Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

ko je že glih tema o auspuffih , ka bi nardil js z svojim orginalnim d bi šlo mal bolj k ne mislim še motorčka letos prerihtavat drugo poletje sm se odloču =) pa neki še kok pridete čez tehnični pregled ????? ko vam grejo skuterji tok ??? hvala za odgovore ze vnaprej byby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kaj pa če bi zadaj luknjo zvrtal, pol bi pa s kako kovinsko palco čez natolku. sam ne vem če so notr kaki prekati. a je kdo že kj tazga delal?

Ja v kolenu ni prekatov :grrr , samo tm so k je najširši del auspuha, pa itak lahko samo

mal navrtas :grim ne rabs skos pou auspuha navrtat :grrr, pa če se ni na

performance nc spremenl, lahk sam ksn plehek čez das pa zavariš pa lepo zbrusis :)

BTW- tist k sam varis ni glih fajn, k nebo nikol tok dobr zavarjen, pa se lahk hitr naploza

razn ce si ksn orng slosar. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je že glih tema o auspuffih , ka bi nardil js z svojim orginalnim d bi šlo mal bolj k ne mislim še motorčka letos prerihtavat drugo poletje sm se odloču =) pa neki še kok pridete čez tehnični pregled ????? ko vam grejo skuterji tok ??? hvala za odgovore ze vnaprej byby

odstranis pac blokado tako na izpuhu kot v variomatu pa je to to..za tehnicnega pa jas osebno nea rabim tja pelat skutera pa nardim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!