Skoči na vsebino

Francija 2004


suzuki

Priporočene objave

@pajki bom pogledala ja to v knjižnici.

@suhi, hvala za trud in vse napotke. na jug pa jst težim, da gremo k je MIVKA, ker mi za razliko od vseh normalnih ljudi mivka ful fajn, pa tudi če jo potem domov v vseh cunjah nesem. bova sicer vidla glede vseh teh prelazov, mogoče pa drugič, k bova (upam) vsak s svojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne marata prelazov? :blink: pa kje je plusek? :kva2:

ajd

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne marata prelazov? :blink: pa kje je plusek? :kva2:

ajd

sva ti oba dala +. glede na masino (ne povem kaj je k si reku da ni primerna za voznjo v dvoje :P). ne bova vidla kako slo. pa tudi kolko bom jst tecna zadaj :P. gleda, zdej moj tvoje predloge tko da bova se kaj spremenila. hvala se enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva ti oba dala +. glede na masino (ne povem kaj je k si reku da ni primerna za voznjo v dvoje :P). ne bova vidla kako slo. pa tudi kolko bom jst tecna zadaj :P. gleda, zdej moj tvoje predloge tko da bova se kaj spremenila. hvala se enkrat.

Ja res hvala za pluse, jih mam res rad :P

Vem kaj mata, pa nikol nisem trdil da ni primerna za v dvoje. Midva sva večino prevozila na SV650, ki je manj primeren kot vajin...ni poante v mopedu, vse je v glavi! Pa nimaš kaj tečna bit, samo gasa pa da se uživa :boobies:

ajd

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zdej bi mogu rect da ni primeren in da nujno rabim se jst svojga :P, ne hec. bo tudi moj enkrat. sicer verjetno ne neki zlo potovalnega :P.

do sedaj sva se povsod lepo peljala, zdej pa ko se nov sedez dobiva bo pa sploh super. bova porocala kako je blo. sicer glede na to da je se dalec bova se kej dodelala pot. nama je pa zaenkrat kr vsec. jo bo pa treba se v garmina spravit, kar se morem ugotovit kako.

nec kej nej recem hvala zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti bo :D

Sem pogledal in do Bormia je super plan! Potem od Bormia do mimo Torina pojma nimam (sem bil zgolj na AC oz. tam okoli Lago di Iseo kar je vzhodneje), potem čez Sestiere in Briancon je res lepa in dobra odločitev. Res da vsega v eno turo ne moreš stlačiti a jz naslednjič vsekakor odrinem še 1x proti mestu Gap in na jug na Col de la Boneete in tiste hribčke okoli - bojda je prečudovito. Vsekakor pa bi jz ponovno šel na prelaze (v tvoji smeri) Col de la Croix de Fer, Col du Glandon (tam blizu je res hudo zajezeno jezero Lac de Grand Maison) - to moraš po tvoji poti ene 70km pred Grenoble zaviti desno gor v hribe, se splača! Naprej dol sva midva šla od Grenoble na jug proti mestu Die in potem na Crest (vmes je spet en luštn prelaz Col de Grimone), noro v spominu mi ostaja Avignon (poglej kdaj je gledališki festival ker takrat je izjemno biti tam), mesto Orange, Pont du Gard je preveč turistični (ma se je trlo turistov da groza) a pompozen, nujen je obisk parka med Alesem in Millauom - Parc National des Cevennes in v njem izjemen grad Mont Aigoual. Tam je bajkerjev da je kr hudo, edino nujno po bencin prej, ker bencinske ni pa ni. Prav tako je divje videti velikanski (najvišji za avte) most tik pred Millauom. Potem jug pa niti ni ravno zanimiv, cesta je edino še huda med mestoma Carcassone in Mazamet, medtem ko mi od mesta Montpellier dol ni bilo več ravno povšeči - na žalost že 2x moral dat to čez. Potem pa so kmalu Pireneji, to pa je poslastica po višnjevi torti, a za danes bo dovolj :P

aja glede spanja - kampov je ogromno, so poceni in solidni, skoraj vsi imajo bazen, čeprav sva ga koristila samo 1x (pa še takrat so mi posodili kopalke...groza :boobies: ) tako da ena skrb manj.

ajd

Najprej hvala za nasvet.

Jezero Lac de Grand Maison bova šla gotovo pogledat, ostalo pa puščam za naslednje izlete v ta del Francije. Se na tem JV delu Francije je toliko za videt da bi morala bit dole vsaj 1 mesec. Letos bova šla po začrtani poti, da vidim kako zgleda (pa da tudi poročava kako je bilo), "preizkušene" poti pa puščam za naslednje izlete. Tam čez Col de la Boneete mora biti res fajn pa, da jo potem mahneš še prosti canjonu Verdon.

Pa še enkrat hvala.

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooohoohoooo Col de Turini!! danes bo!!! Če bo pol tako hudo kot učeri, bo za popizdit!!! citat tedna gospoda Kirbyja: "Delocour the only one on studed tyres. is he wise old fox or just silly old man?"

Sorry za off :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!