Skoči na vsebino

Priporočene objave

Človek malo pogleda na forum, pa ga kot strela z jasnega udari neprijetna novica. :cry:

Ampak Ico, dobra volja in pozitivno razmišljanje delata čudeže :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica me je dobesedno udarila kot strela z jasnega :o

Ico, saj veš... čimprej se porihtaj, pa lepo okrevaj!! Upam, da boš hitro spet kot nov. Se vidimo, stari!

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da sem sedel, ko sem zvedel novico o Icotovi nesreči. Pa ravno plac v moji garaži sem mu rihtal... Saj ne vem kakšni občutki so prevladali; žalost, jeza, otopelost, skrb...

Ico, pozdravi se, vsi smo v mislih s tabo! Čez nekaj časa pa bomo že vsi na pivu s tabo B) - ne daj se, vse bo še uredu!

Z najboljšimi željami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga bi rekla: sment... jaz pa pravim: pizdarija! :angry:

Ampak ni hudic :devil: , da se ne bos zmazal!!! :yea2:

Drzim pesti!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretresljivo, a coool --- res, res mega cool. :K

Ico, tvoj :D smile mi bo lahko dajal voljo do zivljenja vsaj nadaljnjih 10 let! B)

Tako naprej! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, Ico, še dobro, da imaš Men's Health na polički :)

Če rabiš kaki Playboy ali pa kaj podobnega, ti samo reči - ti lahko prinesemo na papirju al pa na cedejih (no, ni playboy, so pa Pervyjeve zbirke motivacijskega gradiva) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no jasno, da dostava takšnega gradiva ni problem če je v elektronski obliki. torej javi "favorite" kategorije, definiraj oblike, barve, količine,..... in pervy bo pobrskal po zbirki. slikice, filmi,...... mogoče bi mu dostavil celotno zbirko pa da jo malo pregleda in sortira, sam namreč zgubljam pregled, da o tem da večine sploh še nisem videl sploh nebi.

torej če bo pomagalo pri zdravljenju, mu celotno zbirko kar podarim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari... TO DELAJ! :OK: :yea2: ...Na sliki izgledaš kar dobre volje, upam, da se ne počutiš preveč slabo.... kakšne so pa kaj medicinke :kva1: :D ?

Drži se!

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, frajer, a zdaj boš pa internetni odvisnik postal al kaj :lol1:

Wellcome to the Anonymous Internet Addicts Society :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot ste vsi opazili je Ico on-line :) , to pomeni, da ima v bolnici racunalnik in ne pralni stroj :P . Ce ga kdo obisce mu naj DIVX-e nese, po moznosti cim boljse filme, lahko pa tudi dokumentarec o gobah, ki rastejo na alaski :P .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal nimam pravegacračunalnika, na katerem bi bila lista, amapak novi filmi vedni prav pridelo, ali pa koka znanstvena fantastika, pa recimo tudi sorrte ala : "Cradle to the Grawe",......

za slovnične te ostale napake se oprpscam mi je tipkovnica se trenutni+o predalec pa pocutje je se prevec neskoncentrirano, ampak prvi fil sem si ze pogčedač : "bruce all mighty"

lp, Ico

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico ... welcome back ... prvega maja na kavi v Bikers Cafe v Dubrovniku ... bo šlo ? ... seveda bo :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal nimam pravegacračunalnika, na katerem bi bila lista, amapak novi filmi vedni prav pridelo, ali pa koka znanstvena fantastika, pa recimo tudi sorrte ala : "Cradle to the Grawe",......

za slovnične te ostale napake se oprpscam mi je tipkovnica se trenutni+o predalec pa pocutje je se prevec neskoncentrirano, ampak prvi fil sem si ze pogčedač : "bruce all mighty"

lp, Ico

:hmm:

Hehe...Divxi.... :hmm: :hmm: :hmm: kaj je to??? :lol1: :lol1: :lol1:

Bom naredil suhi jagodni izbor pa ti prinesem, najverjetneje že gnes en mali paketek.

B well,

El B,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene opet!!!!!!!! :huh: :huh:

Dane s prvi dan brez "dipidolorja" :wacko: tako, da sem celo uspel prebrati vso temo z par premori seveda !!! Glava se pac vedno ne zdrzi tolko brebranega texta.

Se enkrat HVALA za vse izrecene zelje ter lepe besede, naj vam bodo pozlacene ter iz vasih ust v bozja uha !!!!!!!!!!!!!

Tudi za vse SMSje sem zelo hvalezen, so me zelo razveselili, torej se enkrat HVALA VSEM. So me ganli do solze !

lp, Ico :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, jebiga, tud najboljšim se dogaja. Čim hitrješ in čim bolj temeljito, ne?

Pa spomni se, kaj popravi zlom v tretjini časa, ja?

Se cujeva TAKOJ, ko bom zunaj bolnice, vorodostojnost bo to pot se bolj merodajna kot prejsnic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te drzim za besedo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no jasno, da dostava takšnega gradiva ni problem če je v elektronski obliki. torej javi "favorite" kategorije, definiraj oblike, barve, količine,..... in pervy bo pobrskal po zbirki. slikice, filmi,...... mogoče bi mu dostavil celotno zbirko pa da jo malo pregleda in sortira, sam namreč zgubljam pregled, da o tem da večine sploh še nisem videl sploh nebi.

torej če bo pomagalo pri zdravljenju, mu celotno zbirko kar podarim :yea2:

Se Priporocam, kar za celo zbirko !!!!!!!!!!!

Ko pridem iz bolnece seveda. Zadeva mora vseeno v racko pasat.

lp, Ico O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!