Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

Vsak tisti, ki tu napiše: Pridem!,

naj mi pošlje 5 jurjoff.

11. oktobra 2003 bom stal na prizorišču,

tudi v primeru padajočih prekel in podobnih neurij

in vsem, ki pridejo z motorciklom do mene,

tistih pet jurjoff vrnem.

Ha, ha, ljubčki,

ne se preveč zaganjati, do 11. je še razmeroma daleč,

da o vremenu sploh ne govorimo.

:devil:

Ja itak da če bo 5 stopinj pa dež da normalen folk ne bo pršu :)

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

NI hudič da se ne bi pozdravil do takrat :? , tko da... ja, pridem. Seveda SR varianta :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla,... pa ti me zajebavaš :lol1: . Tak fajn sem imel splaniran jesenski dopust, zaj pa :( ...

10 dni Kreta... ali... (7 dni Kreta +  :fight2: doma  :wacko:) + Goriška Brda :? ?

Kaj predlagate?

hehe, SamDP, sploh ne :lol1: ... a ves, vcasih sem imela v podpisu: "jest n'c kriva!" O:-) ... & najbolje, da to spet vrnem. B)

:hmm: kaj cmo zdej s tabo? :? kr forumsko prestavt, al kaj? :naughty:

hehe, no way!! :devil: :D

v glavnem, ni za obupat:

1. Krete bos imel po 7 dneh vec kot dovolj ;) ... pravzaprav, ce dobro pogledam na koledar, lahko ostanes 10 dni, ane?! B) torej, no problem! B)

2. za tistih par dni, ki jih ostane, ti predlagam, da gres v hribe - garantirano te mine vsakrsno :fight2: ;) :D

3. Goriska Brda so pa itak zakon! :P :D

4. na dopustu se imej maksimalno lepo!!! :OK:

pies: in se zadnja tocka: ce ti bo slo kjerkoli kaj narobe, zdaj ze ves, da jest nisem nic kriva. O:-) :OK:

ammm, pravzaprav je to za @all. :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst po vsej verjetnosti tut pridem, sam povejte kdaj in kje točno se zberemo pa spoznamo. Kakor ste opazili se nov :grim tukaj pa bi rabu mal informacij.

Drugače imam rdečga Kawasaki-ja Er-5 Twister da me bo kdo prepoznal če pridem.

:wub: er5trerami.jpg :wub:

:naughty: Ta ni glih moj, ampak nekaj tacga mam. B)

Hvala

LP Burnout a.k.a. Danilo Poje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Evo dec je nastimu datume tako, da sem v petek zvecer doma. Se pravi se vidjamo v soboto 11.

Seveda sam ce se ne zgodi se kaksen drzavni udar kje... :devil:

Drugace pa je zame paviljon OK varianta - sam se cajt?

LP Dane

P.S.

Ice ? Od kod pa ti prihajas...

Moja ruta: - Gvineja Bissao-Senegal-Francija-Zdruzeni Arabski Emirati-Nemcija-Slovenija-Ljubljana-Goriska Brda... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, tvoj predlog za 11. mi je všeč. Se zna zgodit, da ti od Ljubljane (če greš čez Tuhinjsko pa od Kamnika) do Ljubljane sledim. Razen če bo v Brdih še kaj bolj interesantnega. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, kje pa se v LJ dobite?

Se bi vam lahko pridružil? Pa bi šli pol skup do Gor. Brd.

Let the good times roll!

LP Burnout :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da naša motoratorica Perla tam nekje okoli 6. oktobra 2003 tu zapiše:

kdaj in kje je ljubljanska zbirna točka (za Pavilijon smo že dve leti nazaj ugotovili, da je za večje skupine neprimeren)

in

kdaj in kje se dobimo v Brdih.

Potem pa bomo lahko decentralizirane podružnice spletle svoje pajčevine ali do Ljubljane ali neposredno v Brda.

Tisti odgovor Nearrainu zgoraj sem napisal bolj hipotetično in ne kot letošnji načrt vožnje in zbiranja, čeprav je morda zelo podoben tistemu, s katerim nas bo zasula Perla.

Pa tisto, da morate poslati 5000 tolarjev tudi ni res.

Ajd, uživajte še naprej v mislih na srečanje čez 18 dni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Paviljon premajhen, zadnja bencinka na Tržaški še manjša. Kaj pa nekje na sredi? parking P+R na dolgem mostu. Lahko izvedemo še eno malo spretnostno vožnjo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:  :mellow: Lepo se imejte. :(  :unsure:
Pa prav zares  :(

Manuela :? , Vale :?

@all: ja, 6. oktobra je skrajni rok objave (kje, kdaj, kako etc.), ki jo je omenjal Brrrm.

Klapa, s predlogi na plan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sedaj dalje,hodim samo še po kolenih in prosim ljubega nam bohka,da nam nakloni vsaj kolikor toliko primerno vreme,brez kakšnih izrednih zasedanj vlade,žolčnih izpadov dragega nam nadškofa rodeta,bedastih referendumov.........ma TKO K PRAV HANZI......SONCE NAJ SIJE!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj luknjast spomin mi pravi da imam takrat nekaj pa se ne spomnim kaj! :hmm:

no če se motim pol verjetno pridem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Paviljon premajhen, zadnja bencinka na Tržaški še manjša. Kaj pa nekje na sredi? parking P+R na dolgem mostu.

Veliko boljša ideja kot Paviljon ker tam je res mal gužva.

Hmmmm kaj pa morda bencinska čpalka na barju (obvoznica)????

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :topic: .....

če bo vreme ugodno pridem s punco....upajmo da bo zdržalo še nekaj časa...naslednji vikend obljubljajo nekaj sonca.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj že čakam tole jesensko FS... Če bo zbor bomo šli tja kaj spit in pojest, drugače pa se bomo v kakšni izmed goriško-brdonskih gostiln zmenili za kakšno kosilo, pa bo... Itak se bo vedelo vsaj teden dni prej ali zbor bo ali ne, če ga ne bo, se da lepo rezervirat en plac tam doli pa je.

Brda so mi bila vedno všeč...

Mini_360Mejnik_stolp.jpgMini_Kojsko_Panorama.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sm zvedla, da sem na šihtu frej na dan, ko bo FS. Če kaj izrednega ne poseže vmes, potem sem ziher z vami na kraju dogodka :yea2: Komaj čakam, ker tistih koncev nisem videla vse od izleta z osnovno šolo. JUHUUU, se bomo spoznali, poveselili, popeljali,...

Do takrat pa vsem pozdrav z vetrom v laseh! B)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sodim med mlajše cestne razbijače, me zanima, kolk km je do tja, pa po kateri poti moram usekat, če pridem? BTW: imajo takrat en odličen piknik tudi eni kolegi, pa še ne vem, kam bo spizduharil...

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje Igre dezurnega kolerika foruma je v temi "Nearrainovo klobasanje :D" - http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...=11&t=6226&st=0

Tukaj sledimo temi po naslovu.

Nekaj aktualnih odlomkov iz omenjene teme, ki spadajo v ta topic:

Brrrm: Burnout, nič ne skrbi.

Če boš prišel tja in ob času, kot bomo zapisali, nas bo tam toliko, da nas ne boš mogel zgrešiti.

Kot zadnjo varovalko še uporabiš vprašanje: "Ali ste od Motosveta?" in že si notri. Ga ni med nami, ki bi srečal in poznal že prav vse.

Cilj zadeve je, da se na nekem prostoru zberemo, se tam zadržimo urico ali dve, da se malo pogovorimo in spoznamo. Potem je pa itak vedno bilo tako, da so nastale manjše družbice, ki so odropotale po svojem prepričanju dalje svojim ciljem naproti (piti, jesti, voziti se, spati, domov iti, ....

Meni ne bo prav nič odveč se 11. oktobra 2003 zjutraj ob 8h vsesti na kravo in se odpeljati v Lj, kjer se ob 9h dobimo in malo pokokodakamo in se odpeljemo ob 10h proti Brdom in smo tam doli tam nekje ob 12:30 uri in ga tam nekje do 15. ure sračkati z ostalimi in se potem usesti s še nekaj komadi na svoje motorje in preko Italije v Kranjsko Goro in še tam malo zasesti položaje in potem nazaj v CE, kamor pridem tam nekje ob 22. uri.

Pa če vmes kaj jem ali ne. Le dva do tri litre vode rabim. To je vse.

Še ena drobna resnica glede FS.

Ga ni bilo in ga ne bo FSja, ki bi prav čisto vsem odgovarjal lokacijsko, časovno, oblikovno ali kako drugače.

Enkrat nekateri pridemo, drugič ne, ampak motosvetovci smo na FSjih vedno.  :OK:

Zadnje, boldirano, proglasam za izjavo tedna. ;) B)

Robert: štejte tudi mene zraven.

Pozdrav od Roberta

lina: A sedaj je že čisto 100% ,da letos Vipuže odpadejo?

Ne vem kje naj najdem tel. št kontaktne osebe od mc brda, mogoče,da sem mal zblojena ampak res jih ne najdem na seznamu klubov,

A MI LOHK NEKDO POMAGA?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ne morem vsega prebrat zato kratko:

1. A sploh bo zbor?

2. A ostanemo dol čez noč al se samo peljemo tja in zvečer nazaj?

No v primeru da bo zbor in da bo še kdo ostal dol (hotschko ti menda neboš šel nazaj :naughty: ) pridem, na eno kavico (ker piva potem nebom smel) z vami (čeprav ste OK da ne bo pomote) pa se ne bom vozil iz tote štajerske in potem še v istem dnevu nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si motorist al si 85 let staro zenšče, ki komaj do cajtngov pred bajto pride? :D :P :lol: :OK:

mislim, da se je nanašalo na moj post in JA - Vozit se iz štajerske v goriška brda na eno ali dve pijači JE predaleč, pa ne zaradi blaznih km ampak ker enostavno lahko ta bencin pokuriš za boljšo turo. B)

peace :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pervy sem slišal da štajerska motosvet sekcija pripravlja prevoz "štabnega šotora" (kapaciteta 15 do 20 ljudi) s pomočjo kombiniranega vozila v katerem bi naj bile tudi nove zaloge zlatorumene vinske tekočine, tako da rabiš vzet samo spalko !

p.s.

če ni res pa bi lahko bilo....al pa probaj zorganizirat...al pa kdo drugi....al pa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!