Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

kupo sem si zx-a. Mam vprasanje z blokadami. Eni pravijo da jih je bolje zbrusit in vzet cevko ven drugi ne ker pol pridobiš nekoliko večji premer in je lahko se slabse. Kaj bi bilo z resonanco. Bi skuter majn ali ve šov al pa bi se prepoznalo pri pospeškaj. Če inate kaj izkušenj povejte kak je bilo. Tako je na tehnigasu.

Hvala za ODGOVORE LP M@T

tako je zadaj

20289tehnikatecnigasCEout.jpg

post-18-1063266491.jpg

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si dubu te slike

mislm da sm jih že nk vidu pa se mi zdi da to ni zx :?

drugač pa tko pel ga na servis al pa tm k si ga kupu pa ti bojo tm

povedal. :) jst nimam izkušenj sam moj ga je pelu na servis

pa so mu tm rekl da nima kej delat s temi blokadami B)

upam da boš dubu čim več odgovorov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa seveda da skini blokade, ce ne ti bo delalo isto kot da imas original avspuh z blokadami -> to pa noces verjetno :) Razlika bo zelo velika brez blokad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki dušilec. To je tam ko se pršraufa na cilinder.

Js sm včer namontiru Zx-a pa sem se s to blokado jebal kot nor. So mi rekl da se samo s kladvom udari in odleti dol. Js sm pa tovku kot zmešan pa nč ni ratal. Pol sm pa vzel bormašino pa povrtu tist švas dol, pol mi je pa ratal.

Zdj mi pa z zx-om leti veeeeeliiiik bolše...pospeški so ful fajni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem peljal svojega aeroxa k mehaniku, kjer sem kupil leovinceja, pol mi ga je pa gor namontiru v pol urce. Na auspuhu je na začetku krivine zbrusil podložko (1 minuta dela), pol pa je zamenjal valjčke in fedre. Zdej mi gre po cagerju skuter globoko čez 80 km/h (letošnji model ima max 80 km/h na števcu); po mojem gre realno 85 km/h. Prej mi je šel brez blokad z originalnim grdim črnim auspuhom s katalizatorjem (slepi del je bil vzet stran) max 75 km/h (po cagerju!, realno cca. 65;). Pospeški so pa "ubijalski"... Drugo pust na auspuh pri gmah. Škoda keša za polinije..., ker hitro gre vse v qrac. Raje pučak mal in naredi A-kateg., pol pa GAS na močnejši skuter/motor.

Ja, pa ko maš namontiran ror gor, puglej odspodej, da se ti štender ne dotika auspuha (glej razmik: GUMICA na štenderju in spodnji BLOK mašine). Če tu buta štender, daj umes distančnike (tja, kjer so šraufi, s katerim si namontiru auspuh gor; pol se auspuh pomakne stran od feltne). :)

Popravljeno . Popravil janez999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokado ven!!!!!!Pol pa se ga na sredini vrezi tako jaz pa bos mel Racing ZX :) Kdaj drugic o tem :)

Ce nebos blokade ven dal ti bo skorajda isto sel kot pa z navadnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sploh splača auspuh napol prerezat pa vzet ven..k je sploh kej notr..k sem že par serviserjev prašau pa pravjo da moj gianelli nima čist nix notr

sm...če je kej notr, potem to mogoče oz najbrž pride prov pri 70ccm..pri 50 pa najbrž ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustiš blokado noter, še bo slabše kot tvoj prejšnji, že zvožen izpuh. Seveda da blokado ven :) :) Blokada je samo zarad homologacije in je kao primeren za mestni promet.

Samo če prebereš tisti rdeči list, ki je prek lukne zaleplen ti vse pove :) Kak bo mel skuter boljše zmogljivosti, pa še narisano maš :) :)

Šraufnciger not pa malo levo-desno pa ti sama ven pade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej vem ti si to sliko mogoče dubu na strani

scooterkit.com

tm je mal vrjetn da je tist avspuh ZX....

sej je vseglih podobn ZX-U O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste fotke so od technigasa RS70. Vem kr sm ga jst kupu pa sm ga gor dal pa mi je šlo celih 55km/h. zdej sm ga dal pa frendu (runner man) zrihtat tko da bo pol šlo!(upam) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislim če ti ne bo šlo iz alu kitom pa tehnigasom rs70.ti bom pa vse skp u grmovje zapelov :yea2: :doze: aja jutr bo 100%fertik :hmm: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da moj gianelli nima čist nix notr

Tvoj ma ravno najvec vsega not.....sem mel enega 1x doma pa se ga na pol vrezal pa me je skoraj na rit vrglo kake blokade ma to pa nekek rore ko se prepletajo pa cez vsakega stekleno volno idt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste fotke so od technigasa RS70. Vem kr sm ga jst kupu pa sm ga gor dal pa mi je šlo celih 55km/h. zdej sm ga dal pa frendu (runner man) zrihtat tko da bo pol šlo!(upam) :OK:  :OK:  :OK:

Povej mi juter prosim rezultate kaki bojo :) :) Pa ce ma dober glas pa to.....Ker ce bom jaz zdaj menjal si rajsi Tecnigasa kupim ko pa For Race-a majn financ treba dat :D KEr toti moj Zx predelan mi je ze malo tecen :P

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!