Skoči na vsebino

OBVESTILO GLEDE LEPLJENJA SLIK V FORUM


Priporočene objave

dobil sem slike čisto nage ane kurnikove  :kva2:  iz dopusta ampak je slika 600 kB. a jo lahko kako pripnem da ne uničim resolucije ker je več slik v eni?

ja ne vem no zakaj mi še nisi na mail poslal da jaz to notri butnem? ;) a te moram res lepo prosit al kaj? :D :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

sem našel en star video z dopusta ko malo norije počnemo z motorji pa bi ga prilimal nekam da se bo lahko folk zgražal. kam naj ga dam, ma 9 MB :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našel en star video z dopusta ko malo norije počnemo z motorji pa bi ga prilimal nekam da se bo lahko folk zgražal. kam naj ga dam, ma 9 MB  :?

http://register.volja.net

Registracija je zastonj.. dobiš pa tudi 10mb prostora na strežniku, ki ni "zasvinjan" z nobenimi reklamami kot ostale strani, ki so namenjene prav file sharingu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaj bolj simpl? saj me ne motijo bannerji se mi pa ne da logirat za vsako sranje in imet neke račune.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
dobil sem slike čisto nage ane kurnikove  :kva2:  iz dopusta ampak je slika 600 kB. a jo lahko kako pripnem da ne uničim resolucije ker je več slik v eni?

ti sam pripni d jo vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ker

sem že prilepil kar nekaj fotk

sem nekoliko izgubil pregled nad vsem skupaj,

pa me zanima ali obstaja kak način,

da zberem vse skupaj ne,

da bi brskal za vsako posebej

na tak način kot v profilu lahko najdeš

vse poste posameznika z: "najdi vse objave tega člana" ..

recimo: "najdi vse fotografije člana" ali kaj podobnega ..

če ta funkcija sploh obstaja

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v svoj nadzorni center.....čisto spodaj levo najdeš "Options" in v njej rubriko "Uredi priponke.

In, ewo, vse tvoje slike, ki si jih nalepil so lepo shranjene tam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase lahko to narediš..

nadzorni center / levi meni spodaj Options/Uredi priponke

tukaj maš vse kar si lepil na forum...

za posamezna člane mislim, da ne moreš gledat, lahko pa za vsako temo posebej pogledaš kaj je kdo nalepil...klikni pred nslovom teme na tisto malo priponko pa ti pokaže vse priponke v temi... .)

oops :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Na pomoč !!!

Doma sem poskeniral en dokument in sem ga hotel prilimati postu, pa mi je javilo, da to ni dovoljeno zaradi neke končnice slike. Če gledam lastnosti, mi pravi, da je TAGGED IMAGE FILE FORMAT slika, velikost cca 1,8 Mb.

Kje delam napako ? :?

Hvala za pomoč in lep pozdrav, Andi.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je zadeva prevelika za objavo...lahko mi pošlješ na mail bom jaz poskusil, pa napiši kje bi rad imel objavljeno, oz. tam naredi objavo (s tekstom), jaz bom pa k tvoji objavi sliko dodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pomoč !!!

Doma sem poskeniral en dokument in sem ga hotel prilimati postu, pa mi je javilo, da to ni dovoljeno zaradi neke končnice slike. Če gledam lastnosti, mi pravi, da je TAGGED IMAGE FILE FORMAT slika, velikost cca 1,8 Mb.

Kje delam napako ? :?

Hvala za pomoč in lep pozdrav, Andi.

napačen format. Daj JPEG ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
Na Pomoč!!!!!

Kako, da ne morem prpopat nobene slikce :?

Kako, da ne... av-1242.jpg prebrskaj, naloži in dodaj odgovor... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da ne... av-1242.jpg prebrskaj, naloži in dodaj odgovor... :worship:

Pa, saj to delam, pa se samo tista vetrnica vrti in piše nalagam datoteko......pa nič ni,ni slikce

kolikor mi je jasno bi moral nekaj spremeniti... program....nekaj takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko pa je velika slikca :?

ali lahko nalagam slike z računalnika na forum v skupini??? da ni treba vsakič ko izberem sliko je najprej naložit ampak da bi jih več označil in skupaj naložil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, saj to delam, pa se samo tista vetrnica vrti in piše nalagam datoteko......pa nič ni,ni slikce

kolikor mi je jasno bi moral nekaj spremeniti... program....nekaj takega

Mogoče imajo admini pri tebi kakšno kljukico obkljukano več... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, zgleda da sem siten po defoltu al mam pa preveč idej.

Tele slikce, ki jih lepimo gor imajo črn rob in vsaka zgleda tko kot da bi blo nekaj "in memoriam" :whistle:

A se lahko tisti rob v modro spremeni, ker je že cel MS planet moder ?

(mater sem "moder") :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hotel dodati k zapisu (Vtisi z dnevnih voženj) izrisan načrt poti (Podatkovna zbirka GPS Garmin - ".gdb" ali ".gpx" format), pa mi sistem ne dovoli pripeti tovrstne datoteke. Če bo kateri izmed skrbnikov sistema tole bral - ne bi bilo slabo, da se, če ni kakšnih zakonskih (lastniških) omejitev, omogoči lepljenje tovrstnih datotek - nazorna informacija o ruti, zanimive točke (hrana, prenočišča, ...). Seveda za tiste, ki imajo ustrezno programsko opremo. Dopuščam možnost, da je nekje na forumu zadeva pojasnjena, pa je nisem uspel najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Eno vprašanje. A bi se dalo povečat prostor za leplenje priponk v profilu, saj mi je 244 MB res čist premalo, slike se pa nabirajo skor iz dneva v dan?

Ni pa fora, da zdaj brišem stare fotke iz foruma dol, ker mi nekak ne zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dober dan

Rad bi dal v priponko sliko z končnico GIF (animirani GIF). Zadnjič sem prilepil animirani gif pa se je kazala samo statična slika. Ali je problem v veličini??? Prosim, pomagaj.

post-13449-126284647428_thumb.gif

Deli na sliki bi se morali gibati?

Preiskal sem velik del foruma in nisem našel nič v povezavi z GIFi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan

Rad bi dal v priponko sliko z končnico GIF (animirani GIF). Zadnjič sem prilepil animirani gif pa se je kazala samo statična slika. Ali je problem v veličini??? Prosim, pomagaj.

post-13449-126284647428_thumb.gif

Deli na sliki bi se morali gibati?

Preiskal sem velik del foruma in nisem našel nič v povezavi z GIFi.

če klikneš na sliko se pojavi gif-animacija. Tale objavljena slika pa mislim da je pomanjsana slika (staticna) za lazji pregled foruma, tako da ko odpres stran se ti ne nalaga 5 min (v primeru da bi blo na njej ful slik) ampak se ti prikazejo pomanjsane, ter nato po zelji kliknes nanjo in se ti poveca v originalno velikost. Morda se pa motim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se motiš. Tale korenček je v originalu velik 60 x 70 pikslov, pa ga poglej tule raztegnjenega in nič migajočega revčka trance_13_cry.gif

post-5391-126285922888_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!