Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

Pozdravljeni, žejen KTM sem zasledil ...

KTM 625 LC4 2004 (@avto...)

Je z .it uvožen in sem malo skeptičen, ker sem z Mb mi je ogled (vožnja) malo predolga,

pa me zanima, če je kdo z "obale" - kopra da bi ga vsaj okvirno pogledal,

oz.

če mi lahko kdo pokomentira slike. Ker motor bi imel za "adrenalin" sproščat...

660SMC pa mi 0 ne prodaja nad 2004 ...

Tako da vsaka pomoč, @info novega kupca 660 je dobrodošla, oz. komentar motorja?

Je vreden , ni vreden, kaj je boljše? ker imam 5700€ limita ...

Hvala vsem, se bom oddolžil ko bom imel prevoz ...

lp;

Jernej

Popravljeno . Popravil J`Mavr0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni...

Prodaja se 660SMC iz škofje loke...

Pozna kdo motor z celotnim akrapovičem ?

"

Peter

E-mail: rogelj.peter@gmail.com ?

"

Ker se zanimam, oz. informativno vprašam če se govori kaj o njem

aja... 05 letnik in ima samo 3000km...

Vsak odgovor je dobrodošel

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel gledat 660SMC 05 in :blink: presenečen nad namotrjem...

ampak sem malo skeptične, ali (laik) da mrzel motor je malo glasen ni občutka tresljajev oz. vibracij na celindru, ampak od noter se sliši (ali more to bit tak?)...

Ker se resno zanimam za nakup, vprašam če je kdo z MB (magari mu dam za kako "dnevnico"),

če bi šel z mano v petek v Škofjo loko???

lp;

Jernej :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Mavro se vračaš v motoristične vode!!! :OK:

Če še misliš koga od zadaj vozit ti 660smc ne pride v poštev!

Popravljeno . Popravil KTM1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje z lc4 za pisto danes pridobljene neprecenljive.

Motor v brzini (vsaki!) dobesedno trže in dviguje na zadnje kolo. To je tako divji motor, jao.

Skratka motor sem prvič vozil in sem bil navajen zelo trdega vzmetenja tako da me je to zelo oviralo pri hudem zaviranju saj se dobesedno poleže sprednji konc in neveš kdaj bo šlo vse skup v remengo. Pri pospeševanju pa sili vedno na zadnje kolo. Zelo zelo bolijo roke gor, veliko bolj kot na cestaku namreč vibracije so tako hude gor (jasno 1 valj pa velika prostornina).

Če bi imel namen se vozit na kratke turce bi ga zagotovo vzel, a žal s tem ni se za peljat na daljše razdalje saj že po 10km roke tako bolijo da ne zdržiš dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje z lc4 za pisto danes pridobljene neprecenljive.

Motor v brzini (vsaki!) dobesedno trže in dviguje na zadnje kolo. To je tako divji motor, jao.

Skratka motor sem prvič vozil in sem bil navajen zelo trdega vzmetenja tako da me je to zelo oviralo pri hudem zaviranju saj se dobesedno poleže sprednji konc in neveš kdaj bo šlo vse skup v remengo. Pri pospeševanju pa sili vedno na zadnje kolo. Zelo zelo bolijo roke gor, veliko bolj kot na cestaku namreč vibracije so tako hude gor (jasno 1 valj pa velika prostornina).

Če bi imel namen se vozit na kratke turce bi ga zagotovo vzel, a žal s tem ni se za peljat na daljše razdalje saj že po 10km roke tako bolijo da ne zdržiš dolgo

S katerim modelom si se pa vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre od motoristov z MB z mano v škofjo loko?

V glavnem tak sam kupujem, @informativno...

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na KTM so mi št. šasije in motorja preverili in ugotovili da je 03 letnik in prva registacija 04...

motor pa se prodaja pod 05 letnik!

...

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si zračunal, ali kako si videl da gre orenk?

Vidu sem ga, ko se je vozil v družbi tovarniških dirkačev supermoto S1 in S2 ... potem sem pa še govoril s serviserji, ki so povedali, koliko več moči ima agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasanje...

Bil sem pri Habatu in v trgovini ima KTM Duke II.

Ko sva se malo pogovarjala s prodajalcem mi je rekel da s tem motorjem 2 do dubrovika brez problema...

Res je da imam jaz (samo?) 80kg moja punca pa niti 50kg ne.. tako da sva oba bolj vitka...

ko pa berem tukaj po forumu pa vidim da vecina pravite da vec kot 200 km v enem dnevu nebo slo :cry:

Ker se resno zanimam za nakup takega motorja bi prosil (iz lastnih izkusnej) kako repliko na tole vrpasanje :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasanje...

Bil sem pri Habatu in v trgovini ima KTM Duke II.

Ko sva se malo pogovarjala s prodajalcem mi je rekel da s tem motorjem 2 do dubrovika brez problema...

Res je da imam jaz (samo?) 80kg moja punca pa niti 50kg ne.. tako da sva oba bolj vitka...

ko pa berem tukaj po forumu pa vidim da vecina pravite da vec kot 200 km v enem dnevu nebo slo :cry:

Ker se resno zanimam za nakup takega motorja bi prosil (iz lastnih izkusnej) kako repliko na tole vrpasanje :eek:

Rit začne neznosno boleti predvsem zaradi vibracij. Če si sam je malo bolje, ker se presedaš pa malo vstaneš med vožnjo, v dvoje pa je zame skrajni domet kakšnih 250km, sicer z LC4, z dukom ne bo kakšne bistvene razlike, edino sedež je malo udobnejši, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj kolega je baje tudi neznansko "užival" ko je šel na furco čez vršič iz primorske. pa baje so se mu cigareti čisto izpraznili (tobak ven) zaradi vibracij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nikoli nisem imel problemov na lc4-ki narediti tudi več kot 300km dnevno.

težave so nastale samo s sopotnikom, ker sem moral sedeti bolj spredaj kjer se sedež začne dvigovati (na rezervoar) in pritiska direktno na prostato oz. jajca :xx:

to pa je bilo ,,rahlo" neprijetno.

duke zgleda da ima malo drugačen, bolj udoben sedež. seveda je odvisno tudi od debelosti sopotnika in tega, če je na motorju kovček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi jaz okvirno strinjam z zgornjimi izjavami, torej tja do 200 km bi še šlo. Malo nelagodnosti pa boš občutil že malo prej.

Po moje je pri tebi ključno nekaj drugega. In sicer, za kaj boš motor uporabljal?? Če se bosta s punco peljala do morja parkrat letno, je duke primeren. Če se bosta vozila dol ''vsak'' vikend, bo mukotrpno. Potem razmišljaj o čem drugem, razen če je v vaju malo mazohista...

Se pa vse da, če se hoče. Videl že tudi nemce na EXC-jih v Puli, otovorjene kot kamele. :kva2: :kva2:

Lp, Lightning!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne date starega trdega oblazinjenja dol in kupte mehkejšo(debelejšo) špužvo? Menda ja ne boš zarad sedeža ne-kupu motorja?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm

V bistvu bi rad imel motor za "vsakodnevno rabo" :OK:

Se pravi vsak dan za v sluzbo, trgovino

+

ko je cas za kak izletek... recimo obala mogoce hrvaska in podobno..

Uakaj ravno Duke?

Lep mi je + vsec ker ima tak nenormalen navor... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!