Skoči na vsebino

Maxiscooterji


Valentin

Priporočene objave

jest bi tud burgmana če ne bi bil tretjino dražji od ostalih. a odar pa praviš da nič ne popusti.

kar se x9 tiče sem se vozil s prejšnjim modelom, pa se mi je zdelo vse tako okorno, ravno zaradi bi sedaj rajši atlantica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odar,ni popustil oktobra lani,ne vem kako je danes,zdi se mi da se jim motorji še preveč SAMI prodajajo,zato ni čutiti truda okoli prodaje,res pa je da sem dosti komuniciral na Avto triglavu,zaradi aprilie,dosti bolj so prijazni,bolj prilagodljivi,testiral sem tudi atlantica in scarabeo-ta,oba sta super,scarabeo 200 je mehak in zelo udoben,atlantic 500 bolj trd,vendar za moje pojme dajejo na motorje premalo popustov

b.glista :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da so 125ccm+ skuterji še same ladje in le malo je takih majhnih kompaktnih, ki imajo mere 50ccm skuterjev. Dobro, če potuješ na daljše razdalje in pač ti ni vseeno na čem sediš ne rečem, ampak dosti nas je takih, ki bi verjetno kupli kaj močnega in agilnega, pa trg ne postreže z ničemer novim. Manjši maxi skuterji so samo Runnerja VXR in FXR, Kymco B&W in Gilera Nexus :( Okej, Maxterja in Malagutija F-18 ne smem spustit, ampak to sta pa že 125ccm (oziroma 150ccm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne berem cele teme me zanima če ste že vidli novega X9. Futurističan oblika 500ccm DITECH 50PS!

Dobra konkurenca vsem kravam in kolikor sem po sliki videl, deluje ja vario skoz na miru oz da se ne premika poleg fedre (ne vem kako se reče tem sistemu).

Po mojem si mislil na tole.

Drugače pa bi te prosil za kakšen link.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteraši, ne pozabite, da se tukaj govori o maksiskuterjih...

Hm, Noise, kje pa je po tvojem meja med maksiji in ostalimi skuterji ?

Nad 125ccm ?

Ker tole tud jaz še nimam povsem razčiščen... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem je tomozuki mislil 125+ kar pomeni nad 125 to pa je že to, čeprav se tudi meni ne sanja kje je meja. Tale Leonardo je kar špica ja, kolk pa se dejansko pozna ta stvar, pri vodljivosti in stabilnosti. mene predvsem to zanima.

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Noise, kje pa je po tvojem meja med maksiji in ostalimi skuterji ? Nad 125ccm ?

Ker tole tud jaz še nimam povsem razčiščen... .)

Mislim da nad 250...

Moj komentar je bil na (pobrisane) objave, ki so govorile :topic: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem je tomozuki mislil 125+ kar pomeni nad 125 to pa je že to, čeprav se tudi meni ne sanja kje je meja. Tale Leonardo je kar špica ja, kolk pa se dejansko pozna ta stvar, pri vodljivosti in stabilnosti. mene predvsem to zanima.

Pozdrav

Ja, Leonardo je menda super stvar, problem je, ker v Sloveniji nikjer ni videt 250ccm. Bi pa blo zanimivo peljat in sprobat. Cena? Mah, malo že ne more bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

alo, a kdo mogoče ve kako je kaj s ceno rabljenih. ker je ponudba skopa lahko s ceno precej v temo brcneš. kolk (v %) bi recimo ocenili enga 500ccm starega eno leto s cca. 5000 prevoženimi kilometri in seveda ne prevrnjenega????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to uspel sprobat? :) Ker jas sem bil enkrat na Aprili glede tega Leonardota 250 pa so nekaj mutili, da so zaloge pošle, pa da nevejo, če bojo kakega naročli, ker se slabo prodajajo (govorim seveda o 250ccm). Tudi rabljenih nikoli nisem zasledil v Salomonu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar je en Burgman 400 prišel na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.).

letnik 2001, kilometri 24.000, cena 900k

Za tiste, ki jim je burgman všeč, zna bit OK nakup.

Samo meni ta skuter nekako ni pri srcu, čeprav ga še nisem peljal. Mi je bil pa zelo lep, ko je prišel ven. No, saj je še zdaj lep.

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kero firmo hočeš. Piaggiota boš lahko dobil že za kaki 1.000.000sit.

atlantica 500, en je bil v oglasniku 5000km; 2003; kufer... pravi da je lep, a ga nisem šel pogledat ker nisem imel časa

a se da na kateri tuji strani kakšne teste dobit. bil sem na cyberscooter a ne razumem italjansko tko da mi nič ne pomaga

Pozdrav

Popravljeno . Popravil CUKR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cukr koliko pa stane tisi iz oglasnika, ki ga omenjaš?

Če ne znaš italjansko lahko cyberscooter tudi prevedeš s pomočjo googla. Res da je bolj tako, ampak za silo se da razumeti.

tukaj imaš prevod

pravi da ga da za 200-300 jurjev ceneje se pravi 1,2 mio. ravno se ga odpravljam pogledat.

Jason hvala ti za namig džek si!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil atlantica 500. zdi se mi v redu, le pospeški in zavore so v primerjavi z viragom malo šibkejši. ne vem natančno po kakšenem kopitu dekujejo zavore pri teh čudih. v kratkem si ga bom omislil, sam še osnovni problem rešim - keš :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio je predstavil nasljednika Hexagona, to je novi X8

0154007.17.jpg

0155007.20.jpg

Izdelujejo ga z 125 in 200 kubičnimi motorji.

Saj ima kar nekaj podobnosti z HEXAGONOM :OK:

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste bolj športne po duši pa pride ven tudi novi Malaguti Phantom 125 in 200ccm. Kar zanimiva zadeva. Naslednja 125ccm je MBK Flame, žal samo zračno hlajen. Cena? :?

04_Flame_A05_tcm7-292.jpg

chiaro.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te makine več ne delajo? Namreč, nikjer je ne najdem, ne na Yamahini strani, ne v MotoSI. Najlepši skuter daleč naokoli. Problem? Cena in samo 125ccm mašina (v Italiji še 150ccm).

post-18-1076788784.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!