Skoči na vsebino

KTM LC4 640 Adventure


BRANE

Priporočene objave

;)resno meni listici ne delajo tezav, ne recem da bi s specialnim orodjem bil hitrejsi ampak se da cisto lepo naredit:) listica ne sme stisnit ampak mora iti lepo not in ven, na tujih forumih to ponavadi opišejo kot občutek vtikanja prsta v...pussy:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)resno meni listici ne delajo tezav, ne recem da bi s specialnim orodjem bil hitrejsi ampak se da cisto lepo naredit:) listica ne sme stisnit ampak mora iti lepo not in ven, na tujih forumih to ponavadi opišejo kot občutek vtikanja prsta v...pussy:)

 

tej k jih maš so ožji na koncu al enaka širina po celem lističu?

prow kupt jih bom šel v merkur, od uniorja? pa da probam če gre, ker s temi k jih mam ni šans da ga vmes porineš, vsaj z mojimi prsti ne gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače če kupuete merilne lističe so od bete najboljši kar sem jih probal do zdej cena pa pod 10€ sem že pozabil točno ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače če kupuete merilne lističe so od bete najboljši kar sem jih probal do zdej cena pa pod 10€ sem že pozabil točno ceno

linky?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokle je pa placa drgač; s takimle merilnim inštrumentom mala malca; al pa jst ne znam :)

post-9206-0-89983800-1402915131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce mas ornk šapo:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce mas ornk šapo:):)

To glih ne, mam pa ćevapaste prste :D

Najdu lističe o katerih si pisal. Jutri jih grem iskat, probam, pa če mi ne uspe, pridem do tebe da vidm kako to majstr nardi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)bodi potrpezljiv pa bo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhaha vids:) sem ti rekel:)ce bi dal 20e za njih sigurno nebi bilo tako dobro:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav

 

Imam sledeč problem, včeraj sem se malo vozil naokrog, med vožnjo se mi je pojavil čuden kovinski zvok iz motorja :S, kot bi nekaj drselo ob blok motorja ali nekaj podobnega, v glavnem tak čuden kovinski zvok. v prostem teku se ne sliši ničesar ko pa se vrtljaji malo zvišajo pa se že sliši... predvsem ko začne motor vlečt. izpustil sem olje iz motorja, odstranil pokrov sklopke, da vidim če je slučajno tam kaj narobe, ampak vse OK vse na svojem mestu, nikakršnih vidnih nepravilnosti, olje je čisto v nulo, brez kakršnih koli opilkov. pred 300 km sem preventivno menjal popolnoma vse ležaje, semeringe, tesnila, filtre, olje, na novo nastavil ventile, batni obročki in še in še, v glavnem, skoraj generalka, ojnica ni imela niti malo lufta, ter do včeraj je vse laufalo super. Motor ima prevoženih 40.000 km. Vesel bom kakršnega koli nasveta... 

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik motorja je? A si lamele pobral ven, pa košaro snel? Ležaji na glavni gredi menjalnika so pri letnikih do 2003 se mi zdi, problematični. Ležaje klackalic si zamenjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik je 2001, pa mislim da sem našel težavo, matica na motorni gredi na tej strani ko je sklopka je losana :S, vzmetna podložka ki je pa pod njo je pa ravna, torej ne deluje več kot vzmet, torej predvidevam da se je losala zaradi tega.

Jap ko sem menjaval ležaje sem zamenjal popolnoma vse tudi v menjalniku :), ter tistega pod sklopko, ki je original bil kroglični, sedaj je pa NJ ležaj

Popravljeno . Popravil Keltek20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst mam tele post-9206-0-37980600-1409062261_thumb.jpg

iz čingminglanda, komplet z nosilci v poljubni barvi s carinskim postopkom me je koštal cirka 60 eur se mi zdi. Maš pa tud komplete za "hidravlično sklopko".

Edino za dekompresor moram še ročko kupit. Mislm da bo od ponyexpresa ravno pravšnja ;)

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tut js sm najprej o tem razmišljal. Menda so tele kao dobre, od "the2wheels" - T2W

 

http://shop.the2wheels.com/7-Clicks-GP-Levers-Adjustable-KTM-LE7-KT.htm

 

Pa sm pol preveč bral in folk kritizira, da tist za nastavitev oddaljenosti začne kr popuščat in se ti kao kr naenkrat skp zloži, pa da je premehek feder pa kajvemkajvsezaenepritožbe. Zdj pa ne vem vč al nj te cheapo vzamem al kak brand name za 3x več dnarja.

 

Teb se dobr obnese? Kolk cajt pa maš že to? Iz ebajaja si naroču? Veš od koga? Maš bremzl in kuplngo?

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tele http://m.ebay.com/itm?itemId=400562015738

Zaenkrat sem fejst zadovoljen. Nimam jih pa zadost dolg da bi lahko bil prepričan da nimajo teh težav ki jih omenjaš. Čeprav sem gledal ta mehanizem za štelanje odmika in mislim da ni nobene umetnost ga mal dodelat če začne jebat. Mam komplet, ja. Desne še nisem zmontiral, ker moram fiting na bremzlajtngi zamenjat da bo pasal na ročko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tut js sm najprej o tem razmišljal. Menda so tele kao dobre, od "the2wheels" - T2W

 

http://shop.the2wheels.com/7-Clicks-GP-Levers-Adjustable-KTM-LE7-KT.htm

 

Pa sm pol preveč bral in folk kritizira, da tist za nastavitev oddaljenosti začne kr popuščat in se ti kao kr naenkrat skp zloži, pa da je premehek feder pa kajvemkajvsezaenepritožbe. Zdj pa ne vem vč al nj te cheapo vzamem al kak brand name za 3x več dnarja.

 

Teb se dobr obnese? Kolk cajt pa maš že to? Iz ebajaja si naroču? Veš od koga? Maš bremzl in kuplngo?

 

Te iz T2W imam jaz na mojem KLE-ju že 4 leta in nimam nobenih problemov. Preživeli so tudi nekaj padcev  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Vzami ktm-ove, pasalo bo in kvaliteta bo tudi

 

 

Ja, a imajo shotije? Iščem takratke ročke za 2 prsta. Od KTM nism najdu, da bi ble. Imaš link?

 

Te iz T2W imam jaz na mojem KLE-ju že 4 leta in nimam nobenih problemov. Preživeli so tudi nekaj padcev  :ninja:

 

O fajn! 1st hand izkušnje! Pol je zadeva dobro in kompaktno narejena, očitno, al si meu pa sam srečo. Pasale so v nulo? Al si moral kaj brust al pa prilagajat? Maš takratke al normalne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 

 

 

 

 

O fajn! 1st hand izkušnje! Pol je zadeva dobro in kompaktno narejena, očitno, al si meu pa sam srečo. Pasale so v nulo? Al si moral kaj brust al pa prilagajat? Maš takratke al normalne?

 

 

Mam normalne, nič ni bilo treba brusit, samo eno pušo sem prestavil iz originalnih ročic na te iz kitajske. Mogoče ima ročisa sklopke malo več zračnosti kot original na vijaku ampak se pri vožnji ne opazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!