Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

LC4 (enduro al pa SM,sej je prbližn glih) od slabih 5 pa tja do 6.8 mislm da sm največ nameril (2002)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na SMC 625 od 5l (v dvoje na izletu) do 10l (dirka), sicer pa normalna poraba dobrih 6 litrov. Modeli s FCR uplinjačem kurijo malo več od tistih z mikunijem. Predvsem se to pozna pri priganjanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko ker pove, kako se da znizati( ce je sploh mogoce), pa a se to pol kaj pozna pri voznji.....ce bi bil znizan za okoli 7cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sej to je kr zadovoljivo za to kar od sebe dajo v primerjavi s huso 510 k pa kao žre neki čez 8 :)

tista husa je precej bolj dirkalna zadeva,primerljiva z EXC. LC4 motor je malenkost bolj umirjen,pa tud ne preveč :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 18 letih avtomatsko dobiš ispit za 250če maš prej že ispit za 125 ane. Pa mal razmišlam de bi si pol kupu neki močnejžga pa za tehničnga zamoru mal. eni so mi rekl de bi to loh naredu z elektronsko blokado pa pol naj bi z stikalam to mal regulirov pa me zanima še vaše mnenje o nakupu. kva se po vaših iskošnah najbl splača razmišlam pa v smeri suprmoto al pa nejbi hardindurco sej mo vidl. gutov ktm al pa husa. jst se itak bl mal spoznam me pa ful zanima ta smer :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 18 letih avtomatsko dobiš ispit za 250če maš prej že ispit za 125 ane. Pa mal razmišlam de bi si pol kupu neki močnejžga pa za tehničnga zamoru mal. eni so mi rekl de bi to loh naredu z elektronsko blokado pa pol naj bi z stikalam to mal regulirov pa me zanima še vaše mnenje o nakupu. kva se po vaših iskošnah najbl splača razmišlam pa v smeri suprmoto al pa nejbi hardindurco sej mo vidl. gutov ktm al pa husa. jst se itak bl mal spoznam me pa ful zanima ta smer :?

ja js isto studiram, sm vido da imajo ktm 660smc pa 625smc, ze ob nakupu vsi blokado 21kw.....tako da ga lahko kamot voziš, verjetno ga pa potem odpres, v prometni pa lepo ostane 21kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

A mi lahko kdo pove na koliko km imata servisne intervale 625 in 660 smc, za razliko od 640lc4, ki jih ima na 600 km, če se ne motim.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav vsem!

Potreboval bi pomoč glede elektrike pr novih LC4 vs. stari LC4. Namreč zanima me zakaj majo nove mašine iz magneta potegnjene 3 žice, stara mašina pa samo dve? Je fora v tem da je napetost pri novih zdrobljena na 2x6v, pri starih pa 1x 12v? Kakšna je razlika v usmernikih in ali je že kdo probal prirediti nov usmernik z novim?

Hvala za vse informacije!

LP Martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to pobral da ima smc 640 intervale na 600 km. Vsi lc4 motorji imajo servisne intervale na 5000 km.

Popravljeno . Popravil boris22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mislil sem na 6000 km, samo pomojem ima 660smc bolj pogosto servise, kot pa navaden lc4, saj je bolj navita mašina. Naj nekdo napiše, če je v tem poslu!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da ima 660 največ konjev in je najlažji med smcji samo mašina je enaka in sliši na ime lc4. Razlika med 625 in 640 je v uplinjaču. 640-ka ima uplinjač mikuni 40, 625 pa Keihin MX FCR 41 oba imata 625 ccm. Kar se tiče 660 pa sigurno je močnejši saj ima tudi več prostornine natanko 654ccm. Drugače pri vseh smcjih so servisni intervali na 5000 km s tem mislim menjava olja in filtra, čiščenje zrančnega filtra in štelanje ventilov. Za info skoraj vseh supermoto modelov pa dobiš tukaj pa tukaj ti tudi piše servisni intervali za smcje če ne verjameš meni

http://www.ultramotard.com/bb/ftopic58737-0.php

Popravljeno . Popravil boris22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da ima 660 največ konjev in je najlažji med smcji samo mašina je enaka in sliši na ime lc4. Razlika med 625 in 640 je v uplinjaču. 640-ka ima uplinjač mikuni 40, 625 pa Keihin MX FCR 41 oba imata 625 ccm. Kar se tiče 660 pa sigurno je močnejši saj ima tudi več prostornine natanko 654ccm. Drugače pri vseh smcjih so servisni intervali na 5000 km s tem mislim menjava olja in filtra, čiščenje zrančnega filtra in štelanje ventilov. Za info skoraj vseh supermoto modelov pa dobiš tukaj pa tukaj ti tudi piše servisni intervali za smcje če ne verjameš meni

http://www.ultramotard.com/bb/ftopic58737-0.php

Fenk ju veri mač :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Potreboval bi pomoč glede elektrike pr novih LC4 vs. stari LC4. Namreč zanima me zakaj majo nove mašine iz magneta potegnjene 3 žice, stara mašina pa samo dve? Je fora v tem da je napetost pri novih zdrobljena na 2x6v, pri starih pa 1x 12v? Kakšna je razlika v usmernikih in ali je že kdo probal prirediti nov usmernik z novim?

Hvala za vse informacije!

LP Martin

OK sm že skužu. Hvala vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisni interval na 5000km je pri tistih LC4 mašinah, ki imajo olje tudi v okvirju in kovinski (kot pri avtomobilu) filter olja, ostali imajo na 2500km. Kolikor vem so to SC in SXC do '03.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lc4 660 smc 2004 menjava olja in filtrov na 25h ali 2500km.

660 2004 ima tudi dva oljna filtra in olje v cevi pa je vseeno tak servisni interval.

ventili na 5k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lc4 660 smc 2004 menjava olja in filtrov na 25h ali 2500km.

660 2004 ima tudi dva oljna filtra in olje v cevi pa je vseeno tak servisni interval.

ventili na 5k km

Ja zanimivo. SMC 625 l. 2004 ima pa na 5000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimivo. SMC 625 l. 2004 ima pa na 5000 km.

Moja 660 ima servise predvidena na 5000, vsaj tako piše

Popravljeno . Popravil Butnglavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi po dolgem času odsotnosti...

Ker sem prodal mojega KTM mi je v tem daljšem obdobju nekaj manjkalo :blush:

Ter se sedaj javljam, da mi POMAGATE.

Rad bi: KTM

V prometni (naletel na začetek starega-novega zakona) in imam samo do 24kw, kr dobro leto mi še manjka...

Vozil bi se večinoma po cesti, beri (SMC) tu pa tam kaki teren, rahli makadam ... (vem kak gre po vzpenjači 525exc po na SM :evilgrin:

Kaj predlagate? imam namreč 1.5milj... toliko sem pripravljen dat +/- ...

1. Razlika 640 lc4 oz. 660 SMC?

2. Razlika uplinjač, teža, višina, ali ime e-štarter?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1171905

Pozna kdo tega?

Je vredno to?

Hvala Vsem, in vesele praznike

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res nobeden ne pozna tega motocikla? oz. specifikacije ter razlika v vožnji in v teži, višini, uplinjaču...

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par postov višje je opisana razlika med temi motorji

Drugač če hočeš met to zadevo zablokirano, jo kupi, sam vedi da kej več kot 100km/h boš težko šel... Sicer nimam izkušenj in ne vem, ampak se mi tko dozdeva... če se 600ccm 4valjnik ki gre odprt 250km/h zavrti tam do 160km/h pol nevem kako bo s SM... lahko pa da bo šlo tud kej več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec mi je povedal da je odblokiran 660SMC iz 24kw na 34kw in je ŽAL brez akrapoviča (je prodal)

"z Akrapovičem je šel še bolj" ... mi je zatrdil

Cena je 1.380 SIT? se splača kljub temu da je na KIK start?

lp;

Jernej

Ali naj počakam pa si potem kupim 640 na SM

Popravljeno . Popravil J`MavrO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec mi je povedal da je odblokiran 660SMC iz 24kw na 34kw in je ŽAL brez akrapoviča (je prodal)

"z Akrapovičem je šel še bolj" ... mi je zatrdil

Cena je 1.380 SIT? se splača kljub temu da je na KIK start?

lp;

Jernej

Ali naj počakam pa si potem kupim 640 na SM

Hja, odvisno u kakem stanju je motor... Če je odblokiran boš spet imel probleme z blokiranjem nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!