Skoči na vsebino

KTM LC4 640 Adventure


BRANE

Priporočene objave

Hm, če imaš pa tavisok blatnik, pa najbrž sploh še nimaš SAS. Mislim da je šele od 2004 dalje. Imaš pa kaj drugega zato :)

 

Še zbiram naročila.

http://www.simpson-detour.co.uk/_Fender-Flicks_/3171224/171244/ADVENTURE_LC4_640.page?B_ID=5559274&B_GUID=0bd4bcc3-86fc-43c5-8365-4ff6034dc148

Ne vsi naenkrat. Mejl se mi bo zabasal :P

Tud jst mam tavisok blatnik, pa sm mel sas gor obesen.

Tko da tud men un podaljsek nc ne pride prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za pomoč. Na prvi sliki je senzor za hitrost. Obrnjen je po moje prav, vsaj glede na luknje in glede na workshop manual. Ampak kabel je kar nekako kratek in me zanima, kako imate vi speljan tale kabel od senzorja pa do tam, kjer je vpet v blatnik. Po moje je prejšnji lastnik nekaj drkal tod okoli in je bil kabel kar z vezicami pripet na lajtngo og bremze.

 

Bi lahko lepo prosim nekdo pobližje poslikal, kako gre kabel? A gre tle zad med čeljustjo in nosilcem?

 

20140330210733_onmfkdhjqe628v.jpg

 

Na sliki manjka tist drat, ki drži gumo, med katero bi morala oba kabla, ampak moj kabel je prekratek. Kako pa imate tam pri blatniku (tanizkem seveda, tam kjer je nosilček za lajtngo in za ta kabel)?

 

20140330210717_8lvx7sr9pbjy00.jpg

 

Moj motor je čez zimo shujšal :)

 

20140330210732_jcyx8lskbr9mtw.jpg

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ce ti tole kej pomaga ... post-9206-0-20133700-1396212625_thumb.jpgpost-9206-0-79745900-1396212664_thumb.jpg

Dej k mas vse ze razdrt mi prosim poslikej konektorje na tripmasterju, ce se ti da. Zanima me ce lahko ktmov tripmaster prklopm na moje kable.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ce ti tole kej pomaga ...

 

Hvala, žal ne. Bi moral bit motor 2004 dalje. Tvoj zgleda da ma drgač.

 

Dej k mas vse ze razdrt mi prosim poslikej konektorje na tripmasterju, ce se ti da. Zanima me ce lahko ktmov tripmaster prklopm na moje kable.

 

Bom slikal jutri pop. ko pridm iz šihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej k mas vse ze razdrt mi prosim poslikej konektorje na tripmasterju, ce se ti da. Zanima me ce lahko ktmov tripmaster prklopm na moje kable.

 

post-13206-0-18468800-1396288573_thumb.jpg

 

Mal mam bl kruljav telefon, ampak upam da se vidi, kar nucaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem popravil post, zdej so slike gor. Štange si že dobil? Slike? Ker, jaz mam zdaj tako lep tank guard, da rabim štange, ki bodo zaščitile moj tank guard :smoke:

(hec, jasno)

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da poštnina ni več k 20 eur; če se ti ne mudi sva lahko v kontaktu pa skupi naročiva.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm torej je cena okrog 200€ s vključeno poštnino hmm... bom še razmislil in v primeru da se odločim ti pravočasno javim :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno!

 

Mi lahko poveste, za kaj za vraga je tista vtičnica na armaturki. Sem mislil, da je 12 V normalna, pa je premala za standardne vtikače ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdor je odstranil SAS: a je kaj manj pokanja (prdenja) iz auspuha zdaj? Pr men mrbit ene 10% manj, nič več. Sem mislu, da bo čist izginilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi malo bolj odpret sravf za mesanico? Za ene pol obrata ven, mogoce imas stantgas mesanico prerevno in zato poka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je odstranil SAS: a je kaj manj pokanja (prdenja) iz auspuha zdaj? Pr men mrbit ene 10% manj, nič več. Sem mislu, da bo čist izginilo...

Pokanja je mal manj. Za kej vec bos moral pa ksno dizo zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Eno vprašanje: Od kje naročate nadomestne dele in olja motorex? Da je hitra dobava in ugodna cena.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Eno vprašanje: Od kje naročate nadomestne dele in olja motorex? Da je hitra dobava in ugodna cena.

 

lp

 

Za originalne dele se obrnem kar na KTM trgovino v Grosuplju (pr avtocesti na desno iz NM smeri). Ponavadi je del v 2-3 dneh tam, včasih celo naslednji dan. Cenovno za original dele še nisem našel ugodnejše variante, ker je zmer poštnine iz tujihe glih tolk, da se ne splača.

 

Če pa kaj aftermarket iščeš pa ebay oz. kaka specializirana trgovina v nemčiji. Zaenkrat vedno dobil, kar sem naročil in vedno brez težav. Odvisno kaj iščeš. Npr. oljne filtre HiFlo sem kupil pri nas v neki spletni trgovini.

 

Olje Motorex pri nas nisem našel kaj ugodnejše od 19 oz 20 eur. Takrat tut v tujini ni blo cenejšega, zato pa sem našel Silkolene 4T PRO Plus 10w50 in naročil 8l iz Nemčije. S poštnino vred me je prišlo 13eur na liter. Čakal sem 4 dni pa je blo pro meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokanja je mal manj. Za kej vec bos moral pa ksno dizo zamenjat.

 

Ti maš še original dize? Kolkr sem bral po ADVRIDER je menda neka optimalna 47,5 za idle in 160 za main. To bo zimski projekt :) Da nam zdej kaj sfukal pa bom šraufal namestr vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadomestne dele pr Selešu, potrošni material pa kjer je cnej. Olje dajem pa wolf polsintetiko, menjam ga na 2 jurja v motorju, na 4 pa komplet s filtri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš še original dize? Kolkr sem bral po ADVRIDER je menda neka optimalna 47,5 za idle in 160 za main. To bo zimski projekt :) Da nam zdej kaj sfukal pa bom šraufal namestr vozu.

157 mam not se mi zdi, na eni angleški strani sem nasel poceni dize, tko da bom v bodocnosti mal potestiral. Nimaš kej zajebat drgac, das pa nazaj tastaro not ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

157 mam not se mi zdi, na eni angleški strani sem nasel poceni dize, tko da bom v bodocnosti mal potestiral. Nimaš kej zajebat drgac, das pa nazaj tastaro not ;)

 

Lahko poveš katera je ta angleška stran? Kaj pa airbox? Maš stock pokrov al si ga menjal za 58406003200 (oz. kako drugo izvedbo)?

 

58406003200.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!