Skoči na vsebino

OBVESTILO GLEDE LEPLJENJA SLIK V FORUM


Priporočene objave

Prosim, da pri OBJAVAH, v katerih LEPITE FOTKE IZ DRUGIH INTERNETNIH NASLOVOV SLIKE NAJPREJ SHRANITE K SEBI NA DISK in jih nato PRIPNETE zraven k objavam. Nalaganje slik iz drugih serverjev dela skrajno počasi, pa še obtožijo nas lahko bandwidth stealinga. Pa še ena stvar: če se le da, raznorazne specifikacije pretvorite v ANGLEŠKI ali SLOVENSKI jezik. Kdo se bo zdaj še italijansko / nemško učil??? :)

Pa pazite na velikost, please... širina 800 pikslov je maksimalna ki še gre v forumsko objavo "na zaslonu" ločljivosti 1024x768...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da drugič SLIKE SHRANITE K SEBI NA DISK in jih nato uploadate zraven k objavam. Tole nalaganje slik iz drugih serverjev dela skrajno počasi, pa še obtožijo nas lahko bandwidth stealinga. Pa še ena stvar: če se le da, specifikacije pretvorite v ANGLEŠKI ali SLOVENSKI jezik. Kdo se bo zdaj še italijansko / nemško učil???

Si, šefe.

Do sedaj smo morali tako delati - zakoreninjene navade. Prevajanje tehničnih podatkov za italijanske motorje? Izgubi ves šarm.

Bandwith stealing? Marketinški material. Motosvet Forum? Close end user group.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da pri OBJAVAH, v katerih LEPITE FOTKE IZ  počasi, pa še obtožijo nas lahko bandwidth stealinga.

Ja sej zdaj te bodo pa obtožili kar kraje © materiala in ne kraje Bandwidtha, kar je še hujše. :lol1: :lol1: :lol1: Sploh, ker se bodo slike znašle na našem diskovju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, dodajam še to... na motosvet jih naložite samo v primeru ko gre za press material ali vaše fotke in NE takrat ko je copyright razviden... v slednjem primeru jih pustite tam kjer so (in torej uporabite linkanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja zdajšnje leplenje slik je pa res trapasto. Sedaj je najprej manjša skozlana slika, katero nato klikneš, da se odpre večja, normalna. Ampak tiste male slike so pa res čisto napačne. A ni možno, da ostane tako kot prej ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ja zdajšnje leplenje slik je pa res trapasto. Sedaj je najprej manjša skozlana slika, katero nato klikneš, da se odpre večja, normalna. Ampak tiste male slike so pa res čisto napačne. A ni možno, da ostane tako kot prej ??

men se tut tko zdi rej je blo men bol...... :cry:

sam se zdej stran hitrej naloži :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tut tko zdi rej je blo men bol...... :cry:

sam se zdej stran hitrej naloži :notworthy:

...kaj pa a se da tko da bi ble slikce mal mn šrinkane... na recimo 800x600 ali vsaj 640x480 :hmm:

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdajšnje leplenje slik je pa res trapasto. Sedaj je najprej manjša skozlana slika, katero nato klikneš, da se odpre večja, normalna.

Ja, in tako trapasto je zaradi tega, ker se nikakor ne da dopovedati ljudem, da naj večjih slik kot 800 širine pač ne lepijo v forum. Pa z "ljudmi" ne mislim le userjev na našem forumu, ampak tudi drugje -- in zaradi tega so zadevo implementirali v forumu. Žal tako pač je, morda kakšna novejša verzija foruma prinese kakšno drugačno rešitev problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce butasto vprasnje, ampak vseeno: A potem so sedaj slike lahko sirse kot 800 pikslov (al rajs ne)?

Seveda, pri tem novem sistemu so lahko velike kolikor želiš... a prosim, če se z velikostjo ne pretirava -- 1024 širine je vrh glave za vse naše potrebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Živjo!

Sem novinec na tem forumu in me zanima, če bi se kateremu od vas dalo napisat, kako se prilepi sliko v odgovor (danes sem nekaj probaval in sem nabil kar nekaj neuporabnih postov).

Že vnaprej hvala za pomoč in potrpežjivost.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko odpreš okno za odgovor se ti pokaže tole (glej sliko), tam naložiš sliko iz svojega računalnika in potem klikneš na gumb "Dodaj to priponko". Ko je slika dodana (lahko jih dodaš več, saj ti piše koliko prostora še imaš na voljo - pri vsaki sliki ponoviš prejšnji postopek), klikneš na gumb dodaj odgovor, ki je čisto spodaj. In to je vsa umetnost.

Če pa želiš objaviti sliko, ki je že nekje na netu, pa klikneš zgoraj gumb "IMG" ter v okence, ki se ti pojavi prekopiraš link slike.

Lp, Alla B)

post-807-1097434060_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič lažjega kot to...pojdi z mano...

ko pritisneš tipko za odgovor imaš dve možnosti za dodajanje slik..prva je, da jo naložiš s svojega računalnika....ta možnost se ti ponuja kot gumb "prebrskaj" malo nižje("Priponke")...tam na svojem disku izbereš kaj bi rad prilepil(po novem lahko prilepiš več slik, če želiš to, za vsako prilepljeno sliko klikni gumb "dodaj to priponko"-gumb zraven gumba "prebrskaj")

če želiš nalepit sliko, ki je nekje na internetu že prilepljena kopiraš njen naslov in nato klikneš gumb "img" ki se nahaja nad prostorom objave oz. tam kjer piše "Gumbi za kode"...nato prilepiš naslov slike in to je to...

dovoli da demonstriram še te načine...prilepil bom prvo sliko s pomočjo kopiranja naslova slike in zadnjo s pomočjo gumba "prebrskaj".....

299a.JPG

post-291-1097434735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, mal prepozen si (11 min). Jaz dobim pijačko!  :P

Alla  B)

ma sem se 11 minut zajebaval da sem napisal..pa še kako slikco fajn sem iskal...ko sem začel pisat pa ni nihče gledal teme...res....

Ah dj no bova pa ja še Thundercat-a vzela sabo :D

...sej greš lahko zdaj v kategorijo Test in tam malo probaš kako dela v praksi to....na pijačo pa kr Allo pelji...se bosta lepše mela...v troje je gužva.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ammm.... :unsure: jst sm mal zaje*u stvar tm pr avtomobilizmu "kista za na jago", pa vrjetn še kje, k sem tole šele danes prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
nič lažjega kot to...pojdi z mano...

ko pritisneš tipko za odgovor imaš dve možnosti za dodajanje slik..prva je, da jo naložiš s svojega računalnika....ta možnost se ti ponuja kot gumb "prebrskaj" malo nižje("Priponke")...tam na svojem disku izbereš kaj bi rad prilepil(po novem lahko prilepiš več slik, če želiš to, za vsako prilepljeno sliko klikni gumb "dodaj to priponko"-gumb zraven gumba "prebrskaj")

če želiš nalepit sliko, ki je nekje na internetu že prilepljena kopiraš njen naslov in nato klikneš gumb "img" ki se nahaja nad prostorom objave oz. tam kjer piše "Gumbi za kode"...nato prilepiš naslov slike in to je to...

dovoli da demonstriram še te načine...prilepil bom prvo sliko s pomočjo kopiranja naslova slike in zadnjo s pomočjo gumba "prebrskaj".....

299a.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da pri OBJAVAH, v katerih LEPITE FOTKE IZ DRUGIH INTERNETNIH NASLOVOV SLIKE NAJPREJ SHRANITE K SEBI NA DISK in jih nato PRIPNETE zraven k objavam. Nalaganje slik iz drugih serverjev dela skrajno počasi, pa še obtožijo nas lahko bandwidth stealinga. Pa še ena stvar: če se le da, raznorazne specifikacije pretvorite v ANGLEŠKI ali SLOVENSKI jezik. Kdo se bo zdaj še italijansko / nemško učil???  :)

Pa pazite na velikost, please... širina 800 pikslov je maksimalna ki še gre v forumsko objavo "na zaslonu" ločljivosti 1024x768...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem slike čisto nage ane kurnikove :kva2: iz dopusta ampak je slika 600 kB. a jo lahko kako pripnem da ne uničim resolucije ker je več slik v eni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem slike čisto nage ane kurnikove  :kva2:  iz dopusta ampak je slika 600 kB. a jo lahko kako pripnem da ne uničim resolucije ker je več slik v eni?

dejdejdejdejdejdej!!!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!