Skoči na vsebino

Moto Guzzi MGS-01


ceco

Priporočene objave

I do not like! :blink:  Nekak mi ne sede hiper-sport plastika s staro V-mašino, mogoče če bi še mal pokril metal? :?

Pa to je dirkalna razlicica :OK: . Mogoce bo civilna sama plastika (upam da ne). Kako se bo motor spremenil za cestno rabo se ni znano (vsaj meni ne :cry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je dirkalna razlicica :OK: . Mogoce bo civilna sama plastika (upam da ne). Kako se bo motor spremenil za cestno rabo se ni znano (vsaj meni ne :cry: ).

Med civilno in dirkalno različico ,kolikor je meni znano, bo razlika samo v tem, da bo imela cestna lučke in bolj cestno opremo (najbrš mal cenejše vzmetenje, in homologiran izspuh). Na izgled pa bo identičen - sepravi točno tak kot mora bit - brez ovečne plastike in ponosnim razkazovanjem svojega srca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm priznat,d je stvar ful ful huda.Men zgleda kot nek moderen peklenski stroj,v bistvu pa ima še vedno originalno Guzzijevo srce.Guzzi je zmagal...ponovno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? A veste da do pred par dnevi nisem vedel, da imajo Guzziji asimetrično postavljene cilindre.

Človek se uči dokler diha. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:xx:

tipična guzzi mašina.....men je to grdo...

Ni všeč...

I do not like!  Nekak mi ne sede hiper-sport plastika s staro V-mašino,

Sicer pa mi ni všeč... 

Mi ne pade! 

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

:hmm:

:zzz: Kot bi reku policaj Roby B) , mi ne sede :wacko:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jap, tipični Guzzi. Men je OK. Moto Guzziji so pač taki, lepi na svoj brutalen način.. :D

Popravljeno . Popravil Freemanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Preizkus novega MGSa na vzdrzljivostni dirki. Citirano z drugega foruma:

Ekipa, ki razvija MGS-01 se je udeležila vzdržljivostne dirke iz serije Endurance v Špamiji, v Albacete 5 junij 2004. Odprava tehniukov in treh voznikov (dirka traja 12 ur od 21. ure zvečer do 9. ure zjurtraj) se je pripravljala na dirko napol v tajnosti, da ne bi zvedal glavni direktor Aprilije, ker bi zaradi težke finančne situacije odpravo gotovo prepovedal.

Tokrat se je MGS prvič srečal z naprotniki iz oči v oči na dirki.

Vodja razvojnega teama Giuseppe Ghezzi mi je v pogovoru pred kakim tednom dejal, da morajo preizkusiti motor in druge komponente, visoka uvrstitev še ne pride v poštev, vendar morajo v praksi preveriti, kar so dosedaj le načrtovali.

Dirka je potekala po načrtih, zmagal je Suzuki iz teama Castrol, sledilo mu je nekaj Yamah in tako naprej.

MGS je do četrte ure vozil nekje v ospredju in se je prebijal na zanimive pozicije, potem pa se je pregrel menjalnik. Najprej so menjali olje, potem so zamenjali menjalnik, dirko je nadaljeval na 21. mestu, ki ga je zadržal do konca.

Kogar zanima več naj pogleda na:

http://www.sportcentric.com/vsite/vtrial/p...ws-list,00.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

20.000 eur?! Uf, to je pa preveč za take siromake ko sm jst...! :cry:

Res huda stvar, ampak po moje občutno prevelika cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, tole je pa uradna informacija od nasega zastopnika:

Cenjene potencialne kupce obveščamo, da sprejemamo naročila za Moto Guzzi MGS – 01.

Maloprodajna cena se giblje okoli 5.700.000 Sit. Omenjena izvedenka ni homologirana in se je zatorej ne da registrirati. Glede na to, da so na Moto Guzziju naredili omejeno količino motorjev (okoli 60) vas prosimo, da nam, v kolikor ste zainteresirani pošljete povpraševanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale stvarca je pa za kupit in postavit v dnevno sobo. Ob lepih vikendih pa na prikolico in na bližnje dirkališče.

Poslednji dinozaver oz. bombnik! Hmm sam ko ni dost špage. :hmm:

Kdaj pa kej mislijo dati na trg verzijo omologato. Ta, če se pravilno spomnim, naj bi bila malo cenejša (predvsem zaradi vgrajenih cenejših - a še vedno dragih in odličnih komponent).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preizkus novega MGSa na vzdrzljivostni dirki. Citirano z drugega foruma:

No ja lepo si pozabil povedati da so na kvalifikacijah dosegli predzadnji čas in na dirki končali na zadnjem 21. mestu....... Če ne ti pa tisti na drugem forumu. To bi jim ratalo tudi z :SS Nevado 350..... :lol1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja lepo si pozabil povedati da so na kvalifikacijah dosegli predzadnji čas in na dirki končali na zadnjem 21. mestu....... Če ne ti pa tisti na drugem forumu. To bi jim ratalo tudi z  :SS Nevado 350..... :lol1:

LP Bajsi

Treba je povedat tudi to, da je bil verjetno edini zračno hlajen motor (kar je velik hendikep) in da je imel težave z menjalnikom. Poleg tega je to po zel dolgem času spet ena udeležba s strani tovarne Guzzi na dirki, pa še ta v tajnosti da nebi zvedel šef, (mislim da je od zadnje minilo kakšnih 40 let) in je tudi to uspeh, saj japonci kar naprej razvijao in dirkajo na vseh možnih dirkah.

Narediti dober dirkalnik ni mačji kašelj še posebej če konkurenci ni problem miljone $ v rezvoj metat, sam si pa tik pred bankrotom.

BTW: No z Nevado 350 mogoče ne, z Californio bi pa masikaterega Kawasakija dol vrgu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Bodo pa dirkalisca pokazala, koliko je stroj v resnici vreden :OK:

Ejde, da se tukaj napisem, ce je slucajno kdo spregledal (Sej vem, da vecini itaq dol visi za njega)

Torej MGS-01 Corsa je pokazal, koliko je vreden.

24.000 EURotov.

:kva2:

V kategoriji BOT (Battle of Twins) v Daytoni je Gianfranco Guareschi zmagal na dve dirkah. V prvi, 6 marca pred Ducatijem 999S in H-Djem Sundance, v drugi, 7. marca, pa je "nascal" Ducatija, Hondo in Buella XBRR.

V kategoriji “Sound of Thunder” je bil drugi.

MGS-01 Corsa vam dostavijo v personaliziranem pakiranju. Poklicite zdaj in zraven dobite se stojalo in pokrivalo za motor z MGS-01 Corsa logom!

Hehe... Go, Guzzi, go....

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sm ga vidu par let nazaj na sejmu in res je motor nabit z nostalgijo in čarom starih dvovaljnikov.Ne morem si pomagat ampak men je hud motor, ki se lahko meri s sodobnimi hyperšportniki, obenem pa je lahko kot okras in stvar zbirateljev saj izžareva tudi zgodovinsko karizmo.Moto Guzzi MGS-01 pa gor enga "starga navoženga mačka" :P pa bo na serpentinah ostal zadaj marsikateri "vaški matador" na R1,GSX-R...CBR.....večina daleč zadaj :D

post-8975-1142120985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MGS je bil razstavljen tudi letos na IMOTu v Minkenu. Poleg crnega in rumenega Grisota, rdece Breve 1100 in se nekega malega skrpucala; se mi zdi, da srebrne Nevade 750. Lahko tudi, da je bila ta mala breva.

Aja, MGS.... so mu staknili kable z akumulatorja, da ga nismo mogli vzgat.

No, saj bi ga lahko.... z vzigalnikom. Ko sem mu odsraufal pokrovcek od tanka je tako lepo zadisalo po bencinu....

Hehe....Motor z Duso....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!