Skoči na vsebino

Moto Guzzi Griso


Kruse

Priporočene objave

Motor zgleda :notworthy: , samo izpušne cevi pa po fotki sodeč potekajo nevarno blizu voznikovih nog... :hmm:

Aja, pa kaj tale deklič na vsaki sliki zakriva del motorja? Se mi zdi, da se fotograf ni preveč potrudil, da je ne bi bilo na fotki. :D

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa kaj tale deklič na vsaki sliki zakriva del motorja? Se mi zdi, da se fotograf ni preveč potrudil, da je ne bi bilo na fotki. :D

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja že kakšen info o CENI!!!!!?????????????

Pa ne mislt,da se mi je spet snel,pa da bom spet menu!!!! Sam grozn rad se rajcam pozim!!!! :lol1: :lol1: Ja,ja sej vem,da bi se lahko tut na kak drgačn način!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak, ko je oblikovalec prišel do lončkov za zavorno olje in za sklopkino olje, je očitno umrl, dal odpoved, ali pa so mu vzeli projekt in šli v štarcuno z rezervnimi deli za karkoli za prvim vogalom in nabili tisti nesrečni štrleči posodici tja gor.

Ne da bi hotel biti kritikastrski, Moto Guzzi je bil zelo na vrhu mojih želja, ampak ti posodici zaradi neokusnosti tako padeta v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak, ko je oblikovalec prišel do lončkov za zavorno olje in za sklopkino olje, je očitno umrl, dal odpoved, ali pa so mu vzeli projekt in šli v štarcuno z rezervnimi deli za karkoli za prvim vogalom in nabili tisti nesrečni štrleči posodici tja gor.

Ne da bi hotel biti kritikastrski, Moto Guzzi je bil zelo na vrhu mojih želja, ampak ti posodici zaradi neokusnosti tako padeta v oči.

Ne se prehiter sekirat. Gledu si prve slikice, ki so slike prvega prototipa in ne serijskega motorja. Če pogledaš slike bolj proti koncu prve strani boš vidu, da teh lončkov na kasnejšem prototipu ni več. Pri prototipu jim je očitno mal cajta zmankal, al pa so bili neučakani kot otroci, ki bodo dobili novo igračko. Morš rezumet tu so čustva v igri. Če bi jast naredu tak lep motor in bi me za cajt basal, bi ga pkazu tut s takim lončkim!

Glede cen pa še nisem nič opazu. Mislim, da so razmišljal na ceno okol 13.000-14.000 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cen pa še nisem nič opazu. Mislim, da so razmišljal na ceno okol 13.000-14.000 EUR.

:xx: :xx: :xx: :xx:

Odločno preveč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bom raj na Engleza počaku!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sa če bo slovenski zastopnik držal cene tako kot za ostale modele, pol ta zadeva pri nas ne bi smela koštat več kot 2.5-2.6 miljončka! Kar spet ni malo, ni pa veliko. Če primerjaš z drugimi posebneži je cena vredu. Kakšna alternativa je pa Anglez? Sejv njihovem reprtuarju ni nič kaj takšnega, za kar bi lahko reku "tole je pa alternativa za Grisoja"

Kris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pocasi se tudi Griso A.K.A "The body guard" (povzeto po Ameriskem zastopniku) bliza proizvodnji.

Griso: dosedaj so naredili le en prototip ki deluje in nekaj za razstave. Prav te dni se bodo odločali ali naj na njega dajo motor s štirimi ventili na valj (tak kot daytona, MGS in Centauro) ali pa dvoventilskega, od breve 1100 z dvema svečkama na valj, ki po sposobnostih le malenkost zaostaja za štiriventilskim. Če bodo sprejeli to možnost bo motor šel v proizvodnjo že letos jeseni, sicer pa šele drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Na tovarniski strani si lahko ljubitelji tega motorja dolocijo kaksne barve bi ga radi imeli. Mogoce bo pa kaksna barvna kombinacija izbrana za proizvodnjo :OK:

Taksen bi pa bil moj "Brutus": :yea2:

Aha, pa se to: motor bo dvoventiljski, tak kot pri Brevi 1100

post-4-1096758173.jpg

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

odlično se pelje, čvrst in agresiven, cestni torpedo

In kje si ga vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no shit, sherlock.

sem mislil ker sele mesec dni po vprasanju odgovarjas, da ti je sele danes uspelo priti iz gozda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da malo obudimo temo......ima mogoče kdo informacije s prve roke glede Grisota 850?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!