Skoči na vsebino

Maxiscooterji


Valentin

Priporočene objave

Dragi prijatelji, želim Vam vesel Božič ter srečno in varno leto 2012. V prihajajoči novi moto sezoni Vam želim ogromno varnih MAXI kilometrov v prijetni Maxi družbi.

Veseli prazniki ohoooooo

post-23577-0-60921600-1324746487_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So poti, ki vodijo v nove kraje, so poti na katerih se marsikaj doživi,

so poti, ki vodijo v nova spoznanja in so poti, ki vodijo v srca ljudi.

V letu 2012 vam želim mnogo prijetnih in varnih poti z vašimi maxi-ji.

Srečno!

Zvone

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So poti, ki vodijo v nove kraje, so poti na katerih se marsikaj doživi,

so poti, ki vodijo v nova spoznanja in so poti, ki vodijo v srca ljudi.

V letu 2012 vam želim mnogo prijetnih in varnih poti z vašimi maxi-ji.

Srečno!

Zvone

Vsem srečno!

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki me poznajo in ne poznajo želim srečno, zdravo in varno leto 2012. V upanju, da se bomo čim večkrat srečevali in družili z prijetno ekipo maxiscooter.si želim velikoooo lepih in zanimivih maxi kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To je relativno,moj le letnik 1999,pa ima 18000km

To je res ja. Glede na dokaj ugodno ceno mi kilometri niso šli lih v račun. Bo treba poklicat pa pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ljudi ki imajo motor samo da ga ima !!!

Ti pol na letno sezono ne naredijo 1000km,

Treba ga je pogledat in se takoj ugotovi na obrablenosti raznih vitalnih delih, ter sam zvok agregata na te km. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na motornem kolesu je dovoljeno voziti le osebo, staro več kot 12 let.

Voznik motornega kolesa mora voziti tako, da ne zmanjšuje stabilnosti vozila, ne ovira drugih udeležencev v prometu, zlasti ne sme spuščati krmila, se voziti po enem kolesu, se držati za drugo vozilo, prevažati, vleči ali potiskati predmetov, ki bi ga ovirali, ali potiskati in vleči drugih udeležencev v cestnem prometu.

Za kolo z motorjem se smiselno uporabljajo pravila za motorno kolo.

Voznik kolesa z motorjem, mlajši od 16 let, ne sme prevažati potnika.

Vir:

http://www.tecajcpp.com/cpp/osebe.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hej!

še sam ne morem verjet, kaj sem naredil, ampak kar je, je!

Dileme, tuhtanja, premlevanja je konec.Torej svojega odličnega in zvestega Z 750 S sem zamenjal za novega 300 kubičnega Sportcityja. Po dveh dneh in kakih 150 prevoženih kilometrih se počasi navajam na njega, na to, da nikamor ne gre, pa da se stresa čez luknjasto cesto, pa na čuden položaj za krmilom....

Za menjavo sem se pa odločil, ker se že eno leto nisem več vozil z motorjem. Zaradi izgube dveh dobrih prijateljev motoristov, pri drugi nesreči sem bil zraven, sem kar malo obupal nad vožnjo z motorjem.

Skratka, ker sem kar nekaj let nazaj že vozil občasno en skuter za po mestu, sem mislil, da bi bil tak majhen in "poskočen" skuter nekaj, kar bi me vrnilo nazaj na dve kolesi.

Zdaj pa bomo videli kako bo šlo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si se odločil, tudi jaz sem letos zamenjal motor Aprilia Pegaso Strada za Yamaho mayesty 400 letnik 2007 in mislim, da se nsem zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

še sam ne morem verjet, kaj sem naredil, ampak kar je, je!

Dileme, tuhtanja, premlevanja je konec.Torej svojega odličnega in zvestega Z 750 S sem zamenjal za novega 300 kubičnega Sportcityja. Po dveh dneh in kakih 150 prevoženih kilometrih se počasi navajam na njega, na to, da nikamor ne gre, pa da se stresa čez luknjasto cesto, pa na čuden položaj za krmilom....

Za menjavo sem se pa odločil, ker se že eno leto nisem več vozil z motorjem. Zaradi izgube dveh dobrih prijateljev motoristov, pri drugi nesreči sem bil zraven, sem kar malo obupal nad vožnjo z motorjem.

Skratka, ker sem kar nekaj let nazaj že vozil občasno en skuter za po mestu, sem mislil, da bi bil tak majhen in "poskočen" skuter nekaj, kar bi me vrnilo nazaj na dve kolesi.

Zdaj pa bomo videli kako bo šlo.....

Pozdravljam takšno odločitev in želim veliko predvsem velikovarnih km. Me pa zanima kot maxiscooterista začetnika kaj pomeni tisto, ko si napisal, da nikamor ne gre. Včeraj smo s prijatelji naredili krog po gorenski z tremi maxiji (cca. 350 km) in se fajn imeli. Na koncu dneva je meni na potovalnem računalnik kazalo povprečno hitrost okoli 70 km, najvišjo 172 km in povprečno porabo pod 4 litri. Lepo smo se peljali in če si pogledal na števec smo bili ves čas "prehitri"". Tile maxiji gredo hudo dobro, je pa res da nisem vozil še nobenega pravega motorja za 150 km in več. Se pa sprašujem, če ga sploh želim?? Lep dan še naprej. Fm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej ni zdaj, da se ne premakne z mesta, ampak pač v primerjavi z motorjem, ki ima 110 konjev je dogajanje, ko obrneš gas pač.... no, bolj počasi pospešuje. To pospeševanje in lahkotnost prehitevanja bom res pogrešal, sej potovalna hitrost nekje okoli 100 do 120 pa bo kar vredu. Jaz pač imam rad pospeške, to mi je bilo všeč pri motorju, to mi zdaj malo manjka, ampak kot sem že omenil, kaj so razlogi, da sem šel z motorja na skuter, se bom s tem sprijaznil in se - vsaj upam - čim več vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so zadostovali že lažji valjčki. Hvala x-raiderju :)

Popolnoma se strinjam z zgoraj navedenim. Ne pretiravam, če potrdim, da so pospeški sedaj na mojem Nexusu popolnoma primerljivi z motorjem, ki sem ga pred leti vozil, tj. Suzukijevim V-stromom 650. Res pa, da ne eno, ne drugo nista super sport kategorija...

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bom predloge vzel na znanje, najprej pa ga moram malo ulaufat, ima komaj 200 km prevoženih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so zadostovali že lažji valjčki. Hvala x-raiderju :)

Pozdravljeni

Mal me zanima glede teh valjčkov, drugi teden imam servis pri x-raiderju in mi je omenil da bi menjal valčke ker sem mu jamral

da mi je motor drugač super, ampak mal pogrešam pospešek pri prehitevanju. Zdaj pa nevem, a že zadostuje samo menjava valjčkov in kakšna je pridobitev med samo vožnjo ali se splača kupiti kakšen kit.

Popravljeno . Popravil lisjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!