Skoči na vsebino

Francija 2004


suzuki

Priporočene objave

...o cestah nima smisla izgubljati besed, je bilo ze velikokrat povedano, da se na francoskih cestah cedita med in mleko.

post-6-1089620335.jpg

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bazen z jacuzijem in tobogani smo imeli samo zase in nakljucje je hotelo, da smo placali za dva dni kampiranja v taistem kampu (na zelo visokem nivoju) za pet ljudi za dva dni samo 37 EUR. vse se da zmenit.

post-6-1089620584.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...slika pove vse. dodam pa naj samo se nadmorsko visino tega prelaza 2001 m in temperaturo ozracja 5 st. C, ki jo je motoristek izmeril meter nad svojima cilindroma GS-a.

post-6-1089620711.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za konec pa se nasa "pickica".

p.s.: podrobnejsi opis nase poti in se vec fotografij pa najdete na spodnjem naslovu.

post-6-1089620903.jpg

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zanimivo sem prebral vaš dnevnik, ter ugotovil, da smo vozili skoraj po isti trasi, pa tudi na Atlantiku smo se nastanili v istem kraju St. Jean de Luz :yea2:

verjetno znan pogled :OK:

post-6-1089622960.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zanimivo sem prebral vaš dnevnik, ter ugotovil, da smo vozili skoraj po isti trasi, pa tudi na Atlantiku smo se nastanili v istem kraju St. Jean de Luz :yea2:

verjetno znan pogled :OK:

znan pogled. reka, ki se izliva v morje in na kateri so naredili pristanisce. na nasi pesceni plazi pa ni bilo valov, ker je bil greben kaksnih 100 m na odprtem in so se tam lomili valovi, tako da je bilo plavanje v toplem atlantiku zelo prijetno. iz de Luza smo jo mi mahnili na jug v spanijo in sli po spanski strani pirinejev nazaj na sredozemlje...

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mestna plaža St. Jean de Luz ob 21.00 uri

pa ob stirih popoldne (po soncu ob treh), ko je bilo krepko cez trideset, pred nami pa slaba ura pesacenje do kampa.

post-6-1089624502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zanimivo sem prebral vaš dnevnik, ter ugotovil, da smo vozili skoraj po isti trasi, pa tudi na Atlantiku smo se nastanili v istem kraju St. Jean de Luz :yea2:

verjetno znan pogled :OK:

kdaj ste pa bili na poti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC! a si kje zasledil tablo, da prečkaš 0-ti poldnevnik. mi je ob cesti nismo videli, čeprav smo ga prečkali dvakrat.

post-6-1089645930.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC! a si kje zasledil tablo, da prečkaš 0-ti poldnevnik. mi je ob cesti nismo videli, čeprav smo ga prečkali dvakrat.

:D videl :yea2: sam se ne spomnem točno kje , se mi pa zdi da je bil reklamni pano nekje nad avtocesto in to v Španiji :hmm:

post-6-1089695650.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!