Skoči na vsebino

UGANKE (samo o motorjih)


Guzzila

Priporočene objave

Ker sem opazil, da ste imeli že probleme z ugotavljanjem, kateri predelani motor je na sliki, sem naložil še eno zanimivo predelavo.

Nagrade ni, gre za prestiž! Ali si ali nisi poznavalec dvokolesnikov !

post-4-1063373053.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, to je bilo pa hitro !

Gre za Zephyrja 750, letnik 1993, lastnica je dama iz Nemčije. Stroj ima upside-down vilice in zadnjo nihajko v stilu ZRX1200, sfriziran je na 810 ccm in 85 KM, itd,itd............ Meni je ful všeč.

SymRu, začel bom verjeti, da imaš res vedno prav!

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, to je bilo pa hitro !

Gre za Zephyrja 750, lastnica je dama iz Nemčije. Stroj ima upside-down vilice in zadnjo nihajko v stilu ZRX1200, sfriziran je na 810 ccm in 85 KM, itd,itd............ Meni je ful všeč.

khm pol ma pa dosti predelanega, celotni avspuhi niso original, stranski pokrovi so drugi, tank je drugi,.... lepo lepo. a veš kateri letnik je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, začel bom verjeti, da imaš res vedno prav!

Ni treba :)

Pred kratkim si na forumu spraševal, če kdo ve kaj o Zephyrjih. Ker nisi eden od tistih, ki bi diagonalno nabijal počez v vseh temah o vseh motorjih, od cruiserjev do superšportnih, sem sklepal, da te še vedno močno zanimajo Zephyrji.

Na hitro sem pogledal par galerij z Zephirji in potrdil svojo domnevo, da je na fotografiji - Zephyr :)

Še zdaleč od tega, da bi jaz imel vedno prav. .. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je custom-made.

aja, od predelav so me zlo impresioniral dvokolesniki firme HyperPro!! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!