Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Perla

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev

Recommended Posts

Perla

Najbolje, da recemo takole:

ne glede na to, ce 11. oktobra zbor bo ali ne, se motosvetovci tisto soboto vidimo v Goriških brdih (seveda ob pogoju motoristom ugodnega vremena) ... naredimo krozno voznjo in ce ne na gradu, pa kje drugje (domorodci, predlogi dobrodosli!) kaj pomalcamo in seveda kaksno recemo ...

Mislim, da je prav, da spodobno zakljucimo sezono. :P

Prav? :?

Prav. :OK:

Se ze veselim! B)

PROGRAM -- sprememba 9.7.

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev

Kot prvo in najpomembnejse: vreme bo! :OK:

- V Ljubljani se dobimo ob 10.15 (sobota, 11.10.) na parkiriscu na Dolgem mostu.

- Odhod ob 10.30 proti Vrhniki, Logatcu ...

- Za Kalcami zavijemo proti Podkraju, mimo Cola do Ajdovscine.

- 1. meeting point: v Ajdovscini ob stari cesti proti N. Gorici na pumpi pri letaliscu - postanek cca 15 min.

- Nadaljujemo mimo N. Gorice in Solkana v Brda.

- 2. meeting point: ob 13. uri se dobimo na ömw bencinski crpalki pred Vipolzami.

- Krozna voznja po Goriskih Brdih: npr. Medana, Dobrovo, Neblo, Hlevnik, Vrhovlje, morda do Smartnega --> cilj: Kojsko.

- V Kojskem nas gostijo Bizjakovi Pri Marjotu – kosilo ob 14.00 (za 1.600: prsutova juha, tris: kanelon z mesom, njoki z gorgonzolo, rezanci z jurcki ali mesnim prelivom, solata, sladica, kava … vegetarjanske in podobne zelje mi, prosim, sporocite na PM).

- Po 17.00 uri: ali obiscemo briski moto klub ali razhod ali 'kakor vam drago' …

20031010_jfs_mapa_big.jpg

Program je okviren in si ga seveda lahko prilagajamo – torej, pripombe, predlogi etc. so, seveda, dobrodosli!

Ne pozabite: v tem casu so ceste hladne, ponekod mokre in polne mokrega listja ipd.

Tisti, ki boste vozili v koloni, vozite v cik-cak postavitvi, brez prehitevanja, izredno pozorni bodite na voznika pred sabo … no ja, sploh na vse okoli sebe!

Nekaj o odgovornosti: motosvet.com NI ORGANIZATOR voznje v Brda in tamkajsnjega dogajanja. Vsak posameznik je odgovoren zase na celi crti. Tu smo se le dogovorili, da gremo na voznjo in kosilo.

Pazite nase in srecno voznjo!

* Za krozno voznjo po Brdih iscemo lokalnega motorista, ki bi nas bil pripravljen voditi.

Shranite si stevilko 041 233 117, kamor lahko javite vse v zvezi z JFS-jem (morebitne spremembe glede kosila, zadeve s poti ipd.).

Vidimo se v Brdih!

Srecno!

D. :)

Seznam "mogoce" prisotnih - ce sem koga spustila, naj zavpije ;) :

S57CQ x 4

Brrrm

Hanzi & Monika x 2

Noise Data x

Hotschko x 2

ID x 2

Lucky & Janja x 2

Kekec III x

Sam dePihlja (2) x

Smrekca

Zoolo & Masha

Horjo Horjulis Vulgaris x

Leteci (2)

Sax x 5

Dr. _MAXXI_ x

Žan x 2

Suzuki x 2

Perla x

Burnout

Klimbra & Lidija x 2

Vulcan & Karizma x 2

Thundercat (2)

Macica x

Pek

Tratnjak Damijan

Gugo

Volk x

Nata x

Gregs & Teya x 2

Desmo & Vragica x 2

Climber & Climberka x 2

Jason x 2

Macica x

Pero x 2

Tadej x

Speedo

Elbarto & Dasenka

Max & Lucy

Ižanc (skupina)

Sramezljiv x 4

Matic & Dada x

Th3M4n (3)

Duhec & Devilish x 2

Twix

Rude Boy x

Lindau & Uti x 2

FP x

Roly x

Symru x

Jurijs

Sanda7 x

DTW x

Lojzi & Tina x 2

Tiger & Lady x 2

Nace x

Kruse

Dave x

Eliminator & Lady

=pribl. 99+ :P :OK:

(kosila = 67)

Edited by Perla

Vale

Prav. MI bomo preverili situacijo že to soboto in javimo kako in kaj :D

S57CQ

LP

Cool - samo se tocne info rabim, da se zoorganiziram. Vmes se do Gvineje Bissao skocim :ph34r: . Pol pa nazaj. Rabim pa tocne info ker moram kar nekaj poletov prheblat pa se neke vize so vmes...

Torej ? :OK:

Lp Dane

Dubai

Brrrm

Torej, sobota, 11. oktober 2003,

jesensko FS

z vožnjo v Brda in malo po Brdih in nazaj, kamorkoli domov.

Vmes se pa ustavimo tam, kjer nam bo všeč in kjer nas bodo sprejeli, kolikor nas pač že bo.

Nobene velike organizacije, nobenih ceremonij,

zgolj pridemo, odpeljemo, odklepetamo, odspoznamo, odjemo, odpijemo in odidemo.

To je to,

jesenski FS

Edino, kar je, pripravljeni morate biti na razmeroma počasno vožnjo v dokaj dolgi koloni.

Podružnice lahko določite startne točke.

Motoratorji pa si pridržujemo pravico določitve osrednje zbirne točke in časa združitve kolon iz vseh koncev SLO in zamejstva, če prijahata tudi Ice in S57CQ.

:) :) :)

Ice
Torej, sobota, 11. oktober 2003,

jesensko FS

z vožnjo v Brda in malo po Brdih in nazaj, kamorkoli domov.

.

.

.

.

Motoratorji pa si pridržujemo pravico določitve osrednje zbirne točke in časa združitve kolon iz vseh koncev SLO in zamejstva, če prijahata tudi Ice in S57CQ.

:) :) :)

zabelezeno.

bomo probali se udejstvovati.

garancij nobenih.

jamstva tudi ne.

predlogi & pripombe na soncno upravo ali urad za mesanje megle.

howg.

Hanzi

Pridem upam da skupaj z Moniko (jo imajo za najhujšo teroristko ) :rolleyes: in upam da mijo v začetku oktobra vrnejo :unsure: :o

Če boste tako hoteli vam bom lahko ščitil hrbet pred neučakanimi na 4 kolesih. :unsure: :o

Predlagam da se spet dobimo pri PAVILJONU na Brezovici.

(upam da letos ne bom v graben zletu) :wacko:

hotschko

če pridem bom tam ;) ... pa povejte kje bo šla glavna skupina, da izberem alternativo ... :naughty:

Sam dePihlja

Perla,... pa ti me zajebavaš :lol1: . Tak fajn sem imel splaniran jesenski dopust, zaj pa :( ...

10 dni Kreta... ali... (7 dni Kreta + :fight2: doma :wacko:) + Goriška Brda :? ?

Kaj predlagate?

Lucky

Na Kreto pejt drugo leto, čas do Brd pa izkoristi za prijetne jesenske vožnje po lepi naši. :OK:

Razen, če greš na Kreto na absolventa. Potem pa le, ker to je pa samo enkrat. :yea2:

Edited by Lucky

Brrrm

Vsak tisti, ki tu napiše: Pridem!,

naj mi pošlje 5 jurjoff.

11. oktobra 2003 bom stal na prizorišču,

tudi v primeru padajočih prekel in podobnih neurij

in vsem, ki pridejo z motorciklom do mene,

tistih pet jurjoff vrnem.

Ha, ha, ljubčki,

ne se preveč zaganjati, do 11. je še razmeroma daleč,

da o vremenu sploh ne govorimo.

:devil:

smrekca

Bomo na sončno upravo priprošnjo napisali za lepo vreme B)

Če mi bo znesl, pol pridem. :yea2:

Zoolo
če pridem bom tam ;) ... pa povejte kje bo šla glavna skupina, da izberem alternativo ... :naughty:

Nisi edini, ki boš iskal alternativo!

Vem še vsaj za dva!

AlterMann
Vsak tisti, ki tu napiše: Pridem!,

naj mi pošlje 5 jurjoff.

Mene pa ne bo (družinske obveznosti).

Zato te prosim, dragi Brrrm, da mi vrneš tistih 5 jurjoff,

ki sem ti jih pomotoma poslal. :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• NoGe
      Ja pogooglou sem že vse živo. Je pojav ja, tako na starih kot na magnesium. Nekaj tem je, nobena pa zaključena z rešitvijo  oziroma vzrokom. Tudi pri agregatih z zelo malo kilometri se pojavi. Vijak popolnoma čist. Oziroma reees malo finega prahu ampak zanemarljivo. Lani sem tudi razmontoral in opral hladilnik olja, cevi, tlačni senzor in zunanji karter. Pogledal se tudi sklopko če bo kaj videt pa je vse na mestu. Stator originalen, 8 let nazaj sem zamenjal to 'sklopko' zaganjač takoj ko je začela preskakovat. Zagoni brezhibni vedno. Kakršno koli kopanje po agregatu pri mehaniku se ne splača. Po italiji se dobijo agregati za.500€ z okrog 30.000km. Res ni 100% sigurno kaj kupiš ampak ok... Malo tveganja. Zdej pa da bom dajal 1500€ za rihtanje tega agregata... Za 2000€ dobim pa cel motor drugi. Z motorjem sem zadovoljen, ampak je staro... Sicer od Tuono je malo agregatou, po večini so od RSV, ampak je itak isti. Edino Caponord mislim da ima drugačne odmične če se ne motim
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo? Kdo od tukaj?
    • KennyJR
      Ok... Ducati je vozil eno leto na Michelin gumah... Ta informacija mi je ušla... Ampak point je še vedno isti... Gume so se pekle čez noč še leta po tem, ko je Ducati šel na Bridgestone... Ne vtikaj se v malenkosti, če maš narobe... 
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo?Kdo od tukaj?
    • Maja Guzzi
      Pozdrav,  Sama sem lastnica navedenega lepotca. Ko bo vreme z veseljem kava. Glede vprašanj stajerska.maja@gmail.com 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!