Skoči na vsebino

KTM LC4 640 Adventure


BRANE

Priporočene objave

Zdej, al je tko dobra roba, da noben noče prodat, al je pa vsem povrsti vse skp pocrkalo :P

Sorry ta off-topic

Pokliči Jamnika v Škofljico. Vem za 4, ki vozijo advenčurje k njemu servisirat, sigurno pa jih je še več. Pa mu je mogoče kdo omenu, da prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet:)roke stran od LC4. Ne bo ti zal:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje o motorju vem vse, njegove hibe..itd,toda motor mi je všeč in ga ne mislim gonit po nekih popotovanjih,motor bom namensko kupil za off road,gor kramparce in gas,če kej crkne se ne sekiram,popravim pa je :yes: sam bi rad že v štartu dobil kar se da ohranjenega!

P.S. Aselak,tud za moj motor so mi govorili razne barske čenče...itd....sem pa zelo zadovoljen in vesel ,da jih nisem poslušal ;)

Vseeno bi pa tudi jaz rad slišal argumente za tvoj nasvet,čeprav jih že veliko vem,a več glav več ve,zato prosim deli z nami :)

Aja,Mattithyahu pa hvala za nasvet,sej vem za njega pa mi ni kapnilo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je nasplošno to dober agregat, če dobis lepo ohranjenega. No tukaj pa je problem dobiti dobrega. Načeloma zadeve delujejo, bi pa pri ktm lahko delali več na kvaliteti izdelave. No sam sem imel 640sm cele 3 mesece in z njim naredil cca 2000km. motor je bil dobro ohranjen. So pa določene moteče zadeve, obupne vibracije, rad crkne ležaj na gredi, velikokrat se zgodi da crkne štarter (zobnik) kakšna kaplja olja pod motorjem ni nobena redkost. Menjava olja vzame kar nekaj časa 2 filtra olje v okvir itd. veliko je tesnil katera lastniki ne menjajo dovolj redno zato velikorkat pride do kaplanja olja. Sravfe je dobro zalimat ker jih zaradi vibracij zlahka zgubis. Nastavitev uplinaca ob modifikacijah vzame veliko časa predvsem pri mikuniju bst. Agregat na prvi pogeld izgleda enostaven ampak ko se vanj poglobiš vidiš da je po svoje čudo tehnike, ob nerednem vzdrzevanju pa rado tudi kaj crkne... Vglavnem moje mnenje je, da če rad šravfaš in ti je to v veselje go for it, če pa tega ne maraš in te razne majhne pomanklivosti motijo, kupi raje kaj drugega:)

ps: ne me sedaj napadat ampak to je zgolj mnenje. Imel sem do sedaj 6 japoncev in je bil to moj prvi avstrijec in sem si rekel never ever again:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje o motorju vem vse, njegove hibe..itd,toda motor mi je všeč in ga ne mislim gonit po nekih popotovanjih,motor bom namensko kupil za off road,gor kramparce in gas,če kej crkne se ne sekiram,popravim pa je :yes: sam bi rad že v štartu dobil kar se da ohranjenega!

P.S. Aselak,tud za moj motor so mi govorili razne barske čenče...itd....sem pa zelo zadovoljen in vesel ,da jih nisem poslušal ;)

Vseeno bi pa tudi jaz rad slišal argumente za tvoj nasvet,čeprav jih že veliko vem,a več glav več ve,zato prosim deli z nami :)

Aja,Mattithyahu pa hvala za nasvet,sej vem za njega pa mi ni kapnilo :blush:

Ej Kmet, glej to je moped od mojga dobrega prjatla ki ima manj kot 3.000 km ali še manj ne vem natančno je letnik 2006, če bi te zanimal moped ki nima skritih napak bi ga mogoče pregovoril, ker itak naredi cca 50 km na let, seveda če ti je sploh všeč, pa ne računat na SINDIKALNO CENO, aja pa piksna pera ni zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo hvala za predlog,sam si res želim Adventureja,padu mi je v uč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da za ktm-a je enostavno ugotovit v kakem stanju je maschina

Razlož ^_^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sokolje oko!!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Prodam Heppo & Becker zaščito rezervoarja za KTM LC4 640 Adventure 2004-2007, za 60 eur.

Nosilec je počil od vibracij. Enkrat sem ga že povaril, vendar sem očitno bolj švoh varilec in je počil še enkrat na istem mestu. Saj se ga da zrihrat, da bo OK, vendar mi gre trenutno na živce in se ga hočem čimprej losat, zato pokliči, dokler sem še jezen in ga še prodajam.

 

Slike tukaj: http://www.bolha.com/nadomestni-deli/deli-za-motorna-kolesa/okvirji-deli-karoserije-estetski-dodat/ktm-lc4-640-adventure-zascita-rezervoarja-1287221228.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima če lahko po pravici poveste koliko res trese takle ktm, recimo od 03 letnik naprej? Sem peljal 625 SXC-ja pa je to katastrofa od vibracij. A ima tale  640 sploh antivibracijsko gred?

 

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ni motilo. Sem pa imel LC4 640 2006 letnik, se pravi zadnji in je imel kontravibracijsko. Imajo pa jo ravno tako ostali 640 modeli. Le da so imeli stari, črno pobarvani motorji drugačne, bolj problematične kroglične ležaje gredi. Novejši sivi pa valjčne in so zdržali več.

 

Če te pa moti tresenje, pa pač obrneš cigarete okoli, da ne pada tobak ven pa gasa. Men je žal da sem ga prodal. Izredno zabaven moped.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

640sm 2005. Mene so vibracije zelo zelo motile. To je bil tudi eden izmed glavnih razlogov da sem ga prodal...japonci so me razvadl:$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn pa kr sede :grim sicr pa ne vem lih kk je na drugih motorjih ker sm do zdj mev same enovalnike. Mene ne moti no, se pa mau pozna na dovge fure, kaki mravlinci u rokah (vsaj na sm-o), sam je nč proti užitko :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

 

Ima mogoče kdo user manual za Adventure R 640, letnik 2000 ?

 

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam za lc4 640 sm 01 letnik ce ti kaj pomaga..je pa seveda u nemscini xd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno našel, sicer za letnik 2001, ampak če se ne motim, med 2000 in 2001 ni bistvenih razlik.  Če kdo rabi jih sname TUKAJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!