Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

Kupi, motorja se tudi jest nebi branil, mogoče enkrat prodam to 4valjno kravo in kupim prav duka...

Če te skrbi oblazinjenost sedeža se da vse rešit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tukaj ne igra vlogo samo sedež. Namreč lc4 tako trese prou za popizdit. Jaz sem ga pelju 5km pa so me zapestja bolela nenormalno. Sem se vsedu nazaj na suziko pa sm se pelju ko gospod, nežno, romaticno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tukaj ne igra vlogo samo sedež. Namreč lc4 tako trese prou za popizdit. Jaz sem ga pelju 5km pa so me zapestja bolela nenormalno. Sem se vsedu nazaj na suziko pa sm se pelju ko gospod, nežno, romaticno

:eek:

aja saj res...

Saj so nekateri ugotovili, da so "softič" tako da je pomoje to normalno za tako "sorto" ljudi :lol1:

(malo sarkazma ne skodi)

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tukaj ne igra vlogo samo sedež. Namreč lc4 tako trese prou za popizdit. Jaz sem ga pelju 5km pa so me zapestja bolela nenormalno. Sem se vsedu nazaj na suziko pa sm se pelju ko gospod, nežno, romaticno

Ko sem ti prvic rekel da si softic, je billo na pol zares, sedaj pa dvakrat potrjujem.

PS: Če te je že 5 km na LC4 ''zjebalo'' , se mal potipi med nogami, da nis mrbit deklič :devil:

PS1: Več kot očitno pretiravaš, zato mogoče malo bolj realno piši, da ne boš morda koga res zaradi teh tvojih NENORMALNIH vibracij odvrnil od nakupa. Vsak enovaljnik trese, eni bolj, drugi manj. In KTM recimo 20% bolj od ostalih. Kaj je tu nenormalnega pa res ne vem. Poleg tega, če se samo spomnim, ko si odpiral gas, ko je začelo bobnet in ko je začelo tresti...si vedel da stvar gre.... :yea1:

Dejansko mi je žal, da sem ga dal od hiše....

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tukaj ne igra vlogo samo sedež. Namreč lc4 tako trese prou za popizdit. Jaz sem ga pelju 5km pa so me zapestja bolela nenormalno. Sem se vsedu nazaj na suziko pa sm se pelju ko gospod, nežno, romaticno

Ma, jest sm vozu navito Husquarno SMR450(okrog 50-55KM) in ni treslo tko ful...

Sicer se pa tukej menimo o 990ccm DVovaljniku, podobro torej RSV, Ducatijem...

Samo zgleda malo bolj streetfigter-brutalc-karkoli

Če mene: če ti je motor zelo zelo všeč, ti ne bo žal. Mene tudi roke bolijo na Gixxu-pa kaj. Pač, me in kaj, mam pa zame lep in dobr motor. Isto je blo z NSR...

In pr tem Duku me vibracije verjetno nebi tko ful motile, ker dvomim da so tko nenormalne... Sicer se pa da oblazint sedež na novo in tko naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, jest sm vozu navito Husquarno SMR450(okrog 50-55KM) in ni treslo tko ful...

Sicer se pa tukej menimo o 990ccm DVovaljniku, podobro torej RSV, Ducatijem...

450ccm ni 625ccm in Husqvarna tudi ni KTM...

Sicer se pa tukaj menimo o 625ccm ENOvaljniku...

Tisto, na kar ti misliš, je super duke 990....

post-1199-1174084488_thumb.jpg

post-1199-1174084524_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa tukej menimo o 990ccm DVovaljniku, podobro torej RSV, Ducatijem...

Samo zgleda malo bolj streetfigter-brutalc-karkoli

... In pr tem Duku me vibracije verjetno nebi tko ful motile, ker dvomim da so tko nenormalne... Sicer se pa da oblazint sedež na novo in tko naprej...

KTM Duke = 640-kubični singl...

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ti prvic rekel da si softic, je billo na pol zares, sedaj pa dvakrat potrjujem.

PS: Če te je že 5 km na LC4 ''zjebalo'' , se mal potipi med nogami, da nis mrbit deklič :devil:

PS1: Več kot očitno pretiravaš, zato mogoče malo bolj realno piši, da ne boš morda koga res zaradi teh tvojih NENORMALNIH vibracij odvrnil od nakupa. Vsak enovaljnik trese, eni bolj, drugi manj. In KTM recimo 20% bolj od ostalih. Kaj je tu nenormalnega pa res ne vem. Poleg tega, če se samo spomnim, ko si odpiral gas, ko je začelo bobnet in ko je začelo tresti...si vedel da stvar gre.... :yea1:

Dejansko mi je žal, da sem ga dal od hiše....

Potrjujem, veš po 200km nežne vožnje se usedeš na kros motor pa dobiš tak občutek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, my bad :blush:

Sem mel v mislih vseskozi SuperDuka...

Ajej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj govorim bolj na pamet kot ne...

ampak imam obcutek da na tem forumu nekateri "pametujejo" o stvareh, o katerih vejo samo teoreticno in ne govorijo iz lastnih izkuisenj....

TO mi gre zelo zelo nekam :BUA:

Ce nekdo ve iz lastnih izkeusenj bo (vsaj pomoje) tudi zargomentiral stvar....

No ja... malo sem razocaran :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj govorim bolj na pamet kot ne...

Ce nekdo ve iz lastnih izkeusenj bo (vsaj pomoje) tudi zargomentiral stvar....

No ja... malo sem razocaran :yawn:

tudi ti sprašuješ za "bolj na pamet" nasvet - mislim ... ne vemo, kolk nežno ritko ima tvoja draga, kako dobre plombe imata v zobeh in kolk sta/nista softiča. ... če je volja in zagnanost, se VSE da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ti sprašuješ za "bolj na pamet" nasvet - mislim ... ne vemo, kolk nežno ritko ima tvoja draga, kako dobre plombe imata v zobeh in kolk sta/nista softiča. ... če je volja in zagnanost, se VSE da...

Pod tole se pa podpisem....

Mene drugace zanimajo VASE izkusnje s tem motorjem in NE da mi bo nekdo povedal a je to zame al ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kukr so že rekel, kjer je volja tam je pot. KTM 660 SMC Ljubljana - Makarska, cca 550 km, v enem kosu in nslednji dan nazaj domov. Pa 660 SMC precej bolj trese kot pa Duke. Pod moto cunje oblečeš podložene kolesarske hlače, cigarete daš nekomu drugemu, saj drugače res ves tobak :grim vn pade in greš. Pa tudi Dolomite se da prevozit in to v dvoje.

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kukr so že rekel, kjer je volja tam je pot. KTM 660 SMC Ljubljana - Makarska, cca 550 km, v enem kosu in nslednji dan nazaj domov. Pa 660 SMC precej bolj trese kot pa Duke. Pod moto cunje oblečeš podložene kolesarske hlače, cigarete daš nekomu drugemu, saj drugače res ves tobak :grim vn pade in greš. Pa tudi Dolomite se da prevozit in to v dvoje.

lp g.

No.... tole je bil pa prvi tak odgovor kot sem ga pricakoval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ni prav nmič všeč tale tanov model...rori so prov ogabni,pa še 2 sta kar nanese pri teži sprednja maska je čist vsiljena v motor,v glavnem ni mi všeč...ampak vsake oči majo svojega malarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud ni vsec..se strinjam z zgornjim....(grda maska, izpuhi) Samo se eno vprasanje BTW a ma 620-ka 2000 letnik 55 al 60KM? (vem da je brez veze in da nima pomena-> samo zanima me) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60 KM sigurno ne. Uradnih podatkov ni bilo, oz so napisali toliko, da niso imeli problemov z takrat veljavnimi predpisi (mislim da so v prometni imeli 24kW). Uradno ima verjetno nekaj ''konjev'' več kot 640. V bistvu ni razlika toliko v moči, ampak kako se le ta podaja. 620 se zaradi drugačnega vplinjača bolj živčno odziva, nima gumi blažilcev v zadnjem pestu itd. Od tod torej ta občutek brutalnosti napram 640-ki, kjer je zadeva malo bolj zvezna in predvidljiva. Torej bo podatek o 55 KM kar držal, seveda ne na zadnjem kolesu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60 KM sigurno ne. Uradnih podatkov ni bilo, oz so napisali toliko, da niso imeli problemov z takrat veljavnimi predpisi (mislim da so v prometni imeli 24kW). Uradno ima verjetno nekaj ''konjev'' več kot 640. V bistvu ni razlika toliko v moči, ampak kako se le ta podaja. 620 se zaradi drugačnega vplinjača bolj živčno odziva, nima gumi blažilcev v zadnjem pestu itd. Od tod torej ta občutek brutalnosti napram 640-ki, kjer je zadeva malo bolj zvezna in predvidljiva. Torej bo podatek o 55 KM kar držal, seveda ne na zadnjem kolesu...

Ja se mi je zdelo 60 KM malo pretirano...samo sem vprasal ker sem nekje zasledil ta podatek...v prometni mam 20kW samo moj je kao "dodatno zaprt" ,sj jasno da ni....(p.s. moj prvi mocnejsi motor...ja kr brutalno za zacetek) :)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

KTM 660SMC kateri izpušni sistem priporočate (recimo da seka :whistle: pa da ma potencial)

Bolt- on / Slip-on line - Open

Evolution line - Open

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

KTM 660SMC kateri izpušni sistem priporočate (recimo da seka :whistle: pa da ma potencial)

Bolt- on / Slip-on line - Open

Evolution line - Open

lp;

Jernej

ne morš met slip-ona in bolt-ona :D

Slip on je lonec in cev, skupaj zašvasano, pritrditev s fedržki, bolt-on je samo lonec, pritrditev s šravfi na krivino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, ampak mejal bi tak celotnega, katerega predlagate, opcija kje rabljeno?

Če je motor letnik 05, serijsko 2 lonca, je potem opcija enojni lonec @akrapovič?

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer o teh auspuhih ne vem nič ampak vem pa to da kupi nekaj kar se da homologirat na motorju in homologiraj,namreč...policisti menda zeloooo radi pišejo kazni motoristom z nehomologiranim izpušnim sistemom in maš lahko precej frk s takimi podvigi(poznam par primerov)!Sploh pa na SM motorju ko boš čez mesto malo po zadnji,malo po sprednji prehitu ene par avtov brez žmigovca čez polno črto pa bo to vse lepo kak polcaj vidu in te bo potem jebu še zarad vsega ostalga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!