Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ico: želiva ti čimhitrejše okrevanje, tebi Andreja pa bo bodi močna in vedi da bo vse dobro. Kosti se pri mladem človeku celijo da je kar vesele, kar verjemi mi.

Glede obiskov. en torek se bom sigurno tja gor primajal, zdaj je pa že čas, da vas spet pridem mal pogledat :rolleyes: čeprav bi bilo bolje da bi še malo odložil vse skupaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz se pridružujem željam za čimprejšnje okrevanje. Vsakokrat, ko slišim kaj takega, me strese in mi vzame nekaj veselja do motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda Jocov podpis tu ni ravno na mestu, se mu pa pridružujem!

Not the fast - the smart survive!

Sicer pa še vedno trdno stiskajmo pesti, kajti operacija še kar traja!

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabimo, da je Ico odličen športnik, izjemen optimist in blazno zabavno bitje... Kar pomeni, da ima dobre pogoje za izjemno hitro okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...zadeva je sledeča....

Po dogovoru z Andrejo in Ico-tovimi starši, bom do njihovega spoštovanja

prenehal z objavljanjem kakršnih koli informacij o njegovem stanju. Dogovorili smo se, da ko bo dovolj pri močeh, da se vam sam oglasi...

Ne bodite jezni, ampak njihova želja je takšna in jaz jih popolnoma razumem, Icota sicer poznam krajši čas, a kolikor ga poznam, vem da se nam bo hitro oglasil...on je BOREC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ... kaj naj rečem ... sem brez besed ...

... Ico drži se, hitro in dobro okrevaj, pa da se čim prej na kakšni pijači dobimo.

Držim pesti zate ... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob moji nesreci lani mi je Ico zvesto stal ob strani, za kar mu bom vecno hvalezen. Nikoli si nisem zelel, da bi mu lahko vse, kar je storil zame, kdaj na enak nacin vrnil. Ampak letos, zal, bo tako.

Prijatelj prijatlju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabimo, da je Ico odličen športnik, izjemen optimist in blazno zabavno bitje... Kar pomeni, da ima dobre pogoje za izjemno hitro okrevanje.

.....pozabil si še na hordo dobrih ljudi, ki mu stoji ob strani pri okrevanju.....

Ico,vse je že bilo povedano, zato se tudi jaz pridružujem željam po čimprejšnjem okrevanju......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem govoril z Iztokom po telefonu, po glasu sodeč je bil kar dobro (dipidolornadveuriverjetnodelasvojePRESS), sicer pa se že veseli obiskov. Po mojem danes še ne bi bilo priporočljivo, da nas prileti cela horda... ali pač? Lahko se zmenimo, da pred krožkom, recimo okoli 18.00 vletimo, pozdravimo, izrazimo lepe želje in se čimprej poberemo (da se že prvi dan ne zamerimo celemu oddelku - za to je še bo časa in dovolj priložnosti :devil: ).

Važno je to, da se Ico počuti boljše, kot bi ob njegovem stanju pričakoval in da že ima svoj zdrav smisel za humor. :notworthy: :OK: :yea2:

Zelo LP vsem, sonce je kar naenkrat začelo sijati! .) (prosto po Hanziju)

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je to, da se Ico počuti boljše, kot bi ob njegovem stanju pričakoval in da že ima svoj zdrav smisel za humor.

huhh, lepe novice (no ja, glede na okoliscine)! B)

Ico, sej sem vedla, da nas ne bos razocaral! :P :D ... le tako naprej! B) :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da vem kako je se zbujat iz narkoze bi predlagal, da ga pustimo še saj do konca tedna na miru, razen če si bo to zaželel. zdaj bo itak še našopan z protibolečinskimi sredstvi (waaauuuu kako morfij pokne pa kako pol lepo letiššššššš :yea2: - škoda da ga dajo samo enkrat :BUA: ) in takrat ti je muka se trudit komunicirat z ljudmi + začneš se zavedati svojega stanja in nisi ravno dobre volje.

torej bodimo v navezi in gremo tja ko bo pripravljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!