Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

ja0 , je to moglo bit mučno :D

še neki me zanima...glede tehle ZX-ov...bi si jzst tut probal dat na svojega ZX-a...pa me zanima če je OK, če dobim ZX-a od sr-ke, ne ditecha ampak samo SR50 ...ker je razlika med originalnima auspuhoma, pa me zanima če je tut tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en smesen vprasanje za vas:

Tukj po Jesenicah se en mulc fura z oranznim stalkerjem, no dons sm ga srecov pa mal prasov pa mi mulc rece da ma pa c zx-a gor, 90ccm cilinder :ph34r: :blink: :hmm: <_< in pa da mu gre pac 110(po stevcu).

Nagradno vprasnje je pa ce je ta kombinacija mozna? Ker jst nism mogu verjet.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn se temu tudi čudo, ampak od mojiga sošolca brat ima na nrg-ju tudi 90ccm cilinder - 53 bat - malossi

tak je on reko

zrithal mu ga je en iz italije, skupaj z kurnvelo

in ta cilinder pa to gre zaj na runnerco od mojiga sošolca in te pa bomo vidli če je to res 90ccm al samo 80ccm :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90ccm hum.....tega se nisem cu da bi se dobilo za skute....53 bat????ce je 53 bat se morjo bloki dat ven drejat ker drugace ne grejo uhe cilindra v blok....da pa bi tak kar z lepega slo to not nevem ne....ves kaki bi potem cilinder mogo zgledat ko od BMWja z 38leta....

nevem nevem....mogoce je res mozno samo nevem ne... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede auspuhov..meu frend skuterja, peugeot 2 xrace, pa se mu je en zabiu (pač je sm prvi del mal pošlajsan...pa medtem ko so to rihtal, so se spravli auspuh razšvasat pa pobrat vse kar je blo noter, in prej mu je šel 90 po števcu (ta peugeot isto laže kot moj, ker sva se prej peljala v štric), zdej mu gre pa 80, :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj to zarad 90ccm, mu jst ne verjamem dokler ne da kape dol s cilindra pa da sam pomerm..

Je varjanta, da se da 70ka brust na 80ccm, ma en kolega z bleda na spy-ju ampak ma navaden frgazar pa leota, pa cist je sfakan in mu gre 90km/h(po stevcu).

'Don't believe almost any stuff until I see..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je 80ccm ze mozno, za 90ccm pa ze mocno dvomim, 1. problem je bat, 2. problem je pa pregrevanje motorja, pa se zelo malo stene ostane, ce bi ga RES tako zbrusil. kaksen pa naj bi bil ta motor, k nej bi mu 90ccm? mogoce zracno hlajen?

bonzy: cilinder od elektronike nikakor ne pase na skuter, ker ima skuter lamele, elektronik pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zracn hlajenga stalkerja(pa sj so vsi), pa mulc pojma ni mel k sm ga prasov ce ma polini al malossi.. Sj dons sm bonzya srecov pa je reku da ga je za salo nascal..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukj po Jesenicah se en mulc fura z oranznim stalkerjem, no dons sm ga srecov pa mal prasov pa mi mulc rece da ma pac zx-a gor, 90ccm

Z Jesenic je pa sigurn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo fantje mam eno vprašanje v zvezi z ZX-om. Mam ga namontiranega na f-15, pa je razdalja od avspuha do feltne le slab milimeter... Ali ima kdo drugače, ali je na vseh tako? Mislte da je tako kej narobe? Drugače pa ni sledi, da bi kaj rajsalo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!