti za 10k prodam zapakiranega :)

Slike pa zal nimam dobene bom ga slikal enkrat :)

Samo na kabl od svecke ga gor priklopis in to je to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roba veš kaj sem jaz študiral, če bi naprimer dali mi tam gori (mogel,protner.....) vsak 2 jurja pa bi si omejevalnik kupli. Potem pa bi ko je čas za tehničnega pač sposojali :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roba veš kaj sem jaz študiral, če bi naprimer dali mi tam gori (mogel,protner.....) vsak 2 jurja pa bi si omejevalnik kupli. Potem pa bi ko je čas za tehničnega pač sposojali :lol1: :yea2:

Ni slaba ideja ja :) :) :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slaba ideja ja :) :) :notworthy: :notworthy:

Omejevalnik bos nucal ko te smrkci ustavijo. Se pravi za nenapovedane situacije. Za tehnicnega ga lahko zablokiras preden gres nanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sm več ali manj folk kupuje sm kite, pa prčakuje da bo potem pa letu 120....če misliš, moraš zdraven kupt še elektroniko, še raje pa posebej, če češ kvalitetno..--če tak gledaš, tut v kompletu ni tak slabo, glede kompatibilnosti-- bomo pač vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm ti že na unmu forumu reku...

Moj frend je kupu ta omejevalc in ga dal vgradit a ni deloval...Možno je, da je bil omejevalec pokvarjen ampak serviser je reku, da to ne dela na vsaki elektroniki...

Dej rajš počakej z nakupom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanim me kaj pa če kodo pozabis. ga lahk na novo programirat. kaj stisneš 5 x na premzo pa ga odblokiraš kolk časa to traja . HVALA LP M@T

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!