Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

Hmm. A so te dobil, al samo zarad skrbi da ni vse "legalno"?

 

Pol bi mogu jst motor blokirat nazaj tko kot je bil iz tovarne. Ampak sej če je v tovarni blokiran, kje potem to piše da je blokiran?? Če dobiš tovarniško blokiran motor bi lahko imel tudi R1 (teoretično). Če pa ti serviser blokira se to vpiše v homologacijski karton (predvidevam), al se čist motim??

 

LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so tile ktmi tovarniško s takimi kW v prometni, ne piše nič o kakih blokadah. Če je tako ti doben ne more nič. Jst ti govorim v primeru da maš na papirju blokado, odblokiran motor ter posledično neustrezen izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. 24kw so imeli ze serijsko. Brez dodatnega blokiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp 

Ali mogoče kdo ve kaj se da vse nastavljat na prednjih vilicah in zadnjem amortizerju od ktm-a lc4 640 sm ? 

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une vijakce mas s katerimi stelas hitrost povratka..CE SE NE MOTIM

Popravljeno . Popravil mihael640lc4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp 

Ali mogoče kdo ve kaj se da vse nastavljat na prednjih vilicah in zadnjem amortizerju od ktm-a lc4 640 sm ? 

LP Matej

Na mojem letniku 2003 se da nastavljat blaženje v iztegu in kompresiji.  Na vrhu vilic so vijaki, ki jih lahko štelaš ročno, na spodnji strani pa se vijaka nahajata pod gumijastim čepom, ki ga moraš odstraniti in ju nastaviti z izvijačem.  Če se ne motim zgoraj nastavljaš blaženje v kompresiji, spodaj pa v iztegu oz. pri povratku  ( rebound).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu za mojega tudi ta problem. mam street legal auspuh in je meu use stevilke in use ampak brez papirjeu..ce mas koga da ga poznas pri akrapoviču mu reč nej ti zrihta papirje zanj...js sm kr dougo iskal vezo pa sm pol res čez mišjo lukno dobu original papirje...pol pa greš do nekega pooblaščenega serviserja da ti da potrdilo o vgradnji in homologaciji, pol pa greš ga vpisat v kartonček :) stem da v homologaciji ti piše točno kak je fi odprtine in pol se nemoreš zezat s tem da bi dal kak db killer vn al kej takega xD

lp M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Zanimam se za nakup supermoto motorja, oziroma šaltam kategorijo višje oziroma A2 izpit (25/35 kw). Trenutno sem se zagledal v tega;
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7490658 . Kaj se vam zdi ? Mi lahko date kakšen nasvet? 
Zanima me tudi kako je kaj z supermoto ostalih znamk npr. husqvarna honda in podobno. 

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je to star model. Samo luč ima od te race (690 SM). 

 

Pa absolutno predrag je!!! Rajš poglej unga 660 SMC za 2.100. Pa ziher ti bo še za 100 dol spustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar ti jst svetujem je da na a.netu vsi zgledajo super duper. Tko da najbolš da se za oba zmenš pa greš pogledat in testiraš potem pa boš videl kaj ti bolj ustreza.

 

Lp Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr okrog 3h nas bo ene par z Smi na Jezerskem(Avstrijska stran), družba dobrodošla:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej za sprednjo nevem katera je, zadnja je dunlop mutant ki jo preb problema voziš legalno na cesti, predvidevam da je sprednja prav tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja je Mutantka 100% za spredno pa nisem ziher.
Drgač pa ko bo enkrat dnar bo pa padlo neki podobnega, zakon motor!:) 

Evo pa še ena iz jezerskega998936_518030334933367_1551180086_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja je Mutantka 100% za spredno pa nisem ziher.

Drgač pa ko bo enkrat dnar bo pa padlo neki podobnega, zakon motor!:)

Evo pa še ena iz jezerskega998936_518030334933367_1551180086_n.jpg

Lahko bi ga dal na kolen;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no noiser pa se tvoj (moj bivsi) motor v modrih plastikah in MASSovim izpuhom isto cesta proti jezeskemu ampak iz avstrijske strani gor.

 

ktm-ms.png

Popravljeno . Popravil aselak
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se slika z zmontiranim homoligiranim massom (custom made) samo na eno stran (desno), zvok je bil tako hud da se še sedaj tresem ko pomislim...žal ti je lahko da ga nisis takrat vzel skupaj z motorjam:)

 

img2657.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa lepa, ne paše mi na koleno vozit, se tk počutim bol "varnega" :P
Dregač je pša to tut iz avstrijske strani gr, slovenska je itak u kurco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!