Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ico pa je danes ze bil zunaj na soncu :OK: . Dobil je novo "vozilo", vozicek s prefukano optiko, pa to ni pomembno. Uzival je v lepem jesenskem dnevu in ob dejstvu, da mu vec ni treba samo lezat. Vec pa bo morda sam napisal.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos imel probleme se javi; skript avstrijske civilne zakonodaje relevantne za gradbena dela ti lahko posodim.ce bo to premalo dobis se drugi del. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos imel probleme se javi; skript avstrijske civilne zakonodaje relevantne za gradbena dela ti lahko posodim.ce bo to premalo dobis se drugi del. ;)

Česa usega se ljudje ne spomejo sam da jim ni treba študirat :D , aja pa Ico pocajtej se, pa čim prej nazaj na mofo!

matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icota sva obiskala tudi z bmw-jem, samo naju ni na sliki.

Menda ti slika ukrade dušo po stari indijanski legendi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icota sva obiskala tudi z bmw-jem, samo naju ni na sliki.

Menda ti slika ukrade dušo po stari indijanski legendi...

...razen, če sliko pol obesiš kot avatar na net. To pa je po novi indijanski legendi. :lol1:

In Ico je od danes naprej DOMA :OK: .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icota sva obiskala tudi z bmw-jem, samo naju ni na sliki.

Menda ti slika ukrade dušo po stari indijanski legendi...

...razen, če sliko pol obesiš kot avatar na net. To pa je po novi indijanski legendi. :lol1:

Jep, samo jaz nisem indijanc :lol:

Hodim pa v Indiana na kavo... a to šteje? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodim pa v Indiana na kavo... a to šteje?  B)

To šteje samo, če se pripelješ z Indian in potem piješ indijanski čaj, al indijski :hmm: , ne vem no...

Icoju pa je doma tako lepo, da se nič ne javi...

lp DTW :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico je včeraj že divjal in nabiral km s svojim vozičkom po Europarku. Upam, da jih bo čimprej začel nabirat z berglami in potem čimprej s hojo in tekom, pa s kolesom, z rolkami......

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, stari moj, upam, da ti je doma lepo in da Andrejčica lepo skrbi zate :naughty:

Ti samo lepo počasi, drugače boš moral kmalu gume menjat :lol1:

Upam, da se kmalu vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, stari moj, upam, da ti je doma lepo in da Andrejčica lepo skrbi zate :naughty:

Ti samo lepo počasi, drugače boš moral kmalu gume menjat :lol1:

Upam, da se kmalu vidimo!

Saj poznas komad : "A so medicinske sestre s..... ...., ... ", ni mi lahko, ampak bi vseeno takoj zamenjal :P

Upam, da se bom prej vozeka resu kot pa gume menjal.

Obiski pa so kot zmerom dobrodosli, samo da sem zdaj se 40km naprej od MB. Ce ne prej pa najkasneje ko bom suvereno berglal, se vidimo !!

@Rocky : da se ti besede pozlatijo !!

lp, I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, stari moj, upam, da ti je doma lepo in da Andrejčica lepo skrbi zate  :naughty:

Ti samo lepo počasi, drugače boš moral kmalu gume menjat  :lol1:

Upam, da se kmalu vidimo!

Saj poznas komad : "A so medicinske sestre s..... ...., ... ", ni mi lahko, ampak bi vseeno takoj zamenjal :P

Upam, da se bom prej vozeka resu kot pa gume menjal.

Obiski pa so kot zmerom dobrodosli, samo da sem zdaj se 40km naprej od MB. Ce ne prej pa najkasneje ko bom suvereno berglal, se vidimo !!

@Rocky : da se ti besede pozlatijo !!

lp, I.

Lepo te je spet brati, stari dobri Ico! B)

Pridemo tudi 40km dalje od MB, samo da se vreme vsaj približno kultivira :ph34r: in da jaz opravim še določene študijske obveznosti :cry:

Čim prijetnejše okrevanje in lepe pozdrave tudi gdč. Andreji! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ico je trenutno na reha v Laškem, očitno tako uživa, da tega ne upa tukaj obelodanit. Iz zaupnih virov vem, da je trenutno v Laškem "raket" kot smetja :D .

Ico bo to sigurno potrdil. Jutri ga gremo obiskat, upam da se priduži še kdo iz preostale Slovenije, posebej dobrodošli pa so gostje iz Vojvodine.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!