Skoči na vsebino

Ravnanje kolesa


Brrrm

Priporočene objave

Brrrrrrmmmmm

Sem videl,da so jih enkrat pr Španu na brezovici ravnal....dej poklič pa se pozanimej.

A ti fejst trese?

LP

klimbra in Persil....ko veš kaj imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kam z rahlo zvitim prednjim kolesom (na napere (špice)) Gilerce?

Celje, Ljubljana, Maribor, kjerkoli.

Brrrm

to ti lohka zrihta vsak seviser za kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni receno,da je krog zvit.lahko tudi,da posamezne spice niso vec optimalno naravnane.drugace bi ti pa to moral vsak serviser koles ali mopedov znati popraviti. saj poznas kaksnega....

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zavarovalnica, potem pa popoldne iskanje mojstra. Mi je po telefon pomoč pri iskanju obljubil tudi Easy...

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil kupona, niti ga nisem dal.

Obstaja velika verjetnost, da bova nosila vsak svojo škodo, jaz kakor prehitevanje v križišču, mali pa malo vinjen.

Na njegovo zavarovalnico grem prijaviti škodo samo zato, da z neprijavo ne bi "zapečatil" svoje krivde in da se bo lahko moja zavarovalnica borila proti njegovi, ko se bosta pogajali, kdo bo plačal (on= Triglav, jaz sem Adriatic).

Moja škoda je minimalna tudi, če bom moral kupiti novo kolo, pa tudi kazen pri zavarovanju se mi ne bo kaj dosti pozanla, saj je bil motocikel zavarovan šele 1 leto, torej minimalna bonifikacija.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brrrm, če si dobil kupon zahtevaj novo feltno!! Lahko, da je kje tudi počena in tega ne vidią, pol se ti bo pa pri 100 km/h kaj razletelo in boą mel hudiča.

Ni sicer isto, ampak:

meni se je zgodilo, da ko sem šel s kolesom po klancu navzdol, potem pa bremzal in malo po makadamu, da mi je pri tem počila feltna. Najbrž tudi zaradi tega, ker mi je pred tem enkrat kolo padlo s prtljažnika na isto feltno. Vsekakor je bolje, če kupiš novo - varnost je le varnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam že vso prednjo feltno stolčeno (teren)in jo bom najbrž menjal, če ne že celo prednje kolo. Sicer sem probal nekaj mlatit z macolo in lesom, vendar nobenega haska. Motor pa teče kar ravno, saj guma ne pleše. Sicer bom šel pogledat malo v Trst po odpadih, če se kaj dobrega dobi. Bom pogledal tudi zate, če mi poveš tip motorja. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!