Skoči na vsebino

FS 7 - 27.10.2001


Priporočene objave

A bomo začeli kaj razglabljati o tem, kdaj se naslednjič dobimo na kakšnem FS (prosim, da Brd-Vipolž ne tretirate za FS)? Ste za to, da naslednjega preselimo globoko na Štajersko (recimo kam v bližino Ice-ovega domovanja)?

lp Easyrider

Uredil - Perla on 24/10/2001 09:03:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga dajmo, ... Štajerska here we come!

Samo dve stvari bi bilo pametno upoštevati:

1. Čas dogajanja (ura se bo premaknila, nočne vožnje pa počasi ratujejo suffer)

2. Možnost prenočitve na licu mesta

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga dajmo, ... Štajerska here we come!

Samo dve stvari bi bilo pametno upoštevati:

1. Čas dogajanja (ura se bo premaknila, nočne vožnje pa počasi ratujejo suffer)

2. Možnost prenočitve na licu mesta

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaaaa ... 7 je dobra številka in zato je treba z njo zaključit sezono

sem tud zravn, če se bo to dogajal čez vikend..... no tko nekak kt zoolo predlaga

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaaaa ... 7 je dobra številka in zato je treba z njo zaključit sezono

sem tud zravn, če se bo to dogajal čez vikend..... no tko nekak kt zoolo predlaga

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veter, med tednom je samo en manjši problem ...

Ljudje v povprečju delajo do ene 4-ih popoldne, pa če zadevo skrajšajo na ene 2-ih popoldne je to še zmeraj ura vsaj 5 če ne kar 6, da se pride do Maribora iz Ljubljane ali gorenjske, da ne govorimo o vožnji iz Primorske.

Kar se mene tiče je glede na trajanje dnevne svetlobe in temperature v zunanjem okolju, sprejemljiv samo vikend paket, ker bo drugače samo suffer in no pleasure.

Love All, Serve All

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veter, med tednom je samo en manjši problem ...

Ljudje v povprečju delajo do ene 4-ih popoldne, pa če zadevo skrajšajo na ene 2-ih popoldne je to še zmeraj ura vsaj 5 če ne kar 6, da se pride do Maribora iz Ljubljane ali gorenjske, da ne govorimo o vožnji iz Primorske.

Kar se mene tiče je glede na trajanje dnevne svetlobe in temperature v zunanjem okolju, sprejemljiv samo vikend paket, ker bo drugače samo suffer in no pleasure.

Love All, Serve All

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate, potem pride v poštev samo sobota ali nedelja, ko je sploh še kaj svetlobe. Kaj menite na soboto, 20.oktobra? Po tem datumu je vprašanje toplote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate, potem pride v poštev samo sobota ali nedelja, ko je sploh še kaj svetlobe. Kaj menite na soboto, 20.oktobra? Po tem datumu je vprašanje toplote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Kaj menite na soboto, 20.oktobra? Po tem datumu je vprašanje toplote ...

Ad 1: Datum bi bil primeren.

Ad 2: Ker nismo samo zagrizeni motoristi temveč tudi ljubitelji dobre družbe (), lahko na takšno srečanje pridemo tudi z avtomobili.

Vprašanje: Kaj se Ice ne bo nič oglasil ter povedal, kje, kdaj, kako dolgo, ... ?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Kaj menite na soboto, 20.oktobra? Po tem datumu je vprašanje toplote ...

Ad 1: Datum bi bil primeren.

Ad 2: Ker nismo samo zagrizeni motoristi temveč tudi ljubitelji dobre družbe (), lahko na takšno srečanje pridemo tudi z avtomobili.

Vprašanje: Kaj se Ice ne bo nič oglasil ter povedal, kje, kdaj, kako dolgo, ... ?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vprašanje: Kaj se Ice ne bo nič oglasil ter povedal, kje, kdaj, kako dolgo, ... ?

kaj naj recem? mene bo itak zacelo sraufat s casom (faks,delo...),tako da vi se odlocite (cimprej,ker kasneje letos ko bo,manj casa bo),kje pa pojma nimam.primernih prizorisc je nekaj,samo ne poznam nobene,kjer bi se dalo poceni prenociti.

pase pa bolj sob/ned,kot med tednom.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vprašanje: Kaj se Ice ne bo nič oglasil ter povedal, kje, kdaj, kako dolgo, ... ?

kaj naj recem? mene bo itak zacelo sraufat s casom (faks,delo...),tako da vi se odlocite (cimprej,ker kasneje letos ko bo,manj casa bo),kje pa pojma nimam.primernih prizorisc je nekaj,samo ne poznam nobene,kjer bi se dalo poceni prenociti.

pase pa bolj sob/ned,kot med tednom.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z datumom 20.10.2001

predlagam, da štajerci najprej določijo turo, potem bomo pa glede na to iskal najprimernejšo lokacijo za žurat in prespat, če bo tko dobr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z datumom 20.10.2001

predlagam, da štajerci najprej določijo turo, potem bomo pa glede na to iskal najprimernejšo lokacijo za žurat in prespat, če bo tko dobr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za in zraven. Upam, da ne bom imela takrat kake tekme, ampak se bo že nekako dalo urediti!!!

Ampak čez vikend s prenočiščom bi bilo super!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za in zraven. Upam, da ne bom imela takrat kake tekme, ampak se bo že nekako dalo urediti!!!

Ampak čez vikend s prenočiščom bi bilo super!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!