Skoči na vsebino

Motor ugaša med vožnjo


RSV Mille

Priporočene objave

Mojmu frendu je že 2-3x med vožnjo crknu motor.Se je ustavu,ga pržgal in gas naprej.Motor je skoraj nov(športni),pa mi je to mal čudn.Se je z mehankom pomenu in mu ta reče,d je vrjetn težava v kvaliteti bencina-nej tega zlije ven in druzga not-baje se to dogaja,k je voda vmes.Se to komu že prej zgodil?Je možna kakšna teh. napaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je kupu novo cbr600 in se mu je isto dogajalo v vsakem ovinku

je poklicu prodajalca in se pozanimal kaj sestavijo v slo. (kolesa in baterijo)

seveda kabli na bateriji niso bli zatisnjeni in je prihajalo do stika tako da je motor crknu

če motor kr naenkrat crkne je sigurni elektrika, če pa ga duši in trokira pa je lahko tudi kaj na mehanskih delih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,sam tuki je mal drgač-njemu ne ugasne na vsakem ovinku-na začetku mu je sam pr speljevanju(ko je že speljal),zadnjič pa med prestavljanjem iz 5. v 6. prestavo.Po moje je možn,d se je lih tist moment znajdla kapljica vode v frgazerju,k so med prestavljanjem itak najnižji obrati(kuplunga stisnjena,plin odvzet)...kaj jst vem...upam d ni hujga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je meni tudi dogajalo, samo na avtomobilu. V vsakem križišču, ko sem stisnil sklopko mi je crno. Pol sem pa prevekslo iz OMVja na PETROL pol je blo pa vse vredu (materjimvidimvlivatvodovbencin) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možnih napak je lahko več.........

lahko mu kakšno varnostna stikalo zgubi stik med vožnjo (npr. stikalo pri štenderju,stikalo za ugašanje motorja), lahko zgublja stik na vžigalni tuljavi,lahko kje nastane stik na ohišje motorja......skratka ,skoraj sigurno je napaka na električni napeljavi in ne v bencinu .......obstaja opcija tudi , da mu računalnik (če ga seveda ima ) prekinja (nekateri imajo varovalo proti pregretju).....lahko je tudi temperaturno tipalo za olje.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tisto, plačam najdebelejšo svečo v cerkvi, samo, da me zob neha bolet.

Ne pomaga. Je treba iti k zobozdravniku. :naughty:

Dve možnosti:

-zobozdravniška: ker je motorin še nov, na servis in z garancijskim listom okoli mahati.

Po možnosti izogniti se mehanikarja, ki vse stavi na kakovost bencina.

-od sveče, to je motorsveta:

Preveriti priključke akumulatorja. Ne stane nič, le morda kakšen kos oklepa sneti. To pa je itak dobro, tako, malo za vajo.

Ali pa mnenje od našega bmwja upoštavati. Premostiti znana varnostna stikala, vsakega posebej in voziti.

Bolj kot voda in bencin, je verjetno električna napeljava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pri meni je v tem primeru mahnit po desnem deklcu, kjer so varovalke, pa ena zgublja kontakt vsake tolk cajta. Sicer je pa killswitch za spucat, sam ta men dela.

Preveri stikalo pri tački (sidestand, ne tam kjer maš nogo). Se mi je dogajalo pri kawi da je bil slab kontakt.

Če je pa v garanciji, pa ni dileme.... pa ne tankat pri petrolu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim, da ce je motor se v garanciji naj ga tvoj frend zapelje na servis pa naj se oni za....jo kaj je narobe pa ugibajo. Samo km-je si naj zapise, da ne bojo na servisu testirali par tisoc km.

da bi bla pa voda kriva pa ne bi rekel, prej strom, zato pa ---> servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ne se sekirat... imam enega prjatla, ki mu motor komaj vžge, ko pa končno vžge pa še vsaj trikrat crkne preden spet zalaufa.

(moral of the story: it could be worse. It could be a yamaha.) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ne se sekirat... imam enega prjatla, ki mu motor komaj vžge, ko pa končno vžge pa še vsaj trikrat crkne preden spet zalaufa.

(moral of the story: it could be worse. It could be a yamaha.) :devil:

......UUUUUUU....zlobno.....zlobno do amena.... :devil:

mogoče imava istega prijatelja........mislim, da mi se že svita,o kom je govora......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!