Skoči na vsebino

TABLICA - Rumena Vs. Bela


[rain]

Priporočene objave

V roku enega tedna nameravam kupit skuterja (ce pojutrisnjem naredim izpit) pa resno resno nucam naslednje podatke:

Ktero tablco bi vi dali na svoje skuter, ce bi meli izpit za H in 50ccm skuter ?

Če imaš belo tablico, a ti kaps lahko vzame skuter, če te dobi, da gre več in maš izpit za H ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mel rumeno ker je majnsa...

Seveda ti ga lahko vzamejo vstran ker je pod 50ccm registriran in lahko razvije najvecjo hitrost 50km/h

Ce pa bi bil registriran pod 70ccm naprimer pa bi bil v razredu do 125ccm pa ti nc ne morejo.....en kolega si je to naredo pa so ga dobili naradar...pa je dobo poloznco za prehitro voznjo pa nix druga :)

Samo pac mores imet izpit za A kategorijo....ne kategorije za A pa do 50km/h

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta nov zakon pravi da morjo skuterji z rumeno tablco dosežt največ 45 km/h, zato pa rabš izpit A kategorije do 50 km/h in tut belo tablco. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta nov zakon pravi da morjo skuterji z rumeno tablco dosežt največ 45 km/h, zato pa rabš izpit A kategorije do 50 km/h in tut belo tablco.  :doze:

Jaz mam rumeno tablco pa mam registriranega pod MOTORNO KOLO ne kolo z motorjem :) :)torej bi po njihovi logiki rabo belo :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu..ne se tole mal čudn zdi..

mene je enkrat ko sem šel v skolo polcaj vstavu, pa nisem meu izpita pa je preveru..pa me je pol prašu če mam tut za a, s tem da mi piše pod opombe A LE DO 50KMH...pa rečem ITAQ DA MAM...pa je reku; ja, k vidm da mate drug auspuh gor pa polj tut več gre

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa policaji sami ne vejo za kaj se gre...Zadnjič me je z radarom namero ko sm se pelal v šolo pa mi napiše da sem se pelal s kolesom z motorjem kateremu ustreza kategorija H imam pa RS125. Napisal mi je tut da mam izpit za H kategorijo od lanskega junija, čeprav jo imam že od 99' leta...skratka bedaki :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti polcaji so smesni:D

kolegu so na skuterji namerli 105. se zdaj ne vem kak, ker je njemu na speedfightu kazalo malo manj kot 100 (ma 70 noter). glede na to da stevec ziher malo laze bi mu namerli kvecjemu 90 pomoje:) kako so do 105 prisli mi ni jasno:)

danes sem se 105 (bicikl stevec;)) peljal proti policaju pa me niti posmirglal ni. je en avto pred mano ustavo:)

mah, ne vem kaj se jih vsi tako bojite.

ceprav mi vedno adrenalin nabije ko me vstavijo. pa cetudi vem da nisem ni narobe storil in je samo kontrola. weird:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ceprav mi vedno adrenalin nabije ko me vstavijo. pa cetudi vem da nisem ni narobe storil in je samo kontrola. weird:)

To se pa tut men dogaja. Zmeri k me vsatvjo me mal zaskrbi pa pr srcu stisna, sam če vem da ni nč narobe sm pol že čez sekundo čist vredu in mu na ql način pokažem dokumente B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh. ne vem, mam tablico cisto nekje spodaj skrito pa vse. pa nisce nic ne rece:)

mogoce mak aj veze koledarcek od prometne policije maribor kjer pise moje ime gor pa ime polcaja ki ga je dal:)

heh, ne vem:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumena, bela, isto sranje, drugo pakovanje :) Enega kolega so ustavli, ko je z NRG-jem priletel na radar 85km/h. Pa je reko, da pišejo kontrolno pa ga je spusto naprej. Potem ga je dobo, ko je šou iz šole ponovno 82km/h, se je pa spomno, da mora it srat in so mu spet pogledali skoz prste. Drugače pa so tele Ruški škifi zajebani ko svije :) Mene nikol niso dobli (zegn, pa tudi po naselju sem vedno zmanjšal). Pa kaj vam bojo, če pobegnete? Sej lovit vas tako ali tako ne smejo, ker s tem ogrožajo mlado življenje :D To piše v zakoniku! Ja butasto, zato pa se vsi čefurji vozijo brez tablic :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful mate ideje mariborčani, tisto z veliko potrebo si morm tut sam zapomnit :OK: :lol1: Sej če si kapsi zapomenjo registrsko je čist dost. dobiš na dom položnco pa se jebi. Pa zakaj ne bi šli za tabo? To se mi zdi ful čudn :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rain, če si naredil izpit H, si naredil takega, za do 45 km/h.

Kar pomeni, da z njim ne moreš voziti skuterjev z belo tablico.

Ko boš dopolnil starost 16 let, pa si boš lahko dal v vozniško dovoljenje vpisati kategorijo A do 50 km/h, potem pa boš lahko vozil skuterje z belo tablico (do 50 km/h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful mate ideje mariborčani, tisto z veliko potrebo si morm tut sam zapomnit :OK: :lol1: Sej če si kapsi zapomenjo registrsko je čist dost. dobiš na dom položnco pa se jebi. Pa zakaj ne bi šli za tabo? To se mi zdi ful čudn :huh:

Jah, bojda ne smejo it za tabo, ker pregon bi lahko ogrozil mlado življenje. Zato pa se čapci vozijo naokoli pa nikomi ništa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, bojda ne smejo it za tabo, ker pregon bi lahko ogrozil mlado življenje. Zato pa se čapci vozijo naokoli pa nikomi ništa :)

pa grejo za tabo nc bat..........mene pa se enga kolega prblizn pred 1 mesecem 45min ganjal po ljubljani (beri sva se pustila k nisva mela kej za delat) :D :D polini zakon..... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rain, če si naredil izpit H, si naredil takega, za do 45 km/h.

Kar pomeni, da z njim ne moreš voziti skuterjev z belo tablico.

Ko boš dopolnil starost 16 let, pa si boš lahko dal v vozniško dovoljenje vpisati kategorijo A do 50 km/h, potem pa boš lahko vozil skuterje z belo tablico (do 50 km/h).

Jaz že mam vpisano A do 50km/h, pa nisem še 16 let star. In imam belo tablico, pa mi ni še noben kifeljc težil... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš dopolnil starost 16 let, pa si boš lahko dal v vozniško dovoljenje vpisati kategorijo A do 50 km/h, potem pa boš lahko vozil skuterje z belo tablico (do 50 km/h).

Ko naredis izpit torej pri 14-ih se ti ze vpise za A do 50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že mam vpisano A do 50km/h, pa nisem še 16 let star. In imam belo tablico, pa mi ni še noben kifeljc težil... :?

In kolkrat so te že vstavl? Pri nsa je tko da caps vzame prometno pa gre pogledat registrsko in ni tuk neumnga polcaja pa ni da ne bi loču rumene pa bele pa znal prebrat da maš sam za 50 kubov izpit. Ne vem no, jest se s tem ni bi preveč zezu k ti lahko še skuterja vzamejo pa mal preverjo kolk leti pa to pol pa ne bo več špasa :cry: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izpitu je napisano:

A do 50km/h.

Torej mam belo tablco gor BREZ SKRBI!

Ne vem no, jest se s tem ni bi preveč zezu k ti lahko še skuterja vzamejo pa mal preverjo kolk leti pa to pol pa ne bo več špasa

A če maš rumeno tablco pa to ne velja????!!

Ne vem no, zdj sm dubu občutek da res ne bi smel met bele tablce :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš v izpitu zapisano A do 50 km/h, potrem lahko voziš tako skuterje z rumeno, kot z belo tablico (če ti zadnji niso več kot 50 ccm in ne gredo več kot 50 km/h (po tehničnih specifikacijah)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej smo si na jasnem zdaj?

Isti drek če maš rumeno al pa belo, razlika je samo v tem, da če maš belo, lahko voziš 5km/h več kot pri rumeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!