Skoči na vsebino

Nos Za Skuterje


bOnZy

Priporočene objave

ne mesej stvari, tist sm razlozu kako je blo, pa me bk ce vrjames alpa ne, pa se mors vedt da je tuki runner 50, po moznosti original vse razn "NOS". pa ni mi tut jasn kam je dau 100kg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100km/h da nos, navadnem 50cc skuterju, ki gre 90?!?!?!? po moznosti ma pa se sklopko pa vse original... BLA BLAAAAAAA

hoces rect da se skutr zavrti cez 25 000, po tej logiki? a se ti zdi da bi gred zdrzala? mislm... O:-)

To so podobne traparije pa blablarije kukr tiste da gre runr 180 cez 200 kmh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

btw runner 180 gre cez 200km/h.....................z RAHLIMI predelavami O:-) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

190km/h na 50ccm skutu!!!Ni šans!!! :fight2: :fight2:

to ti nič nena ostane od skuterja!!!Cel oklep ti gre k vragu!! :naughty: :naughty:

ki je potem šele bat pa ojnica pa obročki pa cilinder!!! :notworthy: :notworthy:

vse gre k vragu!!!

Johan:Daj ti to mal opiš!!!bolj natančno!!Jaz ziher nena v to vrjamem!!!Pa še 50-krat lahk sprožiš ja valda!!! :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motosvetu bi mogl objavlat se sale tedna!

Sigurno je tale izjava zasedla 1mesto za cel mesec.

Glede NOS-a, ta plin ti da tam med 30-40% moci vec, kaj sele da bi runnerco nabil na 190km/h, dobr sj vem da pri motorjih kaksen fizicni zakon ne velja, ampak djte se mal zresnt! To je se vseen skuter sj ni spejsškatl. Edina varjanta je da je ta runnerca 180fxr.

pi es: Trenutno vstopamo v dobo ekologije tko, da mormo bit mal bl varcni z gorivom, saj NOS je le luksuz, bo treba pocas en slauh kupt pa iz rinčka direkt v frgazar napelat, me zanima kolk moci ti to da? :hmm: :wacko:

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ena runnerca 180 se je sraufala k nej bi sla kol 200 mel jo je pa en tip iz zagreba je mela pa vse ojacan pa ful karbonskih stvari gor tko sm jst slisu

dj tist o 500ccm pa 190 na uro je pa sam smeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in taglavna stvar: ob sprožitvi, pr ksnih 90kmhjev, mu skutr pužene do lepih 190 kmh-jev!!! :blink: :blink: :ph34r: :yea2: :yea2: :kva1:

:OK:

Ja pa da ni ki res bat pa ti po zadnem zepu v hlacah plese ne :blink: :blink: :blink: :blink: Daj to ti lahko babico pa dedeka vlozis ko nimata pojma pa sta samo z vremenom na tekocem ne pa nas ce 190km/h to slo bi mogo met blajerco od F16ke daj no prosim te lepo marsikaj sem ze vido tega me pa nebos vlozo........pa mislim da ti doben drugi tudi tega nebo gor vzel....

Za teh 130k si rajsi kupim Hebo Manston Replico pa si jo predelam pa je to to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F 16 se mi zdi da nima blajerce.

130k SIT pa se da tut velik pametnej investirat, kot naprimer v okoli 12000 km (v mojem primeru), namesto v šmikniranje na 120m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in taglavna stvar: ob sprožitvi, pr ksnih 90kmhjev, mu skutr pužene do lepih 190 kmh-jev!!! :blink: :blink: :ph34r: :yea2: :yea2: :kva1:

torej helikopter se pelje z 90 km/h, in motor spusti, in CE je visina prava potem doseze tud okol 220 km/h (odvisn od aerodinamike) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: ne zdj mene kregat, jst sm inf. samo posredoval ne trdil da je to res možno( ne, da ni), bom pa tipa še prašu mal okrog tega pa bom pol bl tocn puvedu!!! je pa neki okrog tega res: d je scooter 50ccm, da ma sto kil uspred u maski, pa da ma montiran nos!!! ;)

aja btw, zdj si je jeklena krila kupu da bo lohka letu s skutičm :lol: :lol: :lol: joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100km/h da nos, navadnem 50cc skuterju, ki gre 90?!?!?!? po moznosti ma pa se sklopko pa vse original... BLA BLAAAAAAA

hoces rect da se skutr zavrti cez 25 000, po tej logiki? a se ti zdi da bi gred zdrzala? mislm... O:-)

To so podobne traparije pa blablarije kukr tiste da gre runr 180 cez 200 kmh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

btw runner 180 gre cez 200km/h.....................z RAHLIMI predelavami O:-) :OK:

LLLOOOLLLL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Nkol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr tolk enga govorena od tega nosa da sm dons se sanov od NOSa :wacko: :D

:lol1: :lol1: :lol1:

in koko si to sanov? a da si mu nos u skutrju pa das gumb prtisnu pa das fotra na CBR-ki prehteu?? :P :P

P.S.: brez zamere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

in koko si to sanov? a da si mu nos u skutrju pa das gumb prtisnu pa das fotra na CBR-ki prehteu?? :P :P

P.S.: brez zamere :D

Nene ... namontirov sm na skutr ta NOS ... vs hud k sm mu uno jeklenko prvezano na plastiko k sm pa prvic prtisnu za sprozt zadevo mi je pa use shodil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw runner 180 gre cez 200km/h.....................z RAHLIMI predelavami O:-) :OK:

LLLOOOLLLL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Nkol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ma sto kil uspred u maski

kak pa se te lahko vozi če je skuter 50ccm, torej ni šans da do 90km/h sploh pride brez NOSa, pa sprednji amortizer tud več verjetno sploh nima hoda, pa plastika nevem kak dugo bi zdržala če bi mel v nosu 100 kil :blink: :blink: :blink: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!