Skoči na vsebino

OBVESTILO GLEDE LEPLJENJA SLIK V FORUM


Priporočene objave

Žal se motiš. Tale korenček je v originalu velik 60 x 70 pikslov, pa ga poglej tule raztegnjenega in nič migajočega revčka trance_13_cry.gif

post-5391-126285922888_thumb.gif

Če klikneš na raztegnjenega in nič migajočega revčka, se prikaže na 60x70 skrčeni in migajoči.

V bistvu ti daje mašinerija na izbiro, ali imaš raje večjega ali bolj poskočnega korenčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi gledal tak grd raztegnjen plakat, če je to včasih lepo delalo headbang.gifheadbang.gif

bmw.gif

Dela pa tole, če linkaš neko povezavo. Ne vem, kje je problem !! Zakaj ne more tudi tisti revež gor migat sam od sebe unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa zdele sliko gor nalepu, pa je gor tud, če forum zapustim ... pokaže se tudi v Wordu in Excelu ... mogoče bo gor tudi ko ugasnem računalnik :?

a najedam :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala, hvala za odgovore. Če klikneš na sliko (GIF) se ponovno odpre v novem oknu in harlijaš miga.

Odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi gledal tak grd raztegnjen plakat, če je to včasih lepo delalo headbang.gifheadbang.gif

bmw.gif

Dela pa tole, če linkaš neko povezavo. Ne vem, kje je problem !! Zakaj ne more tudi tisti revež gor migat sam od sebe unsure.gif

Ja to maš pa prav...če linkano dela, bi lahko tudi prilepljeno enako prikazalo... :? another mistery of MS forum :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se motiš. Tale korenček je v originalu velik 60 x 70 pikslov, pa ga poglej tule raztegnjenega in nič migajočega revčka trance_13_cry.gif

post-5391-126285922888_thumb.gif

Žal se ne moti ampak ima popolnoma prav.

Ja to maš pa prav...če linkano dela, bi lahko tudi prilepljeno enako prikazalo... :? another mistery of MS forum :evilgrin:

Linkano in prilepljeno sta dve popolnoma različni zadevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej so blokirali podpise, zdaj gif-e, čez čas pa še nas whistle.gif

Blokiralo se ni popolnoma nič. Res pa je, da smo na številne pritožbe zaradi pretiravanja pri lepljenju vsemogočih slikovnih plakatov (banerjev itd.) v podpise le-te onemogočili v podpisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike. Eni še kar imajo v podpisih slikce in povezave, ki smo jih eni pač na željo nekaterih drugih vrgli ven . Mene to sicer ne bi motilo, če bi nam tudi moderatorji (ke) dali vzgled trance_25_naughty.gif

Tole z GIF-i , sem res imel namen citirat mamkabozja, je 07. January 2010 - 07:44 AM, rekel: , pa sem nardil napako in trance_14_devil2.gif citiral headbang.gif , ki mi pa tega ne zameri , nikakor pa ne morem "kupit", da kar naenkrat GIF-i ki so pripeti ne delajo več, linkani pa. Tudi če je tako ratalo (seveda se te reči na računalnikih vedno zgodijo "same"), je to mogoče urediti da bo izgledalo kot naj bi.

Pa trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!