Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

Ostale slike dobiš nois na mail.

Meglice so se podile skozi prisojnikovo okno:

post-12-1065943151.jpg

Popravljeno . Popravil Climber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preštel motorje, takrat, ko sem se pač spomnil, in jih preštel 101.

Vendar jih je pred štetjem nekaj že odpeljalo.

Tudi odprava, ki je šla gledati sončni zahod v Izolo, srečno pristala v domačih pristanih, najkasneje jaz, enkrat pozno ponoči.

Mraza nič.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavljajte še 2x toliko motorjev,

Na tvoji sliki je ostalo nekako 58 motorjev, kar je 1/2 približka števila vseh udeleženih motorjev. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bomo po vseh večkratnih štetjih (77+, 89+, 101+,110+) nekako zaključili brez kakršnih koli pretiravanj, da se je na FS zbralo tam nekje 120 motorjev, ki so odhajali, prihajali in zamujali!!! :D :) Res lepa številka!!!!

Bilo pa je ludo i nezaboravno!!! :P

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem. bilo je fantastično. vse čestitke perli za organizacijo :OK: in climberju , ki je lepo vodil kolono :OK:

ja pa vsem motosvetovcem, ker ste tak fajni :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Ekstra za Perlo ena debela... :004 ...al pa dvej... :004 ...v bistvi si je kar trij zaslujžila... :004

...obečala san ti, ka napijšen nekaj v mojen lejpon izrazoslovji, tak ka bi še samo tou povejdala, ka smo se fejst meli fajn, jesti je bilou nej normalno dobro, lujdi je bilou vec kak naroda - nanč san nej folgala fse spoznati, lokacija je bijla najlepšejša...glava mi je na vožnji samo lejtala se pa ta - tak san fsrkavala v spomin slike s prelejpe okolice, kumaj čakan (pa valda san nej edijna) kda se pa drgouč vkup dobijmo ka mo se meli tak lipou kak fčeraj. Edino mogouče rejsan tou, ka so malo preveč hitro fsi odišli domov. Či ne bi, te bi znan folgala fse lejpe pa debele pa suje pa male pa velke pa okrougle pa še kakše naj naj fajn lujdeke s toga foruma spoznati.

(čištonedekajrazmonajpoglednevprekmurskislovarPRESS)-zatou ka je tou rejsan ekstra za Perlo tak napisano

:OK: :wub: :D :yea2: :notworthy: :kva1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično prijetno druženje, žal prekratko. Upal sem, da bom lahko rekel kaj več z nekaterimi starimi mački pa je žal čas tekel prehitro. Pa drugič. Vse skupaj se mi je zdelo kot srečanje velike družine. Pa še sama pokrajina mi je bila kot vedno všeč. Edina stvar, ki mi je ponagajala je bil prehlad z glavobolom. Termometer je zvečer doma pokazal slabih 38°C. Pa kaj bi o tem. Danes je že boljše. Upam, da se kaj kmalu zopet vidimo.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tudi jaz bi se najprej zahvalil mami Perli za organizacijo vsega, od čudovitega dneva, dobrega kosila do ravno pravega vremena :004 , vsem ostalim MSjevcem pa za prijetno druženje :OK: .

Imam nekaj slikc, komu naj jih pošljem za objavo v galeriji??? Noise?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovito, enkratno, nepozabno in tistim, ki niso bili zraven je lahko resnično žal. Zame je bilo to prvič in najlepša hvala Tigru za fotko z Dolgega mostu (ta prva fotka). Na njej je moj Viragec (čisto levo) in jaz (tisti desno v črnih hlačah z naramnicami, ki se drži kot da ga nekam tišči!). To je bil po 25 letih brez motorja pravi ognjeni krst.

Največja zahvala pa seveda Perli in vsem Motosvetovcem, ki ste nas Soloriderse sprejeli medse toplo in prisrčno.

Hariju želim čimprejšnje okrevanje po težki bolezni :friend1: (strgana zajla za sklopko), ko smo šli na koncu k meni na pivo. Pivo bom popil, a tam kjer sem ga nabavil ga je še, še ..... Hari pokliči me na mobitel ali pa pošlji en lošč (emajl) na Jurij.Simic@siol.net

N čimprejšnjo ponovitev!!! :OK:

ICY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, v trenutkih kot je tale, si blazno želim, da bi bil Heintje, vor dem Stimmebruch, natürlich, in bi ti od srca zapel: "Maaaaaamaaaaaa........." :D

Ne, brez zafrkancije, bilo je fino. Že sama vožnja do kraja zločina, ko je manjšo hordico hropcev brez napake vodil možakar z Gorenjske, ki mu sicer ne vem imena (my mistake :( ), slikoviti panoramski prizori s Kekyjem starring, pa tisto sproščeno, neobvezno druženje, wombat, ki ni pobegnil, ko mu je Sanda brezdušno 7 lomila roko, SymRu v praktično neomejenih količinah... in v nadaljevanju kraško-obalna etapa v lastni & Co. režiji.... ej, fantje, pa to je za umret! :rolleyes:

Fotk nimam pa nič. Moj fotoaparat, še vedno brezmadežen, kot na dan nakupa, tiho ždi na kuhinjskem pultu in čaka na boljše čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še eden, ki ga vsi poznate pa še tko lep motor ma :yea2:

To je pa gvišno naš SUZUKI :)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla in ostali soorganizatorji.... :OK: Bilo je izjemno. Lepo je bilo srečati vso to našo MS druščino. Lepšega zaključka sezone si bi mogla želeti. :wub:

Popravljeno . Popravil Babi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Nejo sporočava da sva se imela zelo lepo. Res fino, da se vsake toliko časa najde nekdo, ki organizira M. srečanje. Bravo Perla.

Skupinska vožnja do Brd je bila čisto cool - kljub počasnejšemu tempu. Zato pa z Nejo nisva mogla slediti skupini pri odhodu. Hočko&, Dave, Noise in RudeBoy so bili prehitiri za naju. Fantje res ste dirkači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat,

pošljite fotke/filmčke na info@motosvet.com, da naredimo eno "skupinsko" galerijo iz JFS. Če imate preveč megabajtov, da bi jih prenašali po liniji, pokličite 041 711 317 da se dogovorimo za osebno predajo/prevzem, please.

Hvala vnaprej vsem,

LP, Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil fuuul lep dan za vožnjo! Midva z Maxom sva sicer MALENKOST zamudila, kot ponavadi :D :D :xx:, precej časa sva se zadržala na Mostu, kjer je bil postavljen Bungee jumping, potem sva se zapeljala še do "barake" tamkajšnjega moto kluba, kjer je bila bolj žalost in še do lanskega prizorišča pri graščini, kjer je bilo nekaj ljudi in sodeč po njihovi reakciji nisva bila prva z motorjem :D :D :D

Potem sva se zapeljala še do Kojskega, na poti srečala odhajajočo čredico (Mačica & co.) in nato še vse ostale, ki ste se tudi že počasi odpravljali. No, midva sva šla seveda ZADNJA! :D , v Ljubljani pa sva še dohitela Mašo in Zooloo-ta, ki ju je lakota prav tako kot naju zanesla k "najboljšemu sosedu" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj napišem, sej ste skoraj že vse napisali. Ludo i nezaboravno! Hmmm, mogoče pa ideja o Motosvetovem moto zboru v pomanjkanju le teh za zadnjo uradno jesensko vožnjo le ni tako slaba ideja. Slike dobi Noise po mejlu, pa štejte motorje, če se vam da. Meni se je zdelo bolj prijetno kakšno reči v (vedno) dobri družbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla......deklica z najlepšim imenom :wub: :wub: :wub:

A je sploh treba kaj dodat??????

Je.....NOISE.....čim prej fotke,pa filmčke,pa..........

BTW......važn,da smo vsi srečno prispeli do doma!!!!!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj napišem, sej ste skoraj že vse napisali. Ludo i nezaboravno! Hmmm, mogoče pa ideja o Motosvetovem moto zboru v pomanjkanju le teh za zadnjo uradno jesensko vožnjo le ni tako slaba ideja. Slike dobi Noise po mejlu, pa štejte motorje, če se vam da. Meni se je zdelo bolj prijetno kakšno reči v (vedno) dobri družbi...

Ja, lahko bi imeli "otvoritev" (Ride Day) in "zaključek" (nekaj podobnega kot je bilo v soboto, le uradno) sezone :)

WE ROCK :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda, Climber je vodil? :lol1: Meni je zaupno povedal, da se je šel peljat, pa se mu je kar ena banda na rit nalimala? Imate srečo, da je šel slučajno isto pot!

No drugače pa pohvala vsem nam, za čudovito in varno vožnjo. Verjetno ni veliko tolikšnih klap, ki bi bili sposobni tako lepo in varno prepeljati tako furo! BIlo je brez preseravanj in vse z dobro voljo Bravo in še enkrat Bravo!! :D :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!