Skoči na vsebino

KTM LC4 640 Adventure


BRANE

Priporočene objave

Tale stran http://www.dellorto.co.uk/merchandise/products.asp?CategoryID=2&PartsectionID=51 

Sam je za dellorto ferge; ti maš pa mikuni se mi zdi  :?

Pokrov filtra mam originalen, ker se dostkrat peljem čez kšno vodo in je kr fajn da je zaprt box.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj se dogaja s kompom, zato dupliram post

 

Tale stran http://www.dellorto.co.uk/merchandise/products.asp?CategoryID=2&PartsectionID=51 

 

sam ti maš mikuni BST se mi zdi? 

mam original pokrov, ker se včas tud čez vodo peljem in mal cvikam da pride čez tisto mrežco not.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je za dellorto ferge; ti maš pa mikuni se mi zdi?

Pokrov filtra mam originalen, ker se dostkrat peljem čez kšno vodo in je kr fajn da je zaprt box.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, js mam Mikuni. Sej v bistvu so tut original dize poceni, 5.5eur na kos. Bom kr tele naroču in zaupal možakom na advrider pa vzel 160. Brez veze nekaj na polno tesitra, če so pobje že naštudirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fantje so naštudiral to zase; sprememba nadmorske višine pa pomeni "spremembo v mešanci". Vsak ve zase kaj je najbolš, pa kolk se mu da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav

 

Zanima me ali ima kdorkoli mogoče kak Akrapovič izpušni lonec naprodaj? Za KTM 640 seveda, pa s papirji ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se štirje oglašamo v tej temi, boš po moje moral kje drugje poiskat.

Sicer pa po menjavi seta verige, sem po 1000 km slučajno zamenjal sprednji verižnik za manjšega in ugotovil da imajo fantje na adv forumu spet prav glede nečesa. Vijak verižnika sem zlahka odvil z roko, kljub temu da sem ga zategnil na ustrezen moment un zalepil. Podvzel sem skrajne ukrepe :D in naredil luknjo v pokrovu, hkrati pa naredil piki na verižniku in vijaku, tako da lahko stvar hitro prekontroliram. Zobniško razmerje mam zdej 15/44 (standard 16/42), verigo pa skrajšal na 109 členov. Za moje potrebe optimalno.

post-9206-0-86022800-1401208881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vijak verižnika sem zlahka odvil z roko, kljub temu da sem ga zategnil na ustrezen moment un zalepil.

 

Si zamenjal tudi podložko vijaka? Tista podložka je taka mehka, original vijak pa je zarezan (ni okrogel), pol pa podložko zviješ, da prepreči odvoj vijaka. Ko snameš vijak, pač zravnaš podložko in kupiš novo. Po moje to drži (vsaj pri meni je OK, pa sem tut zarad advrider kar ene parkrat odšraufal tale pokrov pa gledal vijak, označek z barvo.

 

Lahko tudi kak drug športni  lonec, samo da ima papirje :)

 

Jaz imam MASS slip-on. Ni bil drag, 260EUR, homolomo ima tut. Ni glih šajni akrapo, ampak važn da mal bl prdi pa mrbt enga osla prispeva. Aja, ne prodam, sam povem, če ti bo mrbit kej prav pršlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je. Original podložka je izbočena, ker jo vijak stisne da drži zobnik, tko da sem dodal še eno tanko podložko in jo zavihal na vijak. Če se pa zdej losa pa sam še švasaparat lohk vzamem.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Srečno!

 

Kako pogledate PRAVILNI nivo olja v motorju.

Sprašujem, ker sem gledal navodila od letnik 2003 in navodila za 2006, pa so si nasptotujoča.

 

Navodila 2003

post-38-0-78364600-1402051602_thumb.jpg

 

Navodila 2006

post-38-0-95471600-1402051609_thumb.jpg

 

Call me stupid, sam men ni jasn čist ?!?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem razumel, da mora bit motor na ravni podlagi postavljen na centralno stojalo oz postavljen pokonci. Pri hladnem motorju na spodnji črti in pri toplem na zgornji črti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno!

 

Kako pogledate PRAVILNI nivo olja v motorju.

Sprašujem, ker sem gledal navodila od letnik 2003 in navodila za 2006, pa so si nasptotujoča.

 

Navodila 2003

attachicon.gif2003.jpg

 

Navodila 2006

attachicon.gif2006.jpg

 

Call me stupid, sam men ni jasn čist ?!?

 

Tipkarska napaka. Tale je pravi:

 

post-38-0-78364600-1402051602.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a si mislu da ma motor 4 gume :D

Ne, namest dveh tesnil za te pokrovcke, sm narocil dva pokrovcka :D Ce jih nau nben rabu jih bom pa na nihajko prsraufu. Je lep aluminij :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipkarska napaka. Tale je pravi:

 

post-38-0-78364600-1402051602.jpg

 

 

Meni kaže cca isto pri cold ali warm. Čudo tole. Jebi ga, prej sem bolj japonce furu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi prosil, če bi kdo lahko posnel zvok motorja, še posebej v delu zraven dekompresijske ročice in ga prilepil al na jutjub al pa kr tle. Mam občutek da mal več klika k ponavadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventile preglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventile preglej.

Jap. A ves kje bi pri nas dobil merilni listic z rocajem, tak k un motion pro al kvaje ze? Z ibeja me postnina pride drazje k material, s temi navadnimi je pa vse bolj na priblizno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je razlika med "teli navadni" in motion pro? A ni sam važn, da je listič taprave debeline in to je to? (sprašujem, ne pametujem, ker res ne vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem listice kupil v merkurju za 3e cel set...sicer nimajo posebnega rocaja ampak jaz z njimi operiram brez problema

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je razlika med "teli navadni" in motion pro? A ni sam važn, da je listič taprave debeline in to je to? (sprašujem, ne pametujem, ker res ne vem)

 razlika je da se navadni zvija k čigumi ko manevriras z njim. 

Jaz sem listice kupil v merkurju za 3e cel set...sicer nimajo posebnega rocaja ampak jaz z njimi operiram brez problema

Svaka cast. Povej kam pridem na usposabljanje, ker vse kar jst uspem narest je dada ga zarinem not, z vijakom stisnem, pa mal popustim da ga lahko ven potegnem. Sam to ni to, po moje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!