Skoči na vsebino

Maxiscooterji


Valentin

Priporočene objave

Po vsej verjetnosti ga bo kupo ja

Sam men pa ni preveč kej lep, pa znamka tud.....bl švoh........saj men O:-)

AMPAK, vsak ima svoj okus......kakršnkol...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men pa ni preveč kej lep, pa znamka tud.....bl švoh........saj men O:-)

AMPAK, vsak ima svoj okus......kakršnkol...... :P

Sej ga nebi kupoval ce nebi brez runnerce ostal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga nebi kupoval ce nebi brez runnerce ostal

Res. Škoda. Sam bi pa na njegovm mestu raj zdej 4-taktno ranrco kupu.

Ti maš gilera dna, a ne!? Kolk so mene jajca bolela k sm furu ta motor, u bistvu, ful je treba pazt k se vsedeš, a ne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res. Škoda. Sam bi pa na njegovm mestu raj zdej 4-taktno ranrco kupu.

Ti maš gilera dna, a ne!? Kolk so mene jajca bolela k sm furu ta motor, u bistvu, ful je treba pazt k se vsedeš, a ne!?

Jah...sej mislim da se se vedno odloca al runnerco al B&W.

Hum....to mi jih je ze dosti reko da so jih jajca bolela samo jaz nisem mel nikol takih broblemov...Razn enkrat ko me je nabilo not ko sem stopija delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res. Škoda. Sam bi pa na njegovm mestu raj zdej 4-taktno ranrco kupu.

Ti maš gilera dna, a ne!? Kolk so mene jajca bolela k sm furu ta motor, u bistvu, ful je treba pazt k se vsedeš, a ne!?

Nene, nebom kupoval Runnerce, ker je prevelik riziko jo met. Tatovi se očitno spoznajo na to in jo odpeljejo dok si reko keks. Poleg tega je VXR 200 po preformansah slabši od tega Kymcota, ki je vbistvu v samem vrhu skuterske industrije (po vseh testih je med maxiji dosego skoraj najboljše rezultate - runnerja ni blo nikjer). Ima 12sec do 100km/h (kar je skoraj kot FXR 180), pije 3,5 litra in gre 126km/h (realnih, ne 118km/h kot VXR). Poleg tega je skuter na "prestiž" glede cajgerov, zica, kuferama, kestla, oblike (vsaj meni) in sem že celi mastn, da ga bom dobo :D

P.S.: V Stupitu so zatrdili, da ima ta različica točno 250ccm, kar je meni malo sumljivo (ker noben motor nima skoraj točno tolko kubov kot piše), ampak je Roman reko, da mu lahko zaupam, da ni 251ccm, niti ne 249.1ccm :hmm:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...sej mislim da se se vedno odloca al runnerco al B&W.

Hum....to mi jih je ze dosti reko da so jih jajca bolela samo jaz nisem mel nikol takih broblemov...Razn enkrat ko me je nabilo not ko sem stopija delal

sej pr dna mni tolk velke navarnosti za jaj** razn če premočn stisneš prednjo bremzo.....pol te nalima gor na "tank" oziroma prtrlažnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na hitro sem pogledal te skuter "krave", vsi maxiji so po svoje lepi. Meni najlepši pa je še vedno Aprilia Atlantic 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep pozdrav tud v mojem imenu. tudi meni so scooteri (maxi) zelo všeč še posebej Atlantic 500. ima kdo kakšne konkretne informacije kako se obnese na cesti? Bral sem že teste na njihovi spletni strani ampak tam tako ali tako samo hvalijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

test si mel tudi v reviji motorist, lahko jim pises, da ti posljejo tisti izvod, ali pa ti ga kdo skenira in poslje na mail... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ti skeniral, sam trenutno mi skener neke jebe (računalnik ga ne zazna??)

drgač pa maš test v reviji št. 49 (vzporeden test maxijov-suzuki vs. honda vs. aprilia)

drgač pa pišejo da je dobr.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, desci hvala za informacije, če mi ga kdo lahko pošlje (skenira) na mail bom dal za pijačo, čeprav sem Gorenjc. sem se pri Vombergarju dogovoril za kratek test. Sicer pa ne vem kva je za nardit, tale ta nov Malaguti je tud kar v redu, pa še kateri (x9, burgman, tmax) bi se našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje,sam sem razmišljal o nakupu skuterja z večjim motorjem,nato zaradi cene prešaltal na maxije,že skoraj kuoil yamaho majesty,vendar sem se premislil zaradi 13*koles,nadaljeval z malagutijem,nato aprilio,nato burgmanom in končal z yamaho drag star 1100,vse samo zaradi cene.če bi se v odarju dal pogajat ,bi danes že sigurno imel burgmana

lp Besna glista

p :kva2: s.vozil sem se pa z vsemi,najboljši je burgman,zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jas bom svojega nekje marca začel testirat pa vam povem, kak je :)

No za kolk si ga pol kupil?

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se jst odločeval med maxi skuterji, bi se odločil 100% za burgmana, zaradi tega ker variomat krmili računalnik in ne valjčki, in zarad zanimivega menjavanja, ki ima tri možnosti:

1:popolna avtomatika

2:power stikalo:obrati se zvišajo za cca. 1.500 s tem tudi moč in navor

3:ročno menjavanje z gumbi na bilanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne berem cele teme me zanima če ste že vidli novega X9. Futurističan oblika 500ccm DITECH 50PS!

Dobra konkurenca vsem kravam in kolikor sem po sliki videl, deluje ja vario skoz na miru oz da se ne premika poleg fedre (ne vem kako se reče tem sistemu).

Uglavnem sploh zaradi injectona bi že mogla bit poraba zanimiva, 50PS pa sploh ni malo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!