Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

Bilo je lepo in oh in sploh vse naj naj.... hvala Perli za organizacijo... B)

Lepo vas je blo zopet po dolgem casu videti...

Zdej pa cakamo novoletno FS...

Pomladi pa spet zajahamo... :D

B)

Popravljeno . Popravil roly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz sem pa cisto zabluzil. Sem se vam hotel priklopit v Vipolzah za krozno voznjo, potem smo se pa neki z bratrancem lovili, pa pred Postojno mi je zmanjkalo bencina, tako da sva prisla v Brda okoli treh. V klubskih prostorih na pasulj in pivo in malo debate, potem pa domov.

Mi je kar malo zal :cry: . Pa drugic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še eden, ki ga vsi poznate pa še tko lep motor ma :yea2:

Hola!

Hehehe Tiger, hvala... za tole morava :beer2: ...

Ampak a veš, da je tvoj moto pravzaprav edina resna konkurenca lepoti moje Suzike :hmm: :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hehehe Tiger, hvala... za tole morava :beer2: ...

Ampak a veš, da je tvoj moto pravzaprav edina resna konkurenca lepoti moje Suzike :hmm: :blink: :lol1:

Suzuki, he he, 100 ljudi 200 cudi... :D

Men pa ni vsec Katana, ampak pircek bova pa vseeno skupi spila....

Sej vem, da pa ti ne maras testenin... :D

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hehehe Tiger, hvala... za tole morava :beer2: ...

Ampak a veš, da je tvoj moto pravzaprav edina resna konkurenca lepoti moje Suzike  :hmm:  :blink:  :lol1:

Ja Suzuki za :beer2: ni problema.ko se spet srečamo :yea2:

O lepoti motorinota pa tko ni treba debatirat saj se ve :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike dobiš noise na CD enkrat danes proti večeru ali jutri tekom dneva.

Prosim tudi jaz da se slike (filmčki) pri nekom zberejo in se zapečejo na CD in tako bo lahko vsak imel vse slikce. Lahko sem to tudi jaz samo jaz nimam ASDL in pri meni pride v poštev samo osebni prevzem ali po pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, he he, 100 ljudi 200 cudi... :D

Men pa ni vsec Katana, ampak pircek bova pa vseeno skupi spila....

Sej vem, da pa ti ne maras testenin... :D

B)

Hola!

Za pirček ni blema, Roly :D

Tudi to, da imajo vsake oči svojega malarja ni IMHO nič narobe, svet je precej bolj zanimiv in pisan zaradi tega :OK:

Testenine imam, prav nasprotno, ZELO rad. Samo da jih jem, ne pa se vozim na njih... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadeva motosvetovci :OK: Prvič z vami in upam da še velikokrat :D kdaj bo spet kakšna taka zadevica na sporedu :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa moji vtisi: Odlično, predvsem me je presenitila tako množična udeležba in vsaj prvi del poti ko sem vas spremljal ste vzorno peljali :) . Ne vem kao ste se spredaj vozili ampak začelje je lepo peljalo :notworthy:

To je bil moj prvi tapravi FS (če tistega ne Bledu ne štejem) katerega sem se lahko kolikor toliko samostojno udeležil po lanski nesreči, zato mi še toliko več pomeni.

Perla hvala in drživa pesti da se bo še kdo kdaj opogumil in kaj podobnega organiziral. Recimo da začenmo že razmišljat o lokaciji za 3.NFS :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo spet kakšna taka zadevica na sporedu :?

Spremljaj Motosvet in vse bo razkrito....

pred uporabo se posvetujte s svojim zdravnikom. Zasvoji, ce jemljete v vecjih kolicinah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da še končno jst pridam svoje vtise.

Še zdaj ne morem verjeti.

Prvič: tako velika cifra motoristov, ki se je uspela vzorno, po predpisih in brez prehitevanj odpeljati tako dolgo turo. Seveda gre tukaj posebna pohvala vodji 'horde' Climberju. Mislim, zgodilo se je to, kar sploh nisem verjela, da je možno.

Drugič: Perla je zakon. Itak pa nisem dvomila, da bo zadeva mega zorganizirana. :OK: :notworthy: :notworthy:

Bi me pa res zanimalo kdo so bili vsi ta 'novi'. Drugič bo treba organizirat še kak krst za vse, ki prvič pridejo zraven, pa da se spoznamo.

Drugače pa itaq: KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj postov sem dobil z vašimi slikcami. Do jutri pošljite, kar mislite, potem pa objavim galerijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj postov sem dobil z vašimi slikcami. Do jutri pošljite, kar mislite, potem pa objavim galerijo...

Jaaaaaaaaaa

Hočemo slikice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo zelo :OK: , samo vreme bi lahko bilo bolj soncno.

Zal je nasa skupina parih motoristov malo zabluzila po Brdih in smo prisli bolj pozno k Marjiotu :( .

Upam, da bomo drugic bolj tocni.

Drugace je pa bilo :OK: :yea2:

Pohvale Perli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo super. Sicer zamudila zbor na Dolgem mostu, a nato v solo raiderskem duhu z mojo polovicko ujela kolono mal pred Colom. Pricakoval veliko udelezbo, sam tolko folka pa spet ne. :o :D

Kosila ne morem hvalit, ker ga nisem jedel, smo pa zato z Gugotom pomalicali dve druzinski pici. :o :D :D :blink:

Na naslednje forumsko srecanje :beer2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Ekstra za Perlo ena debela... :004 ...al pa dvej... :004 ...v bistvi si je kar trij zaslujžila... :004

...obečala san ti, ka napijšen nekaj v mojen lejpon izrazoslovji, tak ka bi še samo tou povejdala, ka smo se fejst meli fajn, jesti je bilou nej normalno dobro, lujdi je bilou vec kak naroda - nanč san nej folgala fse spoznati, lokacija je bijla najlepšejša...glava mi je na vožnji samo lejtala se pa ta - tak san fsrkavala v spomin slike s prelejpe okolice, kumaj čakan (pa valda san nej edijna) kda se pa drgouč vkup dobijmo ka mo se meli tak lipou kak fčeraj. Edino mogouče rejsan tou, ka so malo preveč hitro fsi odišli domov. Či ne bi, te bi znan folgala fse lejpe pa debele pa suje pa male pa velke pa okrougle pa še kakše naj naj fajn lujdeke s toga foruma spoznati.

(čištonedekajrazmonajpoglednevprekmurskislovarPRESS)-zatou ka je tou rejsan ekstra za Perlo tak napisano

:OK:  :wub:  :D  :yea2:  :notworthy:  :kva1:  ;)

@Naataaaa! :OK: :004

@all: klapa, noro fajn vas je blo videt! res, mega ste! jasno je, da smo spet zmagovalci! :notworthy: torej, jaz se zahvaljujem vam! :OK: :wub:

p.s.: @Bladzo in Symru: tnx za kvaliteten after party v Ortu! :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovo JFS v Goriških Brdih, 11.10.03, by Perla :)

Prva jutranja misel je vznemirljiva in razveseljujoča – z motosvetovci gremo danes v Brda ... yess! :OK: Naslednja, neverjetno močna, izraža skrb in željo, da bi bilo vse v redu ... :yea2:

Jutro se nadaljuje z množico klicev in sms-ov z vse Slovenije, tudi večinoma neznancev, ki bi se nam želeli pridružiti ... glej, glej, sprva je kazalo, da nas bo malo – zasmejim se ob spominu, da sem na podlagi tega za srečanje sprva iskala gostilno za 50-70 udeležencev – in to z upoštevano rezervo :lol1: . Na forumu preberem zadnja sporočila, še malo pokombiniram in že z Izidorjem Bizjakom z domačije Pri Marjotu usklajujeva zadnje priprave. :hmm: Vsak zase in vsak na svoji strani telefonske žice razmišljava, kako se bo izšlo – presegli smo vse pričakovane limite. Namesto jutranje kave izvem, da bo naše srečanje pravzaprav na gričku v Gonjačah, na višini 290 m, ob razglednem stolpu ... torej ne prav v Kojskem :rolleyes: ... ups O:-) , zamudniki in tisti, ki bodo šli na pot sami, bodo morda imeli težave ... upam, da so si vsi shranili številko, da ne bo prehudo ...

Nebo je oblačno, a že po nekaj km-jih me pozdravlja sonce. Preseneti me prvi klic z Dolgega mostu: »Kje si pa ti?« sprašuje Hanzi. V ozadju je slišati, da je startno mesto polno motoristov. B) Pogled na uro kaže drobno zamudo – lahko si samo želim, da se bo vse izšlo vsaj približno tako, kot je bilo zamišljeno – upam, da bo Climber čimprej startal. »Vidimo se v Brdih!« ponovno povem.

Ob cesti od Ljubljane do Kalc me tu in tam razveseli pogled na posameznike in skupine, med katerimi prepoznam naše – vsi imamo isti cilj. Glavna skupina je nekje za mano. Cesta od Kalc do Cola je na nekaterih odsekih nekoliko mokra :angry: – zjutraj je tu deževalo. V mislih spremljam vožnjo kolone naših motoristov, ki bodo prevozili tukajšnje ovinke. V Ajdovščini na 1. meeting pointu srečam zgodnjo skupino s Suzukijem na čelu – v roki drži zemljevid in načrtuje pot čez Kras. Jaz nadaljujem mimo Nove Gorice in kmalu sem v Goriških Brdih. Tudi tukaj je bilo pred nami nekaj dežja, a že se kaže sonce B) – saj smo ga naročili, ne?! Ravno, ko obračam v Gonjačah, zagledam Climberja in ostale v lepi koloni za njim :OK: – kakšen pogled! Všeč mi je, da je vodeči ubral pot do Vipolž prek Kojskega, Dobrovega ... tako bodo že sedaj prevozili del Brd – vem, da ima večina za sabo že dolgo pot in v mislih, žal, skenslam napovedano panoramsko vožnjo. Na hitro še preverim lokacijo srečanja – odlično bo! :D

Ura se bliža 13. – zasuje me plaz različnih telefonskih klicev ... v Vipolže bo treba. Bencinska črpalka je okupirana z motosvetovci in nekaj drugimi motoristi, ki nas radovedno opazujejo :o . Po, žal pač, prepotrebni selekciji odpeljem po cesti čez Kozje proti Kojskemu ... za mano pa ... koliko? ... kakih 80 motoristov. Uauu! Levo in desno grički, vinogradi, briške vasice, stolpiči ... res lepo. V Gonjačah ob cesti ustavim in kolona motorjev zavija mimo mene proti razglednemu stolpu ... carsko! Skupaj s še nekaj drugimi avtomobili zapeljem za njimi proti vrhu. Krožna cesta pod stolpom je polna parkiranih motorjev ... ni kaj – fantastično! ... Štetje motorjev doseže 120 in razmišljam o številu udeležencev ... 150? ... ja, tam nekje. :OK:

Srečujemo znane obraze, spoznavamo nove in pogrešamo tiste, ki jih danes ni z nami. Forumaši od vsepovsod, ki vsak za svojim ekranom in tipkovnico skorajda vsak dan krešemo, vedno znova spremo in razpremo svoja mnenja, delimo izkušnje in dogodivščine, razpravljamo o vsem mogočem in masičem, z isto skupno točko – ljubeznijo (:naughty:) do mašine na dveh kolesih. B)

Okupiramo ozemlje Bizjakove domačije. Končno pršutova juha ... gledam okoli sebe ... mhmm, bo ... tudi okus nadaljevanja se topi v ustih :OK: ... hrana mi je všeč ... nikakor nisem razočarana – prav nasprotno! Tudi ostali kimajo. Fino. Za ljubitelje statistike: Pojedli smo 85 kosil (moje je bilo gratis, hehe).

Premalo je bilo časa, da bi si povedali vse, kar smo si želeli ... za to bo priložnost na naslednjih srečanjih ... dosegli pa smo svoj namen in cilj, ki smo si ga zadali – skupna vožnja v Brda kot lep zaključek letošnje sezone. Upam si reči, da smo se razšli zadovoljni – bolj ali manj vsak po svojih poteh – na vse strani države. Nekateri smo se ustavili še v prostorih briškega moto kluba Brda, kjer so nam zatrdili, da zbor v Vipolžah naslednje leto bo! :P No, ne glede na to, mi gotovo spet pridemo v Brda. ;)

V neizmerno veselje mi je, čeprav vem, da so imeli nekateri posamezniki tega dne take ali drugačne manjše težave, da smo se vsi srečno vrnili domov. Prav je tako – tako kot mora biti. Menda je bila vožnja največje skupine motosvetovcev od Ljubljane do Vipolž lepa in je potekala tekoče ter brez zapletov. :OK: Climber & ostali, ki ste pomagali – tnx! :notworthy:

Na forumu berem vtise, ki dajejo vedeti, da smo si podarili nepozabno doživetje. Spet smo dokazali, da znamo! Pretirane pohvale in zahvale so odveč – ve se, da pritičejo vsem nam, ki smo prišli in zahrumeli po Brdih. Slika na krožišču pod stolpom pove vse! :grim

Vidimo se na NFS!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovo JFS v Goriških Brdih, 11.10.03, by Perla :)

Srečujemo znane obraze, spoznavamo nove in pogrešamo tiste, ki jih danes ni z nami.

Končno pršutova juha

lepo da ste nas tudi pogrešali(tiste ki nismo prišli) :cry: :cry:

kakšna pa je bila pršutva juha...tako vizualno kot okus.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ... :naughty: ... mislim, da je prislo 8 ducatijev :P :devil: :OK:

Kakšen čudež, a ne :D

ponavadi že na pol poti šraufi letijo naokol... B)

Zgleda, da smo jih dobr pošraufal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!