Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

 noiser 69 tk rihtaš motor da že naprej vem da bo letošna sezona z padci..:D krajša kuplang ročka ti čepki v balanci predlagam ti še da si dobiš neki za zadnje matice za pesto..;) tam rad motor podrsa če boš na tleh, za izpuhe pa še sam nevem kaka je lahka rešitev da nebi bli podrsani..xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 noiser 69 tk rihtaš motor da že naprej vem da bo letošna sezona z padci.. :D krajša kuplang ročka ti čepki v balanci predlagam ti še da si dobiš neki za zadnje matice za pesto.. ;) tam rad motor podrsa če boš na tleh, za izpuhe pa še sam nevem kaka je lahka rešitev da nebi bli podrsani..xD

dol pošraufaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na izpuhe lahko namestiš tole;

 

2vsl0zr.jpg

 

d247f8d2.jpg

 

 

 

 

 

To je malo debelejša cev za gorivo, skozi njo porineš objemko(šelno) in žeimaš poceni ščitnik za izpuh.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 noiser 69 tk rihtaš motor da že naprej vem da bo letošna sezona z padci.. :D krajša kuplang ročka ti čepki v balanci predlagam ti še da si dobiš neki za zadnje matice za pesto.. ;) tam rad motor podrsa če boš na tleh, za izpuhe pa še sam nevem kaka je lahka rešitev da nebi bli podrsani..xD

 

to je vse preventiva!;)

drgač pa na zadno in predno os pridejo fustrasterji, tk ko na sliki ene par strani nazajm, bom use dokumentiro pa prlepo sm.

motor mi je 1x na mesto pado na levo stran, odlomla se je ročka za kuplongo + šalthebl, nvm kk mu je to uspelo ampak ja :glare: , tk da rajšm dam neki € za zaščito ko pa vedno neki novga kupuvat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noiser pa ne motor potleh metat, ker je bil tako lep...se pač zgodi nimaš kaj, poglej malo na ebay.de je te robe za ktm veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noiser pa ne motor potleh metat, ker je bil tako lep...se pač zgodi nimaš kaj, poglej malo na ebay.de je te robe za ktm veliko.

 

sm že naročo vse iz ebaya tk da pride nasledn tedn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si laj narocal iz azije bo verjetno malo za cakat ker imajo sedaj posevnookci novo leto. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si laj narocal iz azije bo verjetno malo za cakat ker imajo sedaj posevnookci novo leto. Lep pozdrav

Sm vse naroču iz tule, vredi cene pa ponudba, pa 6€ poštnina(morda veš če bo treba še kaj u sloveniji plačat?) tk da ne bo problema pomoje:)

http://www.ebay.de/itm/KTM-LC-4-Schalthebel-KTM-LC4-640-E-/400241548323?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item5d30415c23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ne bos plačal v SLO, ker je namčija v eu in če si naročal iz Nemčije potem ni ne carine ne ddv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx, se mi je zdelo ja:)
čakam da pridejo deli, namontiram vse, poprajim luči ga pelem na tehničnega pa je, mašina pa tut ma 2k kilometrov od menjave olja+filtrov in nastavlenih ventilov, pa zadna nova guma 50 km, ke si poomlad :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje pojme je realna cena okoli 2800e....men osebno so te modeli grd ko satan ker izgledajo s tisto kvadratno lucjo kot iz leta 92....ne  vse plastike ne pašejo od 2005.  od 2005 pase leva in desna sprednja plastika in prednja strehca, zadek in plastika okoli luči je drugačna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kupujem ktm-a pa me zanima kolko bi bila realna cena tegale,če kdo ve kak so kaj cene

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6896729

 

zanima me tudi če na ta model pašejo plastike od novejšega modela 05

 

LP

 

ne bi vedo točno, pomoje okol 2800 odvisno od ohranjenosti pa vsega...

bi se dalo kombinirat s plastikami ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tk je ko ga dobiš na "vago" :smoke:
je pa res mavo mankavo da bi biv na hrbto :whistle:

 

427839_384438161625919_1664607471_n.jpg

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak obcutek je pa tak, kot da bi mi bivso babo fuk...al;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kupujem ktm-a pa me zanima kolko bi bila realna cena tegale,če kdo ve kak so kaj cene

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6896729

 

zanima me tudi če na ta model pašejo plastike od novejšega modela 05

 

LP

Tale se je lani prodajal za 2500(sem se pogovarjal z prejšnjim lastnikom), mislim da blizu Krmelja.

 

 

Plastike pašejo le če zamenjamo zadnji del okvirja, pa tudi sedež je treba drug.

 

Je pa to grozna žvau, ene 20 kil je lažji od 640ke gre pa ko norc, prava dirkalna mašina!

640ka ima akumulator, zaganjač, druge odmične, antivibracijsko gred in pa uplinjač ki deluje na podtlak kar motor naredi veliko bolj neodziven na gas in len v primerjavi z 660ko ki znori v trenutku ko odpremo plin.

 

Če se voziš sam je to to, če se bi pa še punca rada zadi pelala pa 640. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am moja punca je bila tudi na 640 nesrecna;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak ko te gare ful tree že napram duke,ki je dost več od mopija

Ne vem zakaj bi duke manj tresu ko imata pa enak motor, edino kar ima več so kao antivibracijske uteži na obeh koncih krmila. 690 je pa druga zgodba...

Popravljeno . Popravil Zulf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi duke manj tresu ko imata pa enak motor, edino kar ima več so kao antivibracijske uteži na obeh koncih krmila. 690 je pa druga zgodba...

pač smc letnik 2006 ful trese.duke 2010 pa je bil fina igrača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!