Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

vprađaj pri Habat Moto CEnter... oni prodajajo KTM ... ziher ti lahko prodajo tudi samo manual ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprađaj pri Habat Moto CEnter... oni prodajajo KTM ... ziher ti lahko prodajo tudi samo manual ...

Njbrz bo kar batzajla zrihtu... .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo... naše cene so bistveno predrage napram letu izdelave... saj nimam 0 proti ampak v EU smo...

Jaz sem naročil novega 625 SMC /2006 EZ/02/2006

In motori kot se pri nas prodajajo model 2005 in so letniki 03,04 in je pregrago to...

In z vsemi stroški + 2 Akrapovič lonca sem profitiral OGROMNO

Mislim, da če zanima koga kakšen privat dober uvoz - KTM - HONDA ... :devil:

Mislim da Vam to vsepove...

lp;

Jernej :wub:

Popravljeno . Popravil J`Mavr0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ah ja...pa se da se ti kej tazga zgodi kot se je men recimo...no uglavnm vprašanje bi mel kok okvirno pride generalna na lc4 masini (620SC).....ker mi je zaribal...(ampak samo deli kok pridejo za generalno) :xx: :BUA:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja...pa se da se ti kej tazga zgodi kot se je men recimo...no uglavnm vprašanje bi mel kok okvirno pride generalna na lc4 masini (620SC).....ker mi je zaribal...(ampak samo deli kok pridejo za generalno) :xx: :BUA:

Mislim da boš moral kaj več povedat. Če veš seveda? Kaj si pa delal da je zaribal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da boš moral kaj več povedat. Če veš seveda? Kaj si pa delal da je zaribal?

Jah kaj ti pa cem govort...zamenal bom itak vse od blajerce do bata, lamel ,ventile, lezaje...vse uglavnm...pa me zanima kok pride...kaj sm delal...nc pelal sm se...cist tko k ponavad pa je pac neki zjebal ga...ena napaka...kaj pa zaenkrat se nebi vedu ker nism nc podru... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj ti pa cem govort...zamenal bom itak vse od blajerce do bata, lamel ,ventile, lezaje...vse uglavnm...pa me zanima kok pride...kaj sm delal...nc pelal sm se...cist tko k ponavad pa je pac neki zjebal ga...ena napaka...kaj pa zaenkrat se nebi vedu ker nism nc podru... :hmm:

Ja, ne more kr zaribat no? Mal poglej na e-bay za kako rabljeno mašino... Mogoče najdeš kako delujočo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne more kr zaribat no? Mal poglej na e-bay za kako rabljeno mašino... Mogoče najdeš kako delujočo

lahko...se prej k si mislis...pac pride do neke napake ki potem povzroci to...bogve kva je blo dotrajan...zakaj bomo vidl k razstavm...upam da bom cimprej dobil dele ker nebi rad celo sezono doma bil...Eh masine z ebay-a ne maram ker bo isto ksno sranje k pr men...te motorji so rabljeni vsi zgoneni...najbols da vse v masini zamenam pa bo ene 15000 mer... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km si pa naredu s to mašino???si servise vse redno opravlju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km si pa naredu s to mašino???si servise vse redno opravlju?

Jst sm naredu samo 1500km....servis je biu nrjen...samo kaj sem dobil v roke je vprasanje...(je blo ze zjahan) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče tvoj KTM rdeče barve? Čist tko me zanima...

Ne crn je z belimi napisi KTM... .) sem pa srecal tud rdecga ze ene parkrat na vasem koncu...(p.s. ce mi motor dela sem vsak dan na Rakitni) :D

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam vprašanje;

Ali drži informacija, da naj v letu 2007 oz. 2008 pri KTMju ne bi več delali SMC 625, oz. SMC 660??

Aja...tak btw za vse;

SMC 625 je zakon, SMC 660 je malo bolj brutalen v primerjavi z 625, vožnja pri obeh je odlična, treslajev kot pravijo nekateri tukaj pa takih ni; je pa res, da v nižjih obratih ... zelo nizkih, dejansko eincilinderc ne more delat, te pač cuka ... drugače pa za kratke ovinkaste ture...zakon, pa tudi SMC 625 je z elektro štarterjem bolj primeren za vsakodnevno uporabo...oz. za adrenalinske vožnje;

Fajn pa je da je MK41 odprt, pa da na airboxu imate odrezan pokrov na vdolbini ali pa factory mrežico za pokrov airboksa, pa tud akrapovič zraven, pa je... :kva1: :OK: :evilgrin:

Skratka...idealno za kratke ture...

Lp;

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ma kdo kako izkušnjo z zablokiranjem KTM LC4 motorja na 21KW?

Drugo leto bom nabavil Supermotota in bo verjetno kr KTM... Pa me zanima če se je kdo kaj zanimal za blokade, ker mam zaenkrat samo za 25KW izpit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

OK, ugotovu sem da ne morem kupit LC4 640 ker se ga ne da zablokirat. Poleg tega ne morem kupit SC625 ali SMC660 DO letnika 2005, ker imajo preveliko razmerje KW/kg. Edino kar mi preostane sta tanova modela(tudi veliiiko lepša) SMC 625 in SMC660.

Mal me skrbi, ker se v sloveniji noben ne prodaja, na moto.it pa jih tudi ne prav veliko. Mogoče kdo prodaja drugo leto? :whistle:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred sabo imam katalog 05 in pise da imata 625 in tavelk 21kw in pa 146/138 kg. Razmerje je pa kaksno zgornja meja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa duku fali?

Fali mu 25KW v prometni :unsure:

Problem je ta gnil izpit za 25KW. JE zraven še razmerje med KW/kg, ki ne sme presegati 0.16.

Torej SMC625/SMC660 DO letnika 2004 ne pride v poštev ker imajo 24KW v prometni in premal kg(132). Tuki pride razmerje 0.18...

Pri letniku 2005 pa je v prometni 21KW in je teža višja, kot je Franci povedal. Tako pride razmerje za SMC660 0.152 in za SMC625 0.144.

Še slika za primerjavo modelov:

21259_0_1_2_625%20smc_Image%20credits%20

21617_0_1_2_625%20smc_Image%20credits%20

Meni je 2005 veliko lepši. Samo nevem kako bo z denarjem. Upam da dobim kakega v Sloveniji, če ne bo treba uvozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravite me, če se motim.

A ni tako da je omejitev 25kW ALI 0,16km/kg

KW so, ne konji.

In "in" je vmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima ali ima kdo od vas ktm 625 sm letnik 2005 se pravi tisti ki ima zadaj 2 izpuha in spredaj ne 4 kotno luč=?? Zanima me kako ste zadovoljni z njim? Poraba, koncna hitrost in ce so kaksne stvari ki vam niso vsec se pravi hibe samega motorja. Imate kaksen nasvet katere sprotne izpuhe se za ta model motorja izplaca kupit nekako price performance? Sem klical za wingse je cena 550e za oba se vam zdi to ok=?

Sprasujem ker se odlocam za nakup.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali ima kdo od vas ktm 625 sm letnik 2005 se pravi tisti ki ima zadaj 2 izpuha in spredaj ne 4 kotno luč=?? Zanima me kako ste zadovoljni z njim? Poraba, koncna hitrost in ce so kaksne stvari ki vam niso vsec se pravi hibe samega motorja. Imate kaksen nasvet katere sprotne izpuhe se za ta model motorja izplaca kupit nekako price performance? Sem klical za wingse je cena 550e za oba se vam zdi to ok=?

Sprasujem ker se odlocam za nakup.

Lp Andrej

Ena hiba za katero jaz vem je to da jih je v Sloveniji zelooo malo. Tudi jaz se palim za nakup 625, samo bo verjetno treba kr 660 vzet. Poglej koliko pridejo novi Leovince, ker pri Wingsu nimaš homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!