Skoči na vsebino

KTM LC4 640 Adventure


BRANE

Priporočene objave

Adventure je v osnovi enak kot navaden 640 (620) LC4, edina razlika je ogromen tank (26 litrov), poloklep z manjsim vetrobranom in bogatejsa armatura (obratomer, nosilci za road book). S temi dodatki pa pridela tudi 20kg dodatne teze. Po mojem mnenju je razlog za nakup le daljse potovanje v zelo odrocne kraje.

Cisto druga pesem pa bo seveda novi LC8 950 adventure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adventure - super oh in ah, najlazji enduro,.... po tovarniskih besedah.

se ne bo naprodaj, prvo bodo tovarniske na pariz-dakar preizkusili pol mogoce 2003 prvi serijski.

bo malo za pocakat

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o dveh motorjih :

LC4 adventure (ze dolgo v prodaji, tudi pri nas sem ji videl ze kar nekaj)

LC8 adventure (obstaja samo kot prototip, v prodaji predvidoma jeseni 2002)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej brane logično vprašanje:

LC4 ali LC8

jaz sem mislil da govorimo o LC8.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil na KTM LC4 ADVENTURE.

Zakaj pa glih ta motor? Sam menim, da se z adventurjem lahko kolko-tolko komot zapeljem do Dubrovnika, če pa me prime, lahko zavijem na najhujše brezpotje. Mislim, da tega ne morem temeljito storiti z nobenim drugim motorjem. Kaj menite vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, za tvoje zelje je ta motor zagotovo primeren, ampak pomisli se malo na gume! Ce se bos hotel kolikor toliko lepo peljati po navadni (asfaltni) cesti, bos moral gor natakniti enduro gume, ki pa seveda niso primerne za resen teren - tam "delajo" le prave cross gume (kramparce), s katerimi pa bos na navadni cesti pravi revez... Torej premisli - zal ni idealnega motorja, ki bi bil odlicen za VSE...

Potem so tu se vibracije (in zracni upor zaradi pokoncne drze): moj prijatelj ima KTMjev Super Moto pa pravi, da gre raje do kolen v topel puding kot s KTMjem na morje (SLO morje, kaksen DU neki!!!). Da ima motor za vozit (Postojna, Idrija, Col...), za potovanje pa avto/kombi... Priporocam ti, da zadevo pred nakupom preskusis, da ne bos razocaran (oz da bos ocenil, da te to ne moti).

LP suzuki

Uredil - suzuki on 14/10/2001 14:24:21

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC4 adventure je ze za daljsa potovanja,samo upostevati moras,kot vedno (harharhar) kompromis.kot je rekel suzuki,gume za cesto in lahek teren in normalno voznjo ali pa kramparce in HC-teren in po asfaltu bolj "jajcasto" (= kot po jajcih,hehe).po vsej verjetnosti tudi ne bos delal po 1000 km na dan (prej veliko manj,vibracije itd.) in masina ni narejena za dolge gonje po AC.

drugace pa se z vsem povsod pride,ce se malo prilagodis motorju in cestam. in seveda ce imas cas.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC4 adventure ni prav nic bolj udoben udoben ko katerikoli drugi LC4. Kot sem ze omenil je od dodatnega udobja le vecji tank, in malenkost boljsa vetrna zascita. Iz lastnih izkusenj vem (imam 640, prej pa 620), da zdrzim po vec ur na motorju le, ce voznja zahteva veliko presedanja in voznje v stoje (kombinacija zavite gorske ceste in slabega makadama na primer). Pri voznji po lepi hitri asfaltni cesti pa ti prvic odmre rit ze po kaksni uri, potem se ustavis in odpocijes, naslednjic ti odmre ze po tricetrt ure in tako hitro limitira proti stalnim bolecinam, pa da ne omenjam se bolecine v vratu in hrbtu zaradi borbe z zracnim uporom. KTM je sicer odlicen motor in ga ne bi menjal za nic drugega, ampak v Dubrovnik se pa ne bi peljal z njim, razen ce si res vzames cas in picis nekje cez Bosno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

A mogoce kdo ve kje bi lahko kaj bolj ugodno dobil alu kovcke za KTM Adventure. Sicer jih imajo v Motorjetu MB samo cena je malce nora, hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

A si nivga Ktm-ja nabavil? Koliko casa ga ze imas, si zadovoljen?

Kolk pa hocejo za kovcke, kje ga servisiras?

Jaz mam 620 egs, pa me mal zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hojla.

A si nivga Ktm-ja nabavil? Koliko casa ga ze imas, si zadovoljen?

Kolk pa hocejo za kovcke, kje ga servisiras?

Jaz mam 620 egs, pa me mal zanima

Kupil sem novega, letnik 2002. Zaenkrat imam 3.000 km in moram priznati da sem vec kot zadovoljen.

za kovcke sem klical na Motorjet MB in hocejo cca 180.000 SIT, kar se mi zdi odlocno prevec.

Servisiram ga pri Mik Mekaniku LJ

ce mogoce ves za kaksno trgovino za KTM v avstriji, bi bil hvalezen

LP KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji KTM-dealer je cca.5 min pes od mene - ali pa cca.1 km.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

najvecji KTM-dealer je cca.5 min pes od mene - ali pa cca.1 km.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

in kje to je bolj natancno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za v avstriji se ne vem, bom pa probal zvedt kje, ker bi tudi sam rabil kako stvar.

katero olje imas v motorju?

pozdrav iz gorenjske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hausmannstätten,6 km juzno od graz-a.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hausmannstätten,6 km juzno od graz-a.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

a imajo mogoce kaksen internet naslov oz mi lahko poves natancen naslov in ime trgovine? hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

net-naslova kolikor vem nima,ime je pa KTM-rautner,hausmannstätten.je samo eden tukaj in ga ne mores falit,je ob glavni cesti proti graz-u.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej kaj bi ga lahko ti povprašal (npr telefonsko), če kaj več ve o LC8 Adventure oz. LC8 Rally...

Predvsem: kdaj in za koliko???

Mene bo razgnalo od pričakovanja....

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej KTM koliko si pa dal za Adventure-ja?Jaz sem bil tik pred zdajci da ga kupim pa sem scagal in kupil cestaka.

ma ti moram rect, da si naredil napako. jaz sem z njim vec kot zadovoljen, uporabljam ga pa samo za po cesti, zaenkrat se nisem sel na kaksno brezpotje. aja cena 1.760k SIT, se kar veliko ampak se izplaca. pa se akrapovica sem gor dal, tako da seka zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!