Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

No v primeru da bo zbor in da bo še kdo ostal dol (hotschko ti menda neboš šel nazaj :naughty: ) pridem, na eno kavico (ker piva potem nebom smel) z vami (čeprav ste OK da ne bo pomote) pa se ne bom vozil iz tote štajerske in potem še v istem dnevu nazaj.

res ne?

CMMpress :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pervy sem slišal da štajerska motosvet sekcija pripravlja prevoz "štabnega šotora" (kapaciteta 15 do 20 ljudi) s pomočjo kombiniranega vozila v katerem bi naj bile tudi nove zaloge zlatorumene vinske tekočine, tako da rabiš vzet samo spalko !

p.s.

če ni res pa bi lahko bilo....al pa probaj zorganizirat...al pa kdo drugi....al pa ....

Rude Boy kaj je tista zlato rumena tekočina mogoče iz Ormožko Lotmerskih goric? :notworthy: :OK: Upam, da bodo čevapčiči boljši kot tisti izpred 2 let na motozboru v Brdih :BUA: :SS

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm slučajno že omenila, da pridem jjjjssssstttttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuuuut, pa magari brez ogrevanih ročk in z windstopperjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no očitno se bo treba dogovorit za tisto rujno rumeno, spalke pa ne rabim ker mi itak na 99% zborov ne uspe prit v njo ali je zapreti, da o slačenju obleke sploh ne govorimo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po včerajšnjem preverjanju štajerska sekcija nič ne ve o kakem šotoru ali vinu, tako da zgleda obiska z našega konca ne bo. upam, da razumljivo zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek, se še dogovarjamo in organiziramo... vse bo objavljeno tukaj in na prvi strani motosveta, ne skrbi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tolažbo Noise Data :OK: Mogoče bom sabo pripeljal še koga :kva1: vam delam reklamo :OK:

PS:A obstaja možnost,da bi kdo od vas z sabo prinesel kakšno nalepko in majco (XXl)za mene :? Bi vam bil zelo hvaležen. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:A obstaja možnost,da bi kdo od vas z sabo prinesel kakšno nalepko in majco (XXl)za mene :? Bi vam bil zelo hvaležen. :wub:

Nalepko DA, T-majic pa že dolgo ni več. Naročila bomo tako ali tako pobirali na forumu, tako, da ne boš mogel spregledati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEAR, HEAR !!!

Vceraj sem govoril s predstavnikom pimorske regije ZMKS, ki je obenem tudi clan moto cluba Brda.

Povedal mi je, da pac zbora ne bo (uradna obrzlozitev bo kmalu na forumu), AMPAK bodo pa imeli "postavljeno strazo" za tiste motoriste, ki bodo vseeno prisli.

"Straza" se bo dogajala v in okoli njihovih klubskih prostorov ob travniku. Za lacne in zejne bo poskrbljeno.

Klubski prostori so v blizini stare lokacije motozbora. Namesto, da se gre pri crpalki OMV naravnost na grad, se zvije levo in se gre mimo nogometnega igrisca.

Toliko za zdaj. Uradna verzija moto cluba Brda pa se pride.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še prav prijetno je tm v njihovemu klubu :OK:

koliko je pa prostora ? :hmm: B) ... pa spanje ?

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kje se dobimo v Ljubljani?

Črpalka na Barju, Paviljon...........

Se je treba zmenit.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja dejte se zment. Jaz sem se dva dni tu blizu ekvatorja potem pa gasa domov. Tako, da bom on line sele v cetrtek iz Dubaja. Potem pa v petek nach Brnik. Sobota pa :OK: :yea2:

Vreme narocte al ga prinesem iz Dubaja B)

Barje je ok varianta pa se kafe lahko spijemo al pa kaksen... :xx:

Lp Dane

Bissau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bo lepo vreme bi se pridružu in s tem zaključu letošnjo sezono. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je pa prostora ? :hmm: B) ... pa spanje ?

...za kako urco zadremat se bo že našlo.. :zzz: ( šank, stol, miza, kavč, podn....koma)

..samo da je toplo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) O:-) O:-)

Yst bi pa sam neki vprašala, če smem.....

Sem v stanju "po prometni nesreči" .... (en kreten je čelno prigrmel v naju) in imam malce poškodovano levo koleno, pa "neki sm se v glavo udarla" ( kako nenavadno zame, vem) :huh:

No, to je bil samo uvod, da boste vedeli, kje me ne smete tikat. :devil:

V soboto ima moj partner sindikalno zabavo :naughty:, jaz pa reva, mlada, polna življenja naj

čepim doma????? :kva1: :kva1: :kva1:

Ne, sem rekla, bom pa kar v Brda šla. B)

In zdaj nastopi problem :

Kaj pa, če me bo koleno takooooooo bolelo, da ne bom mogla niti avta vozit?????? :mellow: :huh: :(

Saj vem, da se smešno sliši, ampak, a gre kdo z avtom v Brda prek Idrije ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla pripravlja "program", vreme pa smo že zrihtali.

Se bo dogajalo!!!

Kaj več upam da izveste še danes, jutri zjutraj pa ziher O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev

Kot prvo in najpomembnejse: vreme bo! :OK:

- V Ljubljani se dobimo ob 10.15 (sobota, 11.10.) na parkiriscu na Dolgem mostu.

- Odhod ob 10.30 proti Vrhniki, Logatcu ...

- Za Kalcami zavijemo proti Podkraju, mimo Cola do Ajdovscine.

- 1. meeting point: v Ajdovscini ob stari cesti proti N. Gorici na pumpi pri letaliscu - postanek cca 15 min.

- Nadaljujemo mimo N. Gorice in Solkana v Brda.

- 2. meeting point: pred Vipolzami se ustavimo oz. se dobimo v prostorih domacega moto kluba ... malo pocvekamo & morda kaj spijemo ...

- Krozna voznja po Goriskih Brdih: npr. Medana, Dobrovo, Neblo, Hlevnik, Vrhovlje, morda do Smartnega --> cilj: Kojsko.

- V Kojskem nas gostijo Bizjakovi Pri Marjotu – kosilo ob 14.00 (za 1.600: prsutova juha, tris: kanelon z mesom, njoki z gorgonzolo, rezanci z mesnim prelivom, solata, sladica, kava … vegetarjanske in podobne zelje mi, prosim, sporocite na PM).

- Po 17.00 uri razhod ali 'kakor vam drago' …

Program je okviren in si ga seveda lahko prilagajamo – torej, pripombe, predlogi etc. so seveda dobrodosli!

Se vedno se trudim najti prenocisca za nekaj tistih, ki bi zeleli ostati v Brdih, vendar so le-ta precej zasedena – sporocim naknadno.

Ne pozabite: v tem casu so ceste hladne, ponekod mokre in polne mokrega listja ipd.

Tisti, ki boste vozili v koloni, vozite v cik-cak postavitvi, brez prehitevanja, izredno pozorni bodite na voznika pred sabo … no ja, sploh na vse okoli sebe!

* Isce se motorist, ki bi prevzel nalogo »vodje puta« – motorist z zmernim tempom – veseli bomo, ce se javi cimprej (tekoce placilo ;) ).

* Za krozno voznjo po Brdih iscemo lokalnega motorista, ki bi nas bil pripravljen voditi.

Vidimo se v Brdih!

Srecno!

D. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vidite, nam manjka timing - (ker se je nekje nekaj zalomilo in mi tega ni uspelo tocno dolociti) ... prosim za pomoc:

- koliko casa zmerne voznje predvidevate od Ljubljane do Ajdovščine :?

- koliko od Ajdovscine do Gorice oz. do Brd :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!